Hoi, Benieuwd of er al mensen naar de film Frozen zijn geweest en mij kunnen vertellen of het een leuke film is en of het ook voor kids is van 4,5 á 5 jaar? Groetjes Vruchtje
Wij zijn vandaag geweest met 3 kids van bijna 4,5 en ze vonden het geweldig! De film duurt wel lang voor een kinderfilm (ruim 1,5 uur), maar wij hebben echte filmliefhebbers, dus ging het prima. Oh, papa en mama vonden het ook een mooie film!
Bewust een bioscoop uitgezicht met pauze tussendoor dan lijkt de tijd sneller te gaan . En tussendoor een plaspauze is ook niet verkeerd .
Ik ga morgen vroeg met dochter 6 en zoon van 4,5 . Ben van de zo er geweest toen ze 5 en 3 waren. Ging prima
Die van mijn liggen helemaal Kromvan het lachen met de trailer waarbij de neus van de sneeuwpop in zijn hoofd wordt gedrukt en er nog maar een klein neusje overblijft
Op basis van de trailers en eergisteravond "get frozen" over hoe de film gemaakt is, twijfelde ik, maar het kan dus goed? Dan misschien volgende week even heen met onze 5-jarige... wil 'm zelf namelijk ook erg graag zien
Wij zijn vanmiddag geweest. Mijn zoon vond hem leuk, maar ook echt eng en te spannend. In het begin moest hij huilen. hij vond het zielig. Hij zat snel bij me op schoot. Hij is wel een erg gevoelig mannetje, als je kind dat ook is zou ik het niet doen!
Hier vond ze het meer leuk dan eng, maar ook wel eng dus, meisje is 4,5. Snapte dat bij sommige stukjes ook wel, ivm hard geluid (nooit zo'n goed combo hier).
Echt? Ik kan me voorstellen dat die sneeuwman eng kan overkomen, maar voor de rest vond ik het juist een heel zachtaardige film..
Ja echt, hij is heel gevoelig . Het stukje met de wolven vond hij eng. Het stuk met de sneeuwmonster zat hij achterstevoren op mijn schoot. Het einde vond hij ook spannend. En het is absoluut een kinderfilm, maar voor mijn zoon nog wat te spannend.
Ik hoorde nu van iemand anders ook al dat de stukjes met de wolven en het sneeuwmonster wel echt spannend zijn en aangezien de film ook geadviseerd wordt vanaf 6 jaar, ga ik er met Thirza niet heen toch, die gaat het ook te spannend vinden. Bij de smurfen2 hadden we die rating over het hoofd gezien en toen heeft ze bij mijn man op schoot heel hard zitten huilen bij een paar stukjes... Ik ga hopelijk dan de gelegenheid krijgen om zelf te gaan en lekker de engelstalige versie te gaan zien dan
Ik ben deze week met mijn zoontje geweest die in april 5 wordt. Hij vond de film heel leuk. Ik zelf ook trouwens... Hij heeft hem ook echt helemaal gekeken. Hij heeft ook wel eens tijdens een film dat hij afgeleid raakt en niet meer naar de film kijkt. Deze keer niet dus, maar hij was ook wel een beetje moe, dus dat scheelt. Voor zover ik weet vond hij hem niet eng...
Ligt echt asn je kindje. Mijn dochter 6 vond sommige stukjes wel zielig en zag ik de tranen in de oogjes staan. Schrikken hebben ze niet gedaan ook de jongste van 4 niet. Ze willen nog een keer
Haha ik ben net terug van frozen 3d heb echt gelachen was een super leuk filmpje. oh ben trouwens met schoonzus geweest