Ik heb gister een test gedaan en je zag er egt een heel maar dan ook heel licht streepje op maar toch verlies ik een beetjuh bruinigheid ofzo ziet er niet uit als bloed dus ja maar hoe kan dit dan snap het echt niet
Hoi, Als het bevruchtte eitje zich innestelt in de baarmoederwand kan dat vroeg in de zwangerschap wel eens een beetje bloedverlies geven. Dit bloedverlies treedt heel vroeg in de zwangerschap op, vaak nog voordat je weer ongesteld had moeten worden of rond de periode dat je ongesteld moest worden,dus kan oud bloed zijn, maar zit je nog steeds in dubio of je zwanger bent zou ik toch een afspraak maken met je huisarts die kan je zo vertellen of je inderdaad zwanger bent en wat er aan de hand is. Heel veel sterkte toegewenst
Ik zou over dag of 2 nog eens een test doen. Dan is HCG waarde weer gestegen dus moet lijn duidelijker zijn dan die je had (wel zelfde merk testen dan). Succes!
ja had 2 testen gedaan gister en vandaag en je zag egt een heel licht streepje dus zit gewoon nog te twijfelen of ik het nou wel of niet ben. Ik wacht nog ff een paar dagen want de dokter vind ik maar niks haha had 2 maanden terug zo een onderzoek gehad maar die man heeft me toen erg veel pijn gedaan had het namelijk nog nooit mee gemaakt zo een onderzoek maarre toen wel en was er niet egt blij mee
Ja en een dokter kan ook niet meer doen dan je een zwangerschapstest geven. Meer dan dat kun je tot een week of 6 niet doen om te weten of je zwanger bent. Dus gewoon dit weekend nog eens testen en kijken wat het streepje aangeeft. Spannend!
hoi jannes, wat kan je vanaf de 7e week doen dan? omdat ik nog steeds niet ongi ben en met de 7e week bezig ben?
Hij zou je wel al eventueel door kunnen verwijzen naar een gyn ik ben met 5 wk al geweest en de gyn heeft toen gekeken of een een bevrucht eitje was omdat bij mij ook moeilijk te zien was op de zwangerschap test.
Ik heb ook bij 7 weken een echo gehad en daar konden ze zelfs een kloppend hartje zien. Dat kan vanaf die tijd. En idd vanaf een week of 5 kunnen ze een bevrucht eitje zien, maar dat zegt helaas nog niet zoveel... dan moet het hartje nog gaan kloppen en dat is het cruciale punt. Maar Laney... heb jij ook helemaal geen positieve of vage test gehad? Weet niet in welke ronde je zit, maar wellicht ben je gewoon aan het ontpillen.
ik heb in totaal 3 testen gedaan en iedere x zie je egt heel maar dan ook heel licht het streepje zitten
Over het algemeen moet een streepje naar mate de dagen voorbij gaan, wel donkerder worden door toename HCG waarde. En je bent pas 1 dag overtijd, dus waarde hoeft nog niet hoog te zijn. Nog even paar dagen geduld en nog eens testen, dan moet hij donkerder zijn.
Bruine afscheiding is niet erg, als er maar geen vers rood bloed bij zit. Bruine afscheiding komt veel voor bij zwangere vrouwen en daar hoef je je geen zorgen om te maken, alleen dus bij rood bloed. Klinkt wel alsof je zwanger bent, het lijntje moet nu wel steeds donkerder worden hoor. En nu naar de HA gaan is wel overdreven, als je over een paar dagen test moet ie al duidelijker zijn.
ja hij is vandaag ietsje duidelijker geworden je ziet wel wat hoor maar ben gewoon nog voor zichtig want straks ben ik niet zwanger en dan roep ik het straks te hard ofzo
Kun je niet een foto plaatsen van je testen? Dan zullen wij het eens beoordelen! Hoop voor je dat het zo is!
Ik had precies het zelfde (alleen die positieve test niet). Maar na twee dagen bruinigheid werd ik gewoon ongesteld. Vond het ook vaag want had ik normaal nooit.
heb de test niet meer maar heb het aan de meiden hier in de flat laten zien en die zagen het ook alleen nu ben ik dus ongesteld geworden dus ik snap er egt hellemaal niks meer van en de testen die ik heb zijn van mate care
Hee Daantje, Allereerst sterkte! Wat gek dat je eerst wel een streepje had en nu ongesteld bent geworden! Heel misschien heb je een vroege miskraam gehad? Van horen zeggen kan dat hetzelfde voelen als een ongesteldheid... In ieder geval; leg jezelf dit weekend maar even lekker in de watten, met veel thee: chocola: en een romantische film... Be blessed!