Ieeeeh jaa! Nu kan ik van mijn kleine wel veel hebben (verbaast me want ik was echt bang dat ik mijn eigen kind vies zou vinden ) maar van andere kinderen vind ik het echt smerig. Vooral als kindjes een middag druk hebben gespeeld en dan lekker bezweet zijn en zwarte nagels hebben. nog een vies gezichtje erbij en je maakt me gelukkig Wat ik echt RANZIG vind: ouders die alles opeten want hun kinderen uit hun mond toveren van die gekwijlde restjes....brrrrrrrrr......... Laatst zag ik een kindje (denk een jaar of anderhalf) aan een glas van de moeder drinken. Er dreven toen allemaal stukjes en kruimeltjes door het drinken want dat kindje was aan het eten en half met volle mond aan het drinken. Vervolgens drinkt die moeder dat glas fijn leeg. En ik weet zeker dat ze de viezigheid had gezien want ze keek er nog naar.
Oh getver ja... Onze jongste vind het ook prachtig om je te voeren van broodkorstjes die hij eerst zelf in zijn mond heeft gehad. Bleh! dan doe ik altijd maar een 'net-alsof-hapje' En hij heeft ook een favoriete knuffel die de hele dag wordt afgesabbeld. En die wil hij ook graag met je delen. Een tijdje terug gingen we bij mijn zus op bezoek (2 dochters, dus ze is wat gewend met kinderen), en ik kwam binnen met jongste op de arm en die ad zijn knuffeltje in zijn handjes. Mijn zus neemt de kleine over om effe met hem te knuffleen en krijgt dus gelijk die knuffel in haar mond geduwd. (het was al tijd voor een nieuwe wasbeurt, maar daar was ik nog niet aan toe gekomen, dus het ding zag er niet uit) Gezicht van zus was hilarisch.
Nee geen last van Ook niet bij andere kinderen. Ik had vorig jaar een kind op schoolreis die flink moest spugen in de bus. Iedereen..inclusief juffen renden erbij weg...toen ben ik maar naast hem gaan zitten. Ik heb daar geen probleem mee. Mijn dochter is dan wel weer vies van alles en iedereen
Een pamper van een ander kind verversen zal ik echt niet gauw doen, zeker geen poepluier. Van mijn eigen kinderen kan ik ongeveer overal tegen, bij diarree en overgeven ben ik vooral bang voor besmetting (ook om mijn jongste niet te besmetten), vandaar dat ik licht hysterisch doe met schoonmaken en wassen Even een neus afvegen van een ander kind vind ik dan weer geen probleem, ik begrijp ouders ook niet die hun kind met zo'n vieze neus laten lopen.