Hoi! Ik heb sinds deze week verlof en nou ben ik vreselijk verkouden en wat grieperig. Wie heeft dit ook en kan dit kwaad? Groetjes!
Ik ben ook grieperig. Langer dan ik normaal ziek ben. Ik blijf ook steeds verkouden maar dat blijkt ook vaak voor te komen als je zwanger bent. Het kan geen kwaad zolang je geen hoge koorts hebt. kijk wel uitmet medicijnen. Ook die je gewoon in de winkel kan kopen. Je mag namelijk niet alles hebben. Verder gewoon lekker uitrusten en hopelijk ben je weer snel op de been.
ik ook! de derde keer sinds ik zwanger ben. vreselijk balen is het. heb ook een reactie geschreven bij wat je mag gebruiken als je ziek bent misschien heb je aan dat topic nog wat.
Hier ook om de paar weken snipverkouden. Je weerstand is een stuk lager, en ondanks al het fruit, groente, vitaminetabletten voor zwangeren, heb ik dit wel. Je kunt er niets tegen doen. Na drie maanden mag je een paracetamol nemen. ALs ik me echt niet lekker voel, doe ik dat ook. voor de baby kan het geen kwaad. Alleen de eerste drie maanden wordt het wel afgeraden. Vraag dat na bij je huisarts.
Hier nog eentje..die snipverkouden is. Het is bij mij ook meer een grieperig gevoel. Ik zit nu al 3 dagen thuis en elke als ik denk morgen ga ik weer werken voel ik me s'avonds weer helemaal niet lekker. Morgen ga ik echt weer werken! Ik heb zo'n hekel aan het thuis zitten.. En ook ik slik m'n zwangerschapsvitamines, pers sinasappels uit. En eet extra fruit. Ik heb het niet echt het idee dat er verbetering in zit. Beterschap allemaal!
Jaaa, ik ben ook doorlopend verkouden gewoon. Ben er 2 dagen vanaf geweest en nu is het weer opnieuw begonnen. Ga nu iedere avond in bad met een 'adem vrij' badolie van Kneipp maar verder zou ik niet weten wat ik eraan kan doen.
hier ook eentje, ik heb al standaard een rol toiletpapier naast me staan, zakdoekjes zijn niet aan te slepen
Hier nog eentje, Vanaf begin december al verkouden. Nu zo erg dat ik me ziek heb moeten melden op mijn werk (in 8 jaar nog nooit gedaan). Ben de hele nacht wakker met hoesten. Val pas rond 5 uur in slaap, en dan alleen als ik rechopzit. Hopelijk ben ik er snel vanaf, want het heeft lang genoeg geduurd....