Nee, ze hebben geen last van de oogdruppels, die zetten ze binnen 1sec in. Ze heeft helemaal geen kans om niet mee te werken Test bij de oogarts is heel uitgebreid, en bij ons maken ze daar een heel spel van. 3d boekjes, boekjes voor kleurblindheid, ook plaatjes kijken enz, maar echt heel anders dan bij het Cb. Ik zou het zeker doen.
Haha, wel dus hoor. 1 oog gedaan, mooi niet dat die andere druppel er nog in ging hoor, moesten het ee kwartier aankijkem, maar pupil werd niet groter, dus dat oog moest nog weer opnieuw gedruppeld, ging toen wel goed gelukkig.
Ik lees en hoor vaak dat ze bij de oogartsen het heel leuk doen. Cb echter vaak niet. Vandaag ook 2e oogtest en de bril deed pijn bij haar ogen omdat ze daar eczeem heeft. Ze was net 1 min bezig terwijl we een half uur zaten daar. Zegt die vrouw ik blijf niet aan de gang met je. Bah bah bah.
Onze oogarts doet het inderdaad erg leuk. Ze hebben ook een speciale kinderkamer. Er hangt wat aan het plafond om naar boven te kijken voor de oogdruppels. Er is een knuffel voor op het lampje zodat ze echt ergens naar kunnen kijken. Oogtest bij het CB heb ik nooit met mijn dochter gehad want we hadden daarvoor al een bril.
Hier twee keer gezakt bij het CB. Bij de oogarts daarna twee-drie keer met vlag en wimpel geslaagd. Dus enthousiast uitgezwaaid zonder om een bril te hoeven. Het zal er mee te maken hebben dat onze meid inmiddels wat ouder was en minder snel afgeleid was. Plus dat de oogarts helemaal ingesteld was op kinderen en het veel leuker bracht dan de ongeduldige CB-arts van de oude stempel.
Hier vorig jaar ook. Ze was 4.5. Eerst niet goed. Terug gekomen wel goed nu net van schoolarts en weer niet goed nu naar de oogarts en ik ben best wel boos op mijn zelf hier voor. Ik weet al jaren dat ze soms wat loenst. Nu volgende maand afspraak bij oogarts. Ze is wel bijna 6. Wel niet wel niet..Pfff.
Haha ja. We hadden gezegd dat wanneer ze goed mee zou werken ze een kadotje mocht uitzoeken. Eenmaal daar nadat ze dwars werd nog eens gezegd, werk nou even mee dan krijg je straks wat lekkers en gaan we in de winkel een kado uitzoeken. Maar ze zei gewoon "ik wil geen kado en ook geen lekkers". Ben trouwens terug gebeld en krijg een doorverwijzing naar de oogarts.