ik heb idd ook zo`n sloom gevoel. ben ook nog eens gestopt met roken vorige week en ben dus al niet mezelf en dan werkt dit weer ook niet echt mee. ik eet veel waterijsjes en idd zorgen voor wat extra zout. verder doe ik lekker rustig aan en alleen het hoognodige. (ga dus ff niet mn woonkamer uitgebreid stofzuigen en dweilen) sterkte tot het afkoeld. liefs doris
Nee heb er geen last van (woon bij Maastricht, hier is het nu 34 graden en onbewolkt). Maar ik kan over het algemeen erg goed tegen warmte dat zal wel schelen. Net nog lekker op terrasje gezeten en even snel wat boodschappen gedaan... Nu weer aan het werk, hier binnen wel airco dus dan merk je er sowieso niks meer van.
Ik vind het wel lekker eigenlijk. Heb alle deuren en ramen tegen elkaar open gezet en het waait lekker door. Zelfs op mijn balkonnetje vond ik het met een lekker briesje nou wel uit te houden, terwijl je daar normaal echt weg brand met zulk weer. Voor de dames die er wel last van hebben, gewoon lekker rustig aan doen, veel drinken en anders even een lekkere verfrissende douche nemen?
Nou een douche werkt maar eventjes....Een half uur geleden stond ik er onder, maar zweet nu alweer peentjes. Blijf de rest van de dag ook gewoon binnen en wacht tot hier eindelijk die verschrikkelijke storm op komt zetten, waar ze het over hebben....Het is hier nog steeds zonnig en zeer warm.... Goed drinken en weinig inspannende activiteiten doen, werken hier het beste....maar goed, met 36 weken zwangerschap gaat alles sowieso op een zeer laag pitje..