Het zou kunnen. Om heel eerlijk te zijn weet ik niet of ze de eierstokken al kunnen zien. Je moet je voorstellen dat je een foetus van 20 weken voor je hebt, deze is dan naar maatstaven rond de 25 cm, van hoofd tot teen. Het lijkt mij dat de eierstokken dan nog heel erg klein zijn. Zeker ten opzichte van de maag en de blaas, en die worden al zo klein weergegeven. Heb het proberen op te zoeken maar ik kan er niets van vinden. je zou dus gelijk kunnen hebben, of niet
Jammer dat jullie er niet echt uit komen haha gelukkig weet ik zeker dat het een meisje is de dokter heeft het bevestigd plus uit de vlokkentest kwam ook naar voren dat het geslacht een meisje was haha, bedankt voor het kijken en misschien zijn het idd de eierstokken wel, maar dat het een meid is dat is zeker. Groetjes Patricia
Ik kan er ook niks over vinden. Ik heb het ooit gehoord, maar dat wil nog niet zeggen dat het dus op waarheid berust.
omringd met vruchtwater Hoofdje links, armpje langs het lichaam omhoog, buikje. Verder dan het buikje kom ik dus niet... ik kan niet tussen de benen kijken. De baby hangt zelfs wat meer onze kant op zeg maar, daardoor kun je nog net een gedeelte van de hartkamers zien.
Jemig jullie zijn wel goed zeg.....ben nieuwsgierig wat jullie over onze spruit zeggen.....weet het zelf nog niet....maar ooooooooh zo nieuwsgierig
ik weet niet zeker of wat ik zie echt het uitwendige geslachtsorgaan is... maar als wat ik zie dus wel het uitwendige geslachtsorgaan is zeg ik met 100% meisje! Net boven het meetlijntje zie je een heeeeeeeeeeel licht streepje, ik denk dat dat het uitwendige geslachtsorgaan is maar durf het niet met zekerheid te zeggen. Zoals ik dus al zei: is dit de nub, dan 100% meisje!
Jeeeeeeeetje joh....nou ben heel benieuwd, want ik heb de hele zwangerschap dat gevoel al.....laat het sowieso weten als ik het weet!!
Goehoed? die eer is schuif ik door naar mijn collega Lit. Ik ben nog steeds studerende en ik maak daar wel een dagtaak van. Als het de nub is, wijst hij duidelijk naar beneden en dan is het een meisje.
Zodra ik meer weet, meld ik het!!!! Ik vind het knap hoor dat jullie dingen kunnen zien die naar boven of naar beneden wijzen....ik zie gewoon helemaal niks....
hohohohooooooooooo, ik ben ook nog studerende hahaha, ik heb nog geen diploma op zak hoor. Hij wijst heel mooi naar beneden, dit heb ik bij mijn dochter waarvan ik nu in verwachting ben ook gehad. Ik kon er echt niet meer omheen: dit wordt een meisje. Dit was bij mij overigens rond de 12,5 week. Ik vind het in ieder geval heel leuk om te doen maar ook heel leerzaam! Het is een echte wetenschap echter geloven maar weinig mensen in. Ik hoop snel van je te horen of je ook een klein prinsesje mag verwachten.
Maar hoe kan je dan zien dat hij naar beneden wijs, want als ik het streepje zie (tenminste dat denk ik) dan kan hij ook naar boven wijzen......ik zit nog in de voorrondes van de opleiding hahahaha
ten opzichte van de meetlijn wijst hij naar boven, maar niet ten opzichte van de ruggegraat. Als het een meisje is moet de nub gelijk aan de ruggegraat staan of juist naar beneden. Bij een jongetje moet deze meer dan 30 graden omhoog wijzen. Echter groeit de nub pas vanaf de 12 week in de juiste richting: naar boven voor een jongen of gelijk aan/naar beneden voor een meisje. Daarom is het heel erg tricky om iets te zeggen in de 11e week. Als de nub in de 11e week toch al wat omhoog wijst kun je al zeker zijn dat het een jongetje is. Soms bestaat er toch enige twijfel: laatbloeiers die pas later omhoog gaan wijzen en daarom nog eens verkeerd voorspelt een meisje zijn. Kom maar in 3% voor (volgens de wetenschappelijke studies) maar toch...... Ik ben geen expert maar hoop zo wel heeeeeeeel veel te leren en zwangere dames toch een beetje te helpen. als ik er naast zit is er nog geen man overboord hoor, ik beveel niemand om al roze of blauwe spulletjes aan te schaffen. Het is voor de dames hier een beetje fun, voor mij ook maar toch ook een stap richting een specialisatie.
Wat onwijs leuk om dit allemaal te weten.....de echo is van rond de 13 weken dus dan zou je het idd moeten kunnen zien!!
Sorry Trotsemamma1, ik kan er helaas geen uitwendig geslachtsorgaan uit opmaken. Heb je misschien een andere echo van tussen de 12 en 14 weken?
ze hebben alleen foto`s van het profieltje gemaakt dus nee haha was ook maar voor de lol kijken of jullie wat konden zien wil een vroeg geslachtsbepaling doen maar dat doen ze hier in de omgeving pas van 18 weken en kan niet zolang wachten
maar foto's van het profieltje zijn juist goed!!!! Als je meer echo's hiervan hebt wil ik best nog eens kijken!!!!!!
Bekijk bijlage 24345 hier heb ik er nog 1 ben ze allemaal even opnieuw aan het inscannen had er namelijk gewoon een foto van genomen