Hallo dames, ik ben even op zoek naar advies, alvast bedankt voor het lezen! In maart ben ik bevallen van een heerlijk zoontje en hoewel ik grootse plannen had om snel een spiraal te laten zetten is dat er (nog) niet van gekomen. Binnen zes weken na de bevalling werd ik weer als vanouds ongesteld (tot zover dat het langer kan duren bij het geven van borstvoeding haha) en had ik meteen mijn oude ritme weer te pakken. Natuurlijk hebben we daarom gelijk condooms gehaald en deze ook netjes gebruikt, echter is het een keer afgegleden... Natuurlijk op een zondagmorgen dus maandagmiddag kon ik pas de morning-after pil nemen, valt binnen de 72 uur maar toch, had het liever eerder gehad. Zover ik kon merken was er niet "geknoeid" maar het aloude "het zekere voor het onzekere nemen" leek ons wel zo verstandig. Een week na het nemen van die pil kreeg ik een korte bloeding en ongeveer een week anderhalf erna (wanneer ik ongesteld moest worden) weer. Ik dacht tat het goed gewerkt had en ik dus "normaal" ongesteld was maar het was maar 3 dagen in plaats van 6-8. Ik schoof het af op die pil en ben vrolijk doorgegaan. Echter is die bloeding nu ruim een maand geleden en schrok ik vanmorgen een beetje toen ik daarachter kwam! Lang verhaal in het kort; iemand ervaring met een cyclus die een beetje in de war is na het nemen van een morning after-pil terwijl je er normaal de klok op gelijk kan zetten? Zou het toch met bv te maken kunnen hebben ondanks dat het zo snel na de bevalling meteen weer in een ritme zat? Oh ja, en voor de zekerheid maandag wel even een test halen (je zou me dan wel kunnen opvegen, na 3, bijna 4 jaar bezig te zijn geweest voor de eerste...) Alvast bedankt!
Óf het is de lichtste positieve test die ik ooit heb gezien of ik beeld me maar wat in door te turen haha. Nog maar even afwachten dus en evt bij nog langer uitblijven overmorgen nog maar eens testen. Buh, kriebels!
Ik heb ooit de morning after pil geslikt en toen werd ik iets later ongesteld dan normaal maar heel heftig met meer buikpijn. Succes met testen!!
Bedankt! Hier leek het wel op tijd te komen maar was het juist erg licht en blijft het de maand erop uit. Lastig hoor die pil, je leest dat bijna alle vrouwen er toch weer anders op reageren (misschien te maken met op welk punt in de cyclus het geslikt werd? Wie zal het zeggen).
Nu toch stevige krampen (normaal gelukkig geen last van) dus wacht het weekend toch nog maar even af. Is het zo, dan is het zo en maakt die paar dagen ook niet uit toch tot die tijd (gelukkig) druk genoeg dus afleiding zat en door bv mag ik toch geen gekke dingen met drank dus dat is ook een zorg minder haha.
Hoe gaat het nu? Nog last? Ik heb persoonlijk na het nemen van de afterpil geen verandering gehad in cyclus.
Je cyclus kan wel in de war zijn ja, maar goed je zult de eerste niet zijn die zwanger raakt ondanks gebruik van de MAP. Het is mijzelf ook overkomen. Enne, mocht het ooit weer gebeuren, een MAP kun je in 't weekend natuurlijk ook halen bij de dienstdoende apotheek
Klopt, daar toen wel aan gedacht maar gezien je met de MAP geen bv mag geven en we geen kv in huis hadden hebben we iets langer gewacht (stom achteraf want bij de meeste apotheken hebben zo ook kv kwam ik later achter) Ook jullie bedankt voor de reacties! Vind het wel een beetje spannend maar blijf gewoon lekker bezig en leid mezelf af, wil niet toch stiekem gaan hopen of hals over de kop naar de winkel als het een uur later dan toch doorzet (iets te vaak al meegemaakt haha).
Nog steeds geen druppel bloed gezien en begin hem nu toch wel echt een beetje te knijpen. Gister maar even bij vriend aangekaart maar die veegde het luchtig aan de kant (weet niet zo goed of ik dat nu als positief of als negatief moet zien want weet wel dat hij niet bepaald op een tweede zit te wachten de komende 5 jaar ofzo). Als hij straks thuis is en ik boodschappen ga doen maar nog een test halen, misschien dat het dan iets meer doordringt bij hem en dan afwachten... Weet eigenlijk ook niet eens op welke uitslag ik hoop. Ik dacht dat het die pil was maar zit nu zo te twijfelen (en spanning helpt natuurlijk ook niet mee). Bah, ben het gewoon even zat. Achterlijke condooms ook xD
Zo, blijf hier gewoon fijn even van me afschrijven, heb het idee dat mijn hoofd anders ontploft straks! Gister moest vl natuurlijk overwerken (zal je altijd zien), en heeft daarom snel de boodschappen gehaald omdat ik het niet meer zou halen. 3x raden wat hij vergeten is natuurlijk! Kon hem wel even wurgen Nu dus weer afwachten, moet vanavond toch ook nog melk halen (ook dat had meneer natuurlijk niet meegenomen) dus dan maar een meenemen. Geloof niet dat als hij in jet ergste geval vanavond ook weer naar de winkel moet het zou durven het te vergeten hahaha. Nog even nagelbijten dus ^^'
Ja, dikke streep! Zal morgen even kijken of ik een foto kan maken! Ik geloof dat hij nogal in shock is en veel beren op de weg ziet maar geloof dat we er wel uit zullen komen. Eerst even bijkomen van de schrik haha.
Wauw, jouw verhaal lijkt echt veel op t mijne! Heb zelf geen echt positieve test gehad (ieniemini tuurstreepjes afgelopen 2 dagen) maar heb dan ook geen idee wanneer nod zou zijn ivm dat mijn cyclus nog niet op gang gekomen was/is sinds bevalling. Aan de andere kant heb ik echt nog nooit streepjes geplast als ik niet zwanger was, zelfs niet in de verste verte met de grootste fantasie... En ik zie nu toch echt wel wat... Blijven testen dan maar... P.s. gefeliciteerd met je zwangerschap, ik hoop dat jullie ervan kunnen genieten, ondanks dat het niet gepland was!
Best wel lichtelijk in de stress maar gelukkig al wel een beetje gewend ja wat lief dat je het vraagt! Zit bomvol met vragen over de praktische zaken en vl wordt horendol van mijn gepush om nu verdikkeme toch echt snel te verhuizen voor ik weer een olifant ben die niks kan haha (ik ben toch al de klusser in huis en heb liever dat hij de vrije dagen die hij nog heeft opspaart voor de nieuwe baby) maar daar komen we wel weer uit (praten we 's avonds rustig uit en ik moet ook gewoon leren om in de ochtendspits eens mijn waffel te houden haha). Kwaaltjes komen ook langzaam op gang (kon ik eindelijk weer kebab eten zonder dat het eruit kwam, ben ik gister weer gevlucht ivm de lucht die van het eten van vl afkwam), misselijkheid gelukkig nog wel maar met vlagen dus het is nog vol te houden maar die hypergevoelige tepels samen met bv... Au au au, dat is wel even pittig zeg!
wat gaaf! Gefeliciteerd en geniet ervan! Hier zit er 14 maanden tussen de dames. erg leuk hoor tip voor jou een phil en teds kinderwagen. lekker compact maar ideaal voor 2 kindjes hihi