Verder zou het ook een beetje raar zijn als ik het ermee eens zou zijn als het normaal is om na je 30 aan kids te beginnen. Ik was zelf op mn 19e moeder. En wat is normaal eigenlijk? Ik houd niet van het woord "normaal" want dan moet je hetzelfde doen wat de massa doet en dan schop ik er liever tegenaan En verder zal t mij een zorg zijn of de mensen in t blad 20 of 30 of 40 zijn. Ik lees gewoon de verhalen en thats it.
Zo beter verwoord, jouw laatste opmerking voor de mijne zie ik nu net pas, die maakte het al duidelijker
Dat is niet helemaal waar: vanuit overheidswege wordt er wel degelijk op gewezen dat fysiek zo de eerste helft van je 20e de beste periode is om zwanger te raken. Afgezien van het feit, dat velen dat als 'betuttelend' beschouwen, is inderdaad ook de maatschappij er niet op ingericht om jong kinderen te krijgen, zeker niet als je ook aan je carrière wilt werken, daar heb je gelijk in. In hoeverre je van de bladen mag verwachten dat ze hun maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen, is een ander verhaal: ze hebben als doelstelling zo veel mogelijk bladen te verkopen en advertentie-inkomsten te genereren en vanuit die optiek is het niet zo vreemd dat ze zich qua leeftijd richten op de grootste groep binnen hun doelgroep en dat zijn dan toch de dertigers. ** en vanaf nu zal ik braaf on-topic blijven**
Ik heb ook een klacht ingediend want mij is precies hetzelfde overkomen. Heb ook tot op heden dezelfde reaktie gekregen. Ben benieuwd, vind het ook geen stijl! Ten eerste doen ze er een andere voorpagina omheen en ten tweede zat het blad in de supermarkt ook nog eens in plastic dus kan je het niet inkijken. Hoe moet je dan weten dat het hetzelfde blad is. Ik voel me ook flink "genaaid".
DAMES AUB ON-TOPIC REAGEREN VOOR ER OOK HIER EEN SLOTJE OP KOMT! Degenen die daar behoefte aan hebben kunnen een nieuw topic openen over de 'normale' leeftijd van vrouwen en daar verder discussiëren. Het gaat er nu om dat er bladen zijn die een andere cover om hetzelfde blad doen. Ik vind het sowieso goed dat TS dit gemeld heeft. Hopelijk kopen anderen dit blad dan niet en gaan degenen die het al gekocht hadden ook een klacht indienen. Misschien een briefje naar Kassa! of Radar?
Dan haal ik verschillende prijzen door elkaar Maar de tijdschriften zijn iig een stuk goedkoper in Duitsland! Beetje jammer alleen dat je die hier niet kan krijgen, althans, ik ben het nog niet tegen gekomen... groetjes Setje
Ja, daar erger ik me ook aan. En TS, dat heb ik ook gehad met dat blad. Baalde als een stekker. Dagdag 4,50! edit: ik bedoel bij het bovenste stukje dus dat ik me eraan erger dat er zo weinig mensen onder de 30 instaan, en dus niet dat 30 abnormaal is. Alsof het raar is om begin 20 kinderen te krijgen.
degene die een klacht hebben ingediend, hebben die wel al iets terug gehoord? Mij valt het wel vaak op dat je een bijna hetzelfde artikel treft in 2 bladen, ze doelen dus op hetzelfde maar door een ander uiterlijk en beetje aangepaste tekst zijn ze anders... ladyxochi, ik heb hier nog geen modje gezien, we zijn beleefd gebleven en maar even off topic. dus bedankt voor je waarschuwing maar hij was een beetje laat want het laatste écht off topic berichtje was op vrijdag morgen om 10.16!
Nee, nog geen reaktie, alleen een automatische ontvangstbevestiging. Maar heb pas 6 feb een klacht ingediend. Verwacht toch komende week wel iets te horen. En de tijdschriften zijn precies hetzelfde, zelfs de reclame, iedere blz is een kopie van het andere tijdschrift.
Ik heb de foto's van de beide bladen in mijn album gezet, voor de geinteresseerden. Ze zien er echt totaal verschillend uit (aan de buitenkant).
En hier de eerste mod Ik vond (en vind) die bladen heerlijk om te lezen! EN ik vind het ook jammer dat er af en toe eenzelfde artikel instaat. Maar wat betreft een groeikalender, die is al sinds jaar en dag dezelfde. Waarom? Een vruchtje wat zich tot kindje ontwikkelt, doet dat nu eenmaal al sinds het bestaan van de mensheid op eenzelfde manier. Bij 5 weken de grootte van een rijstkorrel en bij 40 weken 50 cm en 3500 gram. Hooguit kan de tekst iets anders zijn, maar daar houd het wel op. En wat 30+ mama's betreft in Nederland, dat is toch behoorlijk doorsnee. Ook al weten veel vrouwen wel dat de vruchtbaarheid afneemt, niet iedereen zit voor haar 30e in een juiste situatie om een kindje te krijgen, vaak is een partner/verwekker ook nodig Ook is de gemiddelde leeftijd waarop vrouwen hun 1e kindje krijgen nu eenmaal bijna 30 jaar, dus als er een verhaaltje over een vrouw in staat die op haar 32e zwanger is van een 2e, dan is dat toch het gemiddelde. En voor de jonge mama's, als je voor je 25e wel al een gezinnetje begint, dan kun je toch alleen maar trots zijn dat je geluk al zo jong vervuld wordt? Groetjes van Kiki (die zeer gemiddeld op d'r 28e voor het eerst mama werd )
hallo eerste mod hahahahaha maar weetje {ff offtopic} ik merk toch wel dat er steeds meer meiden jong zijn! en tuurlijk ben ik mega blij, daarbij snap ik ook wel dat het tegenwoordig vaak zo is idd. maar vind het gewoon jammer dat ik een aantal boekjes opensla en er dus eigenlijk geen 1 in staat die mijn leeftijd heeft van nu, laat staan van de leeftijd die ik had toen ik zwanger was van kyana! maar goed, het doet er niet aan af dat ik de bladen niet leuk vind hoor, maar gewoon jammer vind ik het soms wel... en wbt die artikels hihi moest wel lachen over de kalender... is idd waar dat het nooit veranderd hihi
Maar dat was vroeger ook al zo hoor. Ik heb ooit in de Kinderen gestaan, het artikel ging over "tienermoeders" Ik kreeg op mijn (nog net) 19e de 1e. Ten tijde vh artikel was ik zwanger van de 2e en 21 jaar. Ook toen was het bijzonder/apart/zeker een ongelukje/etc om op die leeftijd kinderen te krijgen. Dus ik denk dat 20 jaar geleden de vrouwen ook al "ouder" waren. Ten tijde van onze opa en oma's zal de leeftijd wel heel jong gelegen hebben.
de 'sociaal geaccepteerde leeftijd' om kinderen te krijgen verandert inderdaad steeds; nu kijkt niemand er meer van op dat iemand op haar 36e de eerste krijgt, maar mijn moeder was 36 toen ze mij begin jaren 70 kreeg. Dat was voor die tijd best wel oud, ook al was ik dan wel de 3e. Maar goed, ik dwaal (weer) af...
Ik ga dit ff volgen ik heb namelijk laatst ook een klacht (van geheel andere orde overigens ingediend bij dit soort bladen) en ben benieuwd hoe ze deze gaan afhandelen.
Ik ben nu op vakantie in Nederland en ik heb even de Ouders van Nu gekocht. Wat een geldverspilling. Er staat echt heel weinig in (alleen de luiertest is wel interessant) en dat voor 4,35.
Ik vind het ook altijd fijn om te kunnen zien wat erin staat even doorheen bladeren zodat ik weet wat ik koop en er ook wat aan heb. Maar ik heb een reactie gehad van wij jonge ouders. Ze mailden me dat ze me de 4,50 over gaan maken. Helaas heb ik niet vernomen of ze er wat aan gaan den. Maar zoals ik al eerder zei als andere meiden gaan klagen doen ze dat hopelijk wel. Ik vind dit toch zeer netjes van ze en heb ook gemaild dat ik blij was dat ze het zo op wilden lossen.
Ik heb gisteren ook hetzelfde antwoord gekregen van Wij Jonge Ouders en ook teruggemaild dat ik dit erg netjes vond.