Grote buikomtrek bij 20 weken echo

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door linda337, 8 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linda337

    linda337 Actief lid

    30 dec 2010
    240
    0
    0
    Vandaag 20 weken echo gehad.
    Alles zag er prima uit, alleen de buikomtrek was te groot voor 20 weken, het hoorde eigenlijk bij 22 weken.
    Nu zei ze dat ik me geen zorgen hoefde te maken, de baby eet gewoon goed, maar omdat het volgens hun protocol boven de lijn lag moet ik naar het ziekenhuis voor een echo.
    En omdat ze hartje niet goed kon zien (kleine meid was erg eigenwijs) konden ze dat daar ook gelijk goed bekijken.
    Toch ben ik wat bezorgd naar huis gegaan, dit verwacht je natuurlijk niet.

    Iemand ervaring met een grote buikomtrek ?
     
  2. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Ja ik, mijn zoons liepen allebei voor, maar mijn jongste was echt groot. Hij liep 3 weken voor op groei, met heel zijn lijfje. De echoscopiste vond het allemaal prima. Ik liep sowieso al in het zkh en ze vonden het geen probleem. Ik ben zelf ook lang en mijn man ook.
     
  3. Emlilo

    Emlilo Bekend lid

    27 apr 2014
    694
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje liep ook telkens voor op groei. Deze mini woog op 20 weken 440gram wat ook bovengemiddeld is;
     
  4. Wasrek

    Wasrek Actief lid

    3 jun 2015
    454
    1
    0
    Ja hier allebei de kindjes :) is inderdaad helemaal geen probleem. Bij veel te groot kan het komen door zwangerschapsdiabetes(en dan is het buikje echt extreem groter en niet maar twee weken), maar meestal betekent het gewoon dat de kleine het goed heeft bij je.
    Mijn vk zei dat ik gewoon een goed hotel ben en ze liever een groter buikje zien dan een te kleine :) no worries!
     

Deel Deze Pagina