Heb de kruitvat luiers gekocht gister. Wel de oude verpakking, over de nieuwe schijnt niemand hier echt positief te zijn dus die heb ik maar niet genomen. Ben benieuwd zodra de laatste paar pampers op zijn moet me knul er aan geloven.
Hier sinds geboorte alleen pampers gehad (1x kruidvat maar die vond ik te stug). Nu sinds een tijdje over op de active fit en die stinken snel en voelen vochtig aan, baby dry vond ik ook al snel stinken maar ja, geen uitslag en nooit doorlekken daarom toch blijven gebruiken. Heb hier even wat doorgelezen en ga straks bij de aldi een pak luiers halen. Ben benieuwd!!
We hebben al vanalles geprobeerd, wij vinden de luiers van c1000 en aldi goed. Mede gezien de prijs/kwaliteitsverhouding.
Nou dames, ik heb het eerste pak aldi-luiers aangeschaft. Viel al achterover van de prijs, ze kosten de HELFT van pampers!! Thuis uiteraard meteen opengemaakt en ze zijn nog hartstikke soepel ook! Ga ze morgen gelijk proberen want ben stiknieuwsgierig (en zal balen als ze goed bevallen want heb nog zeker 7 pakken pampers in huis, met dank aan de makro mega-pakken-aanbiedingen!).
Haha ja Heb je interesse?! Want die aldi-luiers hebben de eerste dag een dikke 10 gehaald!! En het zijn geen 7 pakken maar 11... :x
ik gebruik pampers maar die stinken inderdaad erg ja, dus tegenwoordig gebruik ik ook bumblies en huggies. ze zijn misschien wel wat stugger maar het stinkt niet, etos merk gaat ook nog wel.
Ik gebruik nu al 20 maand de C1000 luiers. Die bevallen ons prima. Lars blijft droog en ze de luiers stinken niet als ze vol plas zitten.
Ik heb nu die van de Kruitvat geprobeerd en op zich zijn ze goed, had alleen vandaag dat de poep een beetje buiten de luier zat en ze zijn best wel een beetje stug. Maar ik kijk het nog even aan. Ze stinken in elk geval niet zo walgelijk als die van pampers.
Poep buiten de pamper heb je volgens mij met iedere luier (zo lang je kind geen harde ontlasting heeft). Mijn zoontje heeft bijna dagelijks poep aan zijn romper (bij de binnenkant van zijn been). Als ik hem met een poepluier even heb laten zitten is het raak. Heb altijd pampers gebruikt toen was het al zo en sinds deze week c1000 luiers en ook daarbij poep aan zijn romper.
van de kraam heb ik geleerd dat je hem bij de beentjes moet controleren dat de vlapjes naar buiten zitten. Maar dunne poep geeft vieze rompertje
Ik heb de flapjes altijd naar buiten (kan natuurlijk een keer vergeten), maar mijn zoontje van 15 maanden heeft vooral de laatste tijd ongeveer dagelijks vieze rompertjes.
hier altijd kruidvat gebruikt, al 2,5 jaar en voor thijs ook kruidvat. doorlekken is bij sophie op 1 hand te tellen in die 2,5 jaar. heb weleens lidl luiers gehad, van de 3 luiers was sophie bij 2 doorgelekt. geen lidl hier meer dus.
Beetje saai maar hier ook Aldi. Met drie kleintjes wel zo voordelig. En bevallen uitstekend! Zijn lekker zacht, dun en soepel. Voor ons geen dure pampers meer. Gr. Dolfijn
Nadat ik dit topic heb gelezen heb ik ook maar eens aldi luiers gehaald. Ze bevallen super!! Ik vind ze net zo fijn als pampers en het scheelt heel veel geld. Zeker straks met 2 kids in de luiers. Bedankt voor de tip
k denk dat ik morgen ook maar een pak van de aldi ga halen. IK heb niet echt een vast merk wat betreft luiers maar 2 merken komenhier niet meer in en dat zijn de pampers (stinken en lekken door) en die van de etos. Maatje 1 en 2 heb ik van pampers gebruikt maar vond ze echt heeeel erg stinken. Over de c1000 luiers ben ik vanaf maatje 3 tevreden soepel en stinken niet heel erg. Heb nu van de albert heijn en bumblies en deze bevallen ook uitermate goed. Alhoewel ik die van de albert heijn vrij stug vind en moeilijk om tedoen zijn maar dat ligt vast aan jayden die veel beweegt haha... maar Aldi luiers ga ik zeker proberen. Twijfelde vorige week al of ik ze moest nemen ja of nee.... ik laat mijn ervaring hier weten.
Altijd Kruidvat...heb weleens Pampers gehad maar vind het geen fijne luiers en het stinkt inderdaad. Heb nog nooit problemen gehad met pluisjes bij de Kruidvatluiers!
Heb pas een negatieve reactie geplaatst over c1000 luiers. Heb altijd Pampers gebruikt (zoon nu ruim 15 maanden) en vorige week c1000 luiers geprobeerd. Eerste dag was hij enorm nat, wat me bij pampers overdag nooit is voorgekomen. Dus negatieve reactie geplaatst. Inmiddels de c1000 luiers nog een week gebruikt (moet ze toch op maken) en geen problemen weer gehad. Nu dus wel tevreden. Moet wel zeggen dat ik 's nachts nog wel pampers gebruikt en hem overdag iets vaker verschoon (hij drinkt erg veel, en 2 volle bekers in een pamper is geen probleem, maar durf ik nu niet aan).