Bij eerste rond 20 wkn, bij tweede 13 wkn en bij de derde 10 wkn... Je herkent het gevoel eerder en ik denk dat (doordat alles al een keer uitgerekt is geweest e.d.) je kindje dingen makkelijker in beweging brengt. (maar misschien is dat onzin )
Wat grappig, dacht dat ik het me inbeelde! Met 13 weken al kleine plopjes. Is wel mn eerste zwangerschap. Ben nu 17 weken zwanger en voelde hem net voor de kerst elke dag stuiteren, en nu minder. Maargoed, vind het een echte bonus als je het kindje snel voelt. Wel echt heerlijk!
Hier andersom, maar ik herken het wel. Bij de eerste voelde ik haar rond de 14 weken (achterliggende placenta). Bij dit meisje pas met 24 weken. En alsmaar heel tam en rustig... Inmiddels 34 weken zwanger en ze beukt en beweegt er op los
Bij beiden rond een week of 12 a 13 af en toe wat gekriebel, heeeel lichtjes. Rond de 15 weken de eerste schopjes. Bij de tweede alleen vanaf 16 weken stuiterde hij bijna de hele dag rond in mn buik. en rond 18 a 20 weken waren beiden aan de buitenkant voelbaar.
Met 13wk klein bubbeltje en met 16-17wk echt meer beweging. Beweging van je baby wat je met 10-15wk ongv voelt zijn net je darmen. Ik voel nog vaak genoeg een babytje en ben helemaal niet zwanger
Ik ook laatst afgelopen maandag.. dacht toen dat m'n darmen waren, maar die was paar keer achter elkaar gevoeld op de zelfde plek en echt herkenbare plopjes 😍 maar vanaf maandag niet meer gevoeld.. komt vanzelf wel weer.
Sjonge meiden, wat een sfeertje... Ik geloof in ieder z'n eigen gevoel. Als je je goed concentreerd kan je vast je kindje al vroeg voelen. Ligging van de placenta speelt daar ook een grote rol in. Mijn dochter voelde ik op 17 weken en mijn zoon op 14 weken. Nu 12+5 maar nog niks waar genomen. Heb nu wel een hele gunstige ligging van de placenta wat betreft het kindje voelen dus ben erg benieuwd ook. Maar is het weer rond 14 weken wil dat niet zeggen dat een ander het nu al niet kan voelen!
Verloskundige zei dat je t al heel vroeg kan voelen, helemaal als je placenta achter ligt. Je zult het niet dagelijks voelen, want de baby kan ook ineens dieper gaan 'liggen' en een week rond diezelfde plek blijven. Hier voelde ik haar ook al heel vroeg. Heerlijk, hoef ik ook niet zo onzeker te zijn
Hier de eerste x met 16 weken en nu al met bijna 11 weken. Ik geloofde mezelf eerst niet maar het is zo duidelijk en herkenbaar. Nu met 17 weken voel ik hem/haar steeds duidelijker
Met bijna 11 weken de tweede (eerste met 16, derde ook rond die tijd met voorliggende placenta): werd bevestigd tijdens de termijnecho dat het echt de baby was die ik voelde en geen darm-gerommel
Ja hoor. Met 12 weken voelde ik de kleine ook al. Geen schopjes, maar meer het 'schuren' langs de buikwand ofzo. Dit is ook mijn 2e zwangerschap en ze zeggen dat je de 2e meestal eerder voelt. Ik durfde het niemand te zeggen dat ik de kleine voelde. Ik dacht dat iedereen mij voor gek zou verklaren!
12 weken! Weet het zeker want ik kreeg n eerste echo en ik keek niet mee op het scherm, toen zei ik: nu beweegt ie! En inderdaad, ik had gelijk. Gebeurt vaker als je erg slank bent zei de vk. Met 14 weken was het geen vaag gevoel meer maar echt trappelen.
Ik voelde mijn tweede ook rond de 13 weken. Dacht ook dat dat niet kon, maar de vk zei dat het wel mogelijk was, zeker bij een tweede. En ik ben idd ook nogal slank van postuur.
Ik voel van alles bewegen. Niet van buiten nog maar echt binnen in. De 1 zegt t kan wel de ander zegt t kan niet. Nu bijna 19 weken en voel t al 2 weken. Heb voorliggende placenta.