Ik zou het fijn vinden als mijn moeder bij de bevalling aanwezig is. Vooral omdat zij mij goed gerust steld en ervaring heeft. Is het dan raar om je schoonmoeder niet te vragen? Het is toch geen dagje uit Wat vinden jullie , wie willen jullie erbij hebben? - natuurlijk is mn partner ook bij -
Ik heb voor geen van beide gekozen. Moet er niet aan denken om 1 van de 2 erbij te hebben... Mijn man is er natuurlijk wel bij! Liefs, Tanya
Ik heb inderdaad ook voor geen van beiden gekozen. Ik vond het al erg genoeg dat iedereen meekreeg op welke dag ik de IUI-behandeling kreeg. (dit was omdat ik mijn werk helemaal moest omgooien, en omdat ze op mijn werk ales meekregen, heb ik het mijn ouders en schoonouders ook maar gezegd)
nou ik moet er niet aan denken mijn schoonmoeder bij zon toch wel intiem moment te hebben Mijn moeder die wil ik er ook niet bij alleen als ik op dat moment vind van wel zou het kunnen dat we haar bellen. Dus ik heb ook gekozen voor geen van beiden. gr
no way mn schoonmoeder. Mn eigen moeder is er trouwens ook niet bij maar als t zou moeten dan heb ik liever haar erbij dan mn schoonmoeder, das toch minder eigen
nou geen van bijde Mn eigen moeder had ik er graag bij willen hebben, maar helaas leeft zij niet meer. Schoonmoeders is een schat een mens, maar nee dankje, en ze is al bij haar dochters erbij geweest dus ze heeft haar portie wel gehad Ik wil graag dat mn tante erbij is, zij is nu een beetje oma voor haar aanstaande "kleinkind"
Ik heb anders gestemd: Mijn moeder is er van de beginfase van de bevalling wel bijgeweest, en mijn zusje ook. (vriendlief natuurlijk ook) We hadden dit van te voren niet afgesproken, maar het is zo gelopen en ik vond het wel fijn dat ze erbij waren. Na verloop van tijd zijn mijn moeder en zusje naar huis gegaan en ben ik alleen met mijn vriend verder gegaan.
Geen van beide, heb genoeg aan m'n man, de vk en kraamhulp. Tevens is mijn moeder dit keer achterwacht voor Ryan, die loopt hier natuurlijk ook nog rond. En zodra de kleine is geboren, zal Ryan als 1e erbij mogen zonder mijn (schoon)moeder of schoonvader, even alleen ons gezinnetje.
mijn moeder is er bij omdat ik haar steun wel kan gebruiken en heb ook gedacht om me schoonmoeder er bij te hebben maar doe dit toch maar niet', z'n goed contact heb ik niet met haar. verder is me vriend er bij en heb aan 2 mensen steun genoeg lijkt me
Mijn zus komt erbij , aangezien ik 2 van haar kinderen geboren heb zien worden is dit wel een eerlijke deal. LIEK ps heb wel gezegt tegen mijn moeder dat ze in de buurt moet zijn mocht ik om haar gaan gillen haha.
hoi Mijn schoonmoeder is erbij geweest ze is me grote steun en toeverlaar ook bij de bevalling van mark en kimberly is ze bij geweest Mijn eigen moeder niet die heb ik al ruim 7 jaar niet meer gezien of gehoord
Mijn schoonmoeder zal bij de bevalling aanwezig zijn. Onze band - en die van haar met haar zoon - is superhecht. En zij kan niet alleen mij steunen, maar ook haar zoon. Ach... ik vind het fijn om haar om mij heen te hebben. Mijn eigen moeder is overleden, dus die afweging hoef ik niet te maken.
Mijn moeder is standby als ik haar nodig heb. ik moet er niet aan denken om mijn schoonmoeder in de buurt te hebben
Mijn mannetje is er alleen bij. Wil niet zo veel mensen om mij heen op dat moment. Mijn moeder komt wel de eerste week helpen in huis nadat de kraamzorg smiddags weg is. Verder zie ik het wel. Schoonmoeder moet zelf maar weten wanneer ze komt maar het begin is toch echt een moeder/dochter ding vinden wij. Had de schoonmoeder maar zelf een dochter moeten baren ha ha dus daar kan ik niets aan doen! M.
Geen van beiden, mn ma is een te grote zenuwpees die waarschijnlijk alleen maar in de weg zit hihi. Bij mn zussen was ze er ook niet bij. Mn schoonmoeder zou misschien kunnen, maar denk dat ze er zelf geen belang bij zou hebben. Ze gunt dat moment als privacy aan haar zoon en mij
Ik zat met hetzelfde dillema maar heb het er met m'n moeder en schoonmoeder over gehad en nu is alleen mijn moeder er straks bij. Ik had me niet echt op m'n gemak gevoeld met m'n schoonmoeder erbij
geen van beide. M'n moeder is niet zo praktisch omdat ze op een uur rijden hiervandaan woont. En m'n schoonmoeder moet ik absoluut niet aan denken dat die erbij is. Ik ben nu al bang dat ze straks in de kraamtijd elke keer op de stoep staat. (ze woont een kwartiertje fietsen hiervandaan). Mn man en ik hebben ook de cursus samen bevallen gedaan, dus ik verwacht ook genoeg steun van hem. En het lijkt ons ook fijn om zo'n intiem moment met z'n tweeën te delen (en de VK+KV)
Moet er niet van dromen om mijn moeder of schoonmoeder erbij te hebben en gelukkig willen ze dat zelf geloof ik ook niet. Lekker mijn mannetje erbij en verder zit ik op niemand te wachten.