Ik denk eerlijk gezegd niet dat ze het nou verschrikkelijk veel meer warm gaan krijgen door die 20 cm extra stof. Beschermt juist wat meer tegen de brandende zon zou ik denken. Het is niet een extra laag ofzo.
Ja, waarschijnlijk omdat die gewoon meerdere sets hebben, maar de meeste voetbalclubs hebben niet het geld om voor alle weersomstandigheden speciale kleding te kopen natuurlijk. Mijn dochter hockeyt met korte mouw. Ook lang niet altijd prettig.
Onder korte mouwen doe je makkelijk een (thermo)shirtje met lange mouw. Zo hockeyt de oudste ook als het koud is. Overigens schaffen leden/ouders hier het hockeytenue zelf aan (flink bedrag trouwens, ruim 80 euro voor shirt/rokje/sokken, maar ach het hoort erbij en ze doet er lang mee). Ik zou het persoonlijk prima vinden om ook het voetbal tenue aan te schaffen. Het is van Masita, dat is niet zo duur. Desnoods maak je een tweedehands doorverkoop optie.
[QUOTE="MadeInUSA, post: 23706964, member: 58618"]Onder korte mouwen doe je makkelijk een (thermo)shirtje met lange mouw. Zo hockeyt de oudste ook als het koud is. Overigens schaffen leden/ouders hier het hockeytenue zelf aan (flink bedrag trouwens, ruim 80 euro voor shirt/rokje/sokken, maar ach het hoort erbij en ze doet er lang mee). Ik zou het persoonlijk prima vinden om ook het voetbal tenue aan te schaffen. Het is van Masita, dat is niet zo duur. Desnoods maak je een tweedehands doorverkoop optie.[/QUOTE] Nee, zo simpel is het niet. Als ze op hoger niveau voetballen moet eventuele thermokleding in dezelfde kleur zijn als het het officiële shirt. Mijn zoon speelt in paars bijvoorbeeld en bij hem mag dan geen zwart of wit shirt te zien zijn. De meeste scheidsrechters doen niet zo moeilijk, maar er is van zijn team eens een jongen van het veld gehaald omdat zijn thermobroek niet de goede kleur had (kinderachtig, maar het mag).
Echt? Wat belachelijk! Voetbal is een relatief goedkope sport, dus misschien dat je dan niet mag klagen ofzo. Maar het betekent dus ook dat het één van de sporten is die ook toegankelijk is voor mensen met een kleinere portemonnee. Die worden dan dus alsnog op kosten gejaagd doordat je thermokleding in speciale kleuren moet zien aan te schaffen? Wat een gedoe. Nu hebben wij dan nog geluk met een (grotendeels) wit tenue. Althans, wat thermokleding betreft dan. Daarbij is wit denk ik we de meest voorkomende kleur, dus makkelijk af te stemmen. Wat vlekken betreft, kan ik niet anders dan concluderen dat voetbal tijdens de oprichting van deze club nog ècht een mannensport was. Want het moet toch serieus een clubje mannen zijn geweest die het een goed idee vonden om in witte broekjes te gaan trainen.
Haha ja het is heel erg stom, maar doordat het lange mouwen zijn is een thermoshirt geen probleem, zit verstopt immers (je zou het dus alleen in speciale kleuren moeten aanschaffen als je wel korte mouwen zou hebben). De jongen had een witte thermobroek aan, was het zwart geweest, dan was het geen probleem, want ze hebben zwarte broekjes en een zwarte rand aan de kousen. En ja haha, mijn man voetbalde ook in witte broekjes en op echt gras. Echt, wie dat verzonnen heeft
Nou dan hebben wij geluk dat de decathlon exact de juiste kleur blauw verkoopt qua thermoshirts en dochter een wit shirtje heeft.