Hoi Ik ben bijna 15 weken zwanger en heb vanaf zo'n week 7 gevoelige borsten. Maar nu sinds een tijd doen mijn tepels heel zeer, en gister kon ik zelfs niet eens op mijn buik liggen van de pijn. Ik voelde vandaag zelfs mn jas er op hangen, een rot gevoel! Herkent iemand dit? En trekt het nog een beetje weg? Hoe pijn ze nu doen, zie ik er best tegenop om bv te gaan geven als het niet weg trekt.
Hey, Ik heb dat ook en ben nog maar pril in verwachting zie banner. De ene dag heb ik er meer last van dan de andere. Het is een beetje een schrijnend gevoel. Ik heb ook van die witte stipjes op m'n tepels.. Heb jij dat ook? Hopelijk wordt het minder. Heb verder al vanaf het eerste moment zwangerschap enorm gevoelige (.)(.)
Ja ik heb ook van die witte spikkels, noemen ze geloof ik de klieren van montgommery haha Maar mn tepels zijn ook wel vuurrood, heel vaag! Bij Denyce had ik voor mn NOD al ellendig pijnlijke tepels maar niet zo lang.
dat was de rede dat ik een zwangerschapstest ging halen... ...bleek ik al mooi 3 maanden zwanger te zijn! Oh en bij mij werd het erger namate het kouder werd buiten... heel vreemd. Zodra ik het koud had verging ik van de pijn.
Ooh gelukkig maar! Hmmzz ik hoop dat het gauw minder word, vind t niet echt prettig, ook niet met douchen. Ben wel blij dat t aan beide kanten zit en niet 1 borst/tepel anders had ik me wel lichtelijk zorgen gemaakt
Ik had dit ook rond week 15 (en daarvoor ook). Ik slaap normaal zonder beha, maar dat ging nu echt niet. Ik had niet alleen gevoelige tepels, maar ook onwijze pijn in mijn borsten zelf. Gelukkig doen ze sinds een aantal weken geen pijn meer, en ook mijn tepels zijn niet meer zo gevoelig.
ja ik heb er ook last van.. vooral met douche doet het pijn! heel irritant.. maar hopen dat het snel overgaat
Bedankt dames! Ja als ik over mijn borsten wrijf doet de rest ook zeer, soort spierpijn gevoel. Gelukkig trekt het vaak wel weg dus!
Ik zou juist dezelfde vraag stellen. Heb het nu ook ineens sinds een paar weken. Vooral als ik naar buiten ga en het koud heb, dan voelt het bijna alsof ze eraf vriezen. Het doet dan echt pijn. Gelukkig zo te lezen dus niks vreemds.
Hmmm dan ws toch met de kou te maken.. Mijn slaapkamer is wel erg koud, hm..nouja ik slaap nu maar half op mn zij/buik haha
Oh gelukkig ben ik dus niet de enige! Al weken last van grote borsten en pijnlijke tepels. Doet mij ook gewoon zeer als ik op m'n buik lig! Van de week al een zwangerschapsbeha gekocht; 2 maten groter....
mijn borsten zijn nog niet echt veel groter maar heb wel een sportbeha aan 's nachts zo zeer doen ze heel normaal zo te lezen x
hey ik heb er ook soms last van .en vanmorgend iets raar ondekt op men pyama waren 2 kleine droge gelige vlekjes terhoogte van men tepels maar men tepel zelf plakte niet of was niet iets van gelig ofzo is dit melk?
pffff. ik vloek hier van de pijn. het brand zo erg. echt alsof er in gesneden is of een vlam tegen aan gehouden is. liep door de winkel en wou mijn borsten zo graag vast houden, zo pijn deden ze. Heb net een koude washandje tegen aan gedrukt. Maar als ik het zo lees kan het zijn dat ik hiermee nog lang door moet lopen? nou heb ik geen morning sickness maar dit is ook echt geen pretje de hele dag pijn in je (.)(.) hebben
Nou prixie ik ben nu al ietsje verder en mijn borsten doen nog steeds pijn pfff je weet niet waar je het moet zoeken en ik heb gemerkt hoe kouder het is hoe meer pijn dus ik zou je aanraden om extra warm aan te trekken en in plaats van een koud washandje een warme tenminste bij mij helpt het wel nou ik hoop dat het voor jou na de 3maanden over is
ik hoop echt dat het bij mij toch eeerder wegtrekt. ik ga even proberen met warm washandje. ik zie een beetje op tegen naar bed gaan.