Hoi allemaal, Ben ik weer.... Met weer een vraag.... Vorig weekend ben ik ziek geweest en had dus buikgriep (dat weekend ervoor goed geklutst ). Heb nog geen test gedaan, omdat ik denk van: "Doe ik een test, is deze toch negatief en dan wordt ik toch een paar uur later ongesteld". (Is al eens voorgekomen). Dus mijn vraag luid: heeft iemand enig idee of een buikgriep invloed heeft op de menstruatie? Ik kan hierover NIKS op internet vinden.... Wederom bedankt voor de antwoorden.
Ik dacht, omdat je (ik) erg last had van buikkrampen het misschien invloed kan hebben. Heb ondertussen wel 'iets' kunnen vinden, maar zijn 2 tegenstrijdige antwoorden.
Lijkt me niet hoor! ik voel me ook wel eens niet goed , maar word gewoon ongi. Mis kan het soms een dag of 2 eerder of later zijn. Maar verder geen groot invloed.
Dat is klote, Ik heb het ook vaak dat ik ga testen en de volgende dag gewoon ongi wordt, echt balen. Succes
Marnat, Ik zie dat jullie al 12 jaar op een wonder wachten, mag ik eens vragen hoe jullie dit volhouden, om al zo lang te wachten. Als ik naar mijzelf kijk dan wordt ik elke maand gewoon zo teleurgesteld en emotioneel en gek en als ik dan bij jou zie dat jullie al 12 jaar wachten, vind ik dat zo knap. (kan natuurlijk niet zien hoe het gaat bij jullie). Ik was even nieuwsgierig, vandaar de vraag, hoop dat je het niet erg vindt. Liefs Whitney
Meiden hoe ik dat vol hou !! ja door gaan en vol proberen te houden. mijn gestarte topic s staat vast wel meer duidelijk heid. Kun je vinden via mijn naam en dan statistieken. Ik hoe het het vol ook mede door mijn onderschrift.