kan je al leuke dingen doen met een baby van bijna 6maanden? daar bedoel ik mee, een kinderboerderij of andere dingen? geen idee wat nog??? krijgen ze daar al iets van mee of zijn ze rond de 6 maanden daar nog te jong voor?
Kinderboerderij denk ik niet om eerlijk te zijn. Zwemmen is wel heel leuk om te doen met een baby. Kinderboerderij begon mijn zoontje pas vanaf een jaar echt iets van mee te krijgen. Net als Ballorig en dat soort dingen. Dus ja, zwemmen en gewoon wandelen enzo. Dan kan je altijd langs een kinderboerderij lopen om te kijken hoe hij reageert
Ik ben paar weken terug in de kinderboerderij geweest em dat vond hij best wel leuk. Vooral lekker rondkijken. Hij vindt de katten ook erg leuk Gewoon een keer proberen
Wij zijn met onze kleine toen hij 6 maanden was naar de dierentuin geweest. Hij vond het leuk maar ze krijgen er nog niet super veel van mee. Wij haalde hem dan zo nu enndan uit de wagen en diertjes die dan een beetje bewogen enndichtbij waren zag hij wel. Zwemmen daarintegen is voor je kleine denk ik leuker. Daar kreeg hij naar mijn idee meer van mee!
Is ballorig al leuk vanaf een jaar? Moeten ze dan kunnen lopen? Ben nog nooit in ballorig geweest dus vraag me af wat ze daar prcies doen, haha sorry voor de vragen tussendoor!
Zwemmen! In het water zijn ze lekker vrij en de meeste baby's genieten daar van. Dierentuin en kinderboerderij zijn wel leuk, ze zien vanalles, maar kunnen natuurlijk nog niks. Balorig is een indoor speeltuin. En vooral leuk vanaf 1 jaar, ze hebben en peuterspeelplek waar alles zacht is. Als het druk is wil je je baby daar niet hebben liggen, 3 jarigen kunnen heel wild zijn!
Wij zijn laatst met onze dochter naar een kinderboerderij geweest (vlakbij ons huis dus makkelijk uitje). Volgens mij vonden wij het leuker dan zij Op,zich vindt ze alles waar wat te zien valt leuk. Maar dat kan dus net zo goed een supermarkt zijn
Kinderboerderij wel !!! Wij gingen gras plukken een aan de geitjes geven hij vond het super leuk en keek zijn ogen uit . Hij had zo veel plezier . Daarna nog met papa op de schommel , en zelf even in het auto wipje echt geweldig vond hij dat . Hij was toen 6 maanden . De dieren zijn leuk om naar te kijken en ook erg leerzaam.
Sealife in scheveningen vond mijn dochter leuk! Picknicken in het bos ook, lekker liggen op een kleedje op het gras, beetje spelen, beetje fruit eten...
Ik ging rond die tijd vooral veel wandelen en meenemen overal heen maar nog niet zozeer ''kindgericht''. Kinderboerderij kwam pas later, rond een maand of 10-11. Weet 't niet zo goed meer eigenlijk maar denk niet veel eerder. Zwemmen vindt mijn zoontje super!
De eerste keer dat we naar ballorig zijn geweest was mijn zoontje 10 maanden. Hij vond hij geweldig. Hij liep nog niet, maar kroop en trok zich overal aan op. Met de ballen spelen enz.
zwemmen.inderdaad en.op visite bij mensen.met andere kindje! Of met t gezin om.stap, ergens wat drinken geniet hij hier ook echt heel erg van! Verder lekker wandelen en tussendoor f lekker wat drinken op een kleedje,,, Extra aandacht Schommelen vind hij hier ook t eindje! En na een paar maanden vinden ze alweer zoveel andere dingen ook leuk, de tijd vliegt!!
Hier zwemmen!!! Maar kinderboederij vond hij ook heel boeiend! En wil binnenkort naar ballorig!! Sealife lijk me ook mega cool! Maar miss net nog te jong voor hem alleen hihi
@justy Ik denk dat ballorig het leukst is als ze al wel een beetje kunnen lopen. Maar met kruipen komen ze ook een heel eind hoor! Toen wij voor het eerst gingen kon onze kleine niet lopen. Wat daar te doen os? Ballenwassers, springkastelen, klimmen/hindernisbaan achtige dingen. Overal liggen zachte matten, dus dat is wel fijn. De keer dat we heen gingen en onze vent wel kon lopen heeft zij wel meer vermaakt.
Nee hoor ligt wel aan het peuter gedeelte van jouw ballorig. Hier kon ( kan) ze alleen kruipen en optrekken en langs dingen lopen. De ballebak zelf vindt ze niet ze niet zo leuk ( maar zwemmen ook niet ) Zodra kindj kan kruipen en snel is ballorig heel.leuk. lekker van de glijbaan gaan.
Hahahaha stomme autocorrect.... Ik bedoelde natuurlijk ballenbak Geen idee waarom mijn iPhone daar nou ballenwassers van maakte haha
Wij gaan zo naar een museum, doen we we vaker met ons baby'tje, ze is 7 maanden. Ik geloof niet dat het haar veel uitmaakt, in de draagvlak of wandelwagen vindt ze alles prima...En al die mensen die haar aandacht geven, zij vindt het prachtig. Ik let er wel op dat het niet veel te lawaaierig oid is.....
jajaaa bedankt voor jullie antwoorden allemaal ik heb er zeker iets aan over de kinderboerderij zijn de meningen dus verdeeld, zoals iemand hier al vertelde dat baby's overal graag rondkijken klopt! de AH is de max hier