Baby 8 mnd meer vast voedsel, gaat dat vanzelf?

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door dolfijn73, 14 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dolfijn73

    dolfijn73 Actief lid

    1 mei 2010
    192
    0
    0
    Onze dochter is 8 en halve maand en eet vrij goed vind ik. Ze krijgt nog steeds borstvoeding en daarnaast 's middags een halve tot hele boterham met beleg, tussendoortje, fruit en ;s avonds ook een warme hap.

    Mijn vraag is: hoeveel moet ze eigenlijk eten qua warm eten en qua fruit?

    En is het de bedoeling dat ze vanzelf meer vast voedsel gaat eten en dus minder borstvoeding gaat vragen? Vooralsnog drinkt mevrouw nog rustig 6 x op een dag aan de borst.
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hoi,
    Er zijn op deze leeftijd nog geen echte minimale/maximale hoeveelheden voor het eten. Je kunt kijken wat je kindje zelf aangeeft, waar zij het goed op doet en tevreden mee is.
    Warme maaltijd: 3 eetlepels groente, 2 eetlepels aardappel, 1 eetlepel vis/vlees. Tussendoor fruithapje, 1 stuk fruit.
    Wanneer de hoeveelheid warm eten/fruit/groente meer wordt zal waarschijnlijk de hoeveelheid borstvoeding/frequentie afnemen.
    Groetjes Angelique
     

Deel Deze Pagina