kaatje: idd een bijzonder advies hahaha. Dacht bij mijn verhaal al moet ik dit allemaal wel typen, maar ja we willen elkaar toch ook helpen dus toch gedaan net als jij. Werveltje: zou ik precies zo doen idd! Vind het ook belangrijk en dan ook deze timing. Lijkt mij niet goed dat gepoer daar met een stokje na een eventuele bevruchting/innesteling. Weet niet of het echt iets uitmaakt maar voor mijn gevoel is het dan vragen om dat het mis gaat. Mam: ik moest bij de huisarts wel met de billen bloot. Daarom een vrouwelijke gevraagd van te voren. Die heeft toen telefonisch overleg gehad met de gyn en die zei stuur maar door. En toen ook weer aangegeven dat ik graag een vrouwelijke wil. Gelukkig is dit beide keren ingewilligd. Ik ben bij de bevalling ingeknipt (14 hechtingen!) en het was een vacuumbevalling, maar deze pijn zat precies aan de andere kant van de knip. Wel herinner ik mij dat het heel erg zeer heeft gedaan toen ze de cup van de vacuumpomp in brachten. Dus misschien hebben ze toen iets beschadigd. De huid wel genezen alleen de zenuwen waren van mening dat dit niet zo was ... All: dames het is niet te geloven. Ik dacht dat ik weer beter was, maar niets is minder waar! Vannacht weer aantal keren diarree en buikkramp. Overdag gelukkig niet meer. Maar sinds gisteren overdag erg benauwd en hoesten. Dus nu is de verkoudheid in mijn longen gezakt. Heb astma en die 2 gaan echt niet samen! Dus flink benauwd, hoesten en af en toe doet het zo zeer tijdens het hoesten dat ik zo'n 5 minuten lang het gevoel heb dat er een mes door mijn luchtpijp gaat! Dus zwaar aan de medicatie nu...Ben nu al 1.5 week ziek man. Heb nu ook alles wel gehad denk ik....
werveltje: hoe is het met jou? Al iets meer duidelijkheid?? All: ik weet niet wat mijn lijf aan het doen is dames. Nu had ik gisteren overdag ineens 1x rozerood bij afvegen en 's avonds en vanmorgen een paar keer echt donkerrood met sliertjes/stolsels en af en toe bruine veegjes. Wat ik hier nu van moet denken weet ik niet. Misschien een ovulatiebloeding al lees ik dan meer over alleen roze of bruin en niet over echt donkerrood met sliertjes en stolsels. Maar het zet ook nog niet echt door dus een ongi kan ik het ook nog niet noemen. Mijn lichaam is echt even heel vaag bezig
Ik heb duidelijkheid! Ik ben ongi geworden. Dus op naar de volgende ronde @ Stokstaartje: Wat vervelend dat je je niet lekker voelt en dat je lijf zo raar doet
Jammer Werveltje! Bijzonder dat je het toch zelf al wist he. Ik wist t ook ondanks dat ik natuurlijk wel hoop had. Nou Stokstaartje je lichaam is nog erg in de war geloof ik.. balen! Even afwachten wat je lijf verder gaat doen en beterschap!!
@werveltje: aah nee balen zeg!!! Duidelijkheid is fijn, maar had liever gezien dat je duidelijkheid had door een positest. Nou ja misschien deze ronde!!
@Mam, nee ik heb gewoon afdeling gynaecologie weer gebeld omdat het nog over hetzelfde ging. @Stokstaartje, aah nee! Beterschap! @Werveltje, balen zeg! Maar fijn dat je duidelijkheid hebt! Op naar de volgende ronde!
Jaaa zeker fijn om duidelijkheid te hebben. Mijn NOD mag op 26 december. Dat zou een mooi kerstkado zijn @mam ja je weet het zelf ergens wel inderdaad. Dus dan is de bevestiging alleen maar fijn. Succes alvast voor maandag!
♡ Zwanger ♡ 9 juni: Mellebel | 27 jaar | tweede kindje 15 Juli: Ntje | 27 jaar | tweede kindje ? Juli: Amani | 22 jaar | tweede kindje 25 Juli : Roosje24 28 jaar | tweede kindje Juli/Augustus: Smiley30 ? jaar | tweede kindje Juli/Augustus: Jaydee ronde 1 | 26 jaar | tweede kindje ♡ Nod Lijst ♡ 21 November: Merlijn ronde 1 | 38 jaar | tweede kindje 2 December: Lovelevi ronde 1 | 27 jaar | tweede kindje 10 December: Stokstaartje ronde 1 | 29 jaar | tweede kindje 19 December: Mam207 ronde 3 | 24 jaar | tweede kindje 26 December: Werveltje ronde 3 | 30 jaar | tweede kindje 29 December: Kaatje87 ronde 4 | 28 jaar | tweede kindje ? December: CupCake88 ronde 2 | 27 jaar | tweede kindje In afwachting van cyclus: Autumn86| 29 jaar | tweede kindje ♡ Afspraken ♡ 3 december: Roosje24 | eerste echo 8 januari: Roosje24 | termijnecho
Hoe gaat het met iedereen? Stokstaartje alweer beter? Pfff wordt een drukke week, maandag tot zondag werken. Tussendoor nog wat kopen voor sinterklaas en zaterdag sinterklaas vieren. Ondertussen zijn we alledrie snotverkouden. Nou ja gewoon doorademen, wakker blijven en gaan met die banaan. Gisteren een drukke dag gehad met sinterklaasviering op ons werk, gelijk daarna al wat sinterklaascadeaus kunnen kopen. DL is al heerlijk verwend. Zo meteen maar even naar de winkel, eten halen voor deze week. Thuis eten klaarmaken voor vandaag en morgen. Was opruimen, wasjes draaien en de rattenkooi schoonmaken, altijd een heerlijke klus die een paar uur duurt.
Nou ik ben vanochtend naar de dokter geweest. Mijn pijnlijke plek onder komt door mijn hechtingen. Er is daar een soort 'wal' ontstaan (beetje een opstaand randje) waardoor een tampon lastig is. Ik mag het weer open laten knippen en opnieuw laten hechten maar zolang mijn seksleven er niet onder lijdt vind ik het prima. Op naar mijn eisprong 4 dec dus
Mam: ow in dat geval als dat het enige moment van pijn is zou ik het ook nog even laten hihi Autumn: nee helaas nog steeds niet beter. Heb zo een afspraak bij de huisarts want ik vind het niet normaal dat ik nu nog steeds buikkramp en diarree heb. Klinkt als een behoorlijk druk weekend. Er was alleen 1 woordje in je post wat me heeel erg triggerde. Rattenkooi! Wij hebben 8 mannenratzels gehad! Helaas zijn ze allemaal inmiddels overleden Wij hadden zelf een grote volierekooi gemaakt en idd je bent zo de hele middag verder voordat je alles weer schoon en netjes ingericht hebt hihi. Maak jij ook zelf hangmatjes voor ze??? Zo leuk! Hoeveel heb je er??
Ohhh mam, fijn dat je weet wat het is... En als je er niet onder lijdt, zou ik er ook niks aan doen.. anders ben je weer een tijdje uitgeschakeld Hier ook alweer aftellen naar de eisprong Huis staat te koop sinds dit weekend, en vandaag al bezichtiging gehad. Morgen weer een, en die van vandaag willen nog een komen.... bizar!
werveltje: dat klinkt goed. Hopelijk ben je em snel kwijt voor een goede prijs! Hebben jullie zelf als iets nieuws op het oog??
@Werveltje, jeeeejj aftellen naar eisprong zodat je weer actief aan de slag kan, altijd fijn! @mam207, oh dan zou ik er inderdaad ook voor kiezen om gewoon zo te laten, opnieuw laten doen kan altijd nog @stokstaartje, jeetje nog steeds aan het tobben? Goed dat je naar de dokter gaat! Ik mag weer aansluiten, begon afgelopen weekend oud bloed te verliezen en dat werd steeds meer rood tot stolsels aan toe. Nu een test gedaan en het streepje verdwijnt al langzaam dus de miskraam is een feit Geen idee hoe het nu alleen met mn cyclus zit.. Of er al gelijk weer een eisprong komt. Bah wat een rotgevoel!
Oh wat jammer Jaydee! Zeker een rotgevoel.. Sterkte meid! Werveltje wat fijn dat er zoveel mensen interesse hebben in jullie huis. Wij gaan na een tweede verhuizen (is het plan). Bedankt voor jullie reacties. Vond t wel spannend of er niks geks aan de hand was. Nu gelukkig weer op naar de eisprong met een goed gevoel. Gaan jullie er dan trouwens elke dag voor of om de dag? Op internet lees je wisselende verhalen over wat 'beter' is..
aah nee jaydee dat meen je niet. Getverderrie!! Hele dikke knuffel voor jou. Ja ik ben naar de huisarts geweest en nu moet ik dus ontlasting laten onderzoeken en afhankelijk van wat daar uit komt kijken we weer verder en hoe ik me dan voel...Mijn vriend was niet zo blij dat ik niets had gezegd over mijn cyclus dat die zo raar doet. Maar ik weet dat ze toch gaan zeggen kijk het maar even 3 maanden aan omdat ik nog maar net gestopt ben met de pil. Komt sinds donderdag (2 dagen na de waarschijnlijk positieve ovulatietest) kreeg ik ineens rozerood verlies en de dagen erna wissslend roodbruin of bruinverlies soms met stukjes/stolseltje/sliertjes. Kan natuurlijk een ovulatiebloeding zijn, maar had het vanmorgen nog steeds dus dan is dat al de 6de dag. Dat vind ik wel lang duren voor een ovulatiebloeding. Maar het is te weinig voor een menstruatie. Kortom heel verwarrend dit. Maar ben door blijven testen met de ovulatietesten voor het geval het wel een ongi was (dan had ik dus wel een korte cyclus en zo vroeg mijn eisprong dat ik te laat begonnen was met testen). Dus als dat zo is dan zal de komende dagen weer iets moeten gaan gebeuren op de ovulatietesten. Of een ovulatiebloeding moet over zijn gegaan in een innestelingsbloeding hahaha....Nou ja nog steeds verwarring en onduidelijkheid dus rondom mijn cyclus. Mijn vriend is alleen bang dat mijn ziek zijn iets te maken heeft met het op hol zijn van mijn cyclus en daarom vond hij dat ik het had moeten noemen. Snap het wel van hem maar denk niet dat het zo is Mam: wat ik begrepen heb moet je het gewoon lekker doen wanneer je er zin in hebt hahaha. In principe moet je er vanuit gaan dat er bij jullie geen problemen zijn en dan maakt het niet zo veel uit. Als je het elke dag doet zou er wat minder volume zijn, maar de zaadjes zijn vers van de pers dus goed van kwaliteit. Als er bijvoorbeeld sprake is van verminderde zaadkwaliteit raden ze aan om de dag zodat het zaad van de man goed kan 'herstellen' en aangevuld kan worden.
@ Stokstaartje: Ja het loopt lekker, vandaag ook al 2 bezichtigingen gehad! En we krijgen er deze week nog meer. Wij willen zelf graag naar Voorburg. Naar een kindvriendelijke buurt en lekker met een tuintje. Wij gaan pas kopen als we dit verkocht hebben. Balen dat je nog steeds zo loopt te tobben zeg! Onduidelijkheid is zo frustrerend. @Jaydee: Ja eisprong is altijd leuk Wat rot zeg dat het is misgegaan Ik ken het gevoel helaas! Maar is dan inderdaad even afwachten wat je cylcus gaat doen. Mijne was elke keer weer meteen goed, onafhankelijk hoe ver ik was! Dus wie weet is het bij jou ook meteen weer normaal. Sterkte de komende tijd! @Mam: Ja is erg fijn dat er veel interesse is, hahah maar ook wel spannend! Dadelijk is het ineens weg ofzo. Leuk dat jullie ook plannen hebben. Wij kunnen in principe een tweede ook wel kwijt hier, maar ga liever voor die tijd al lekker in een grote mensen huis wonen Wij doen gewoon als we zin hebben en als dat elke dag is, geen probleem. Maakt volgens mij niet echt uit
Balen dat je zo ziek blijft en je cyclus nog niet loopt Stokstaartje.. Eerst maar even goed opknappen en dan verder kijken. Goed dat je de dokter gebeld hebt! Bij mijn dochter was ik in ronde 2 zwanger. Nu bezig aan ronde 3 en ben sinds deze maand bang dat het niet gaat lukken. Geen idee waar de angst precies vandaag komt. Bij mijn dochter was ik er niet zo mee bezig, maar nu word ik er erg onzeker van.. Herkenbaar voor jullie? Voel me wel een beetje een aansteller, veel mensen zijn al maanden of jaren bezig en ik word nu al onzeker..
mam: ik snap het wel hoor. Heb het ook wel een beetje. Doordat mijn cyclus zo raar doet ben ik bang dat het zwanger worden ineens niet meer zo makkelijk zal gaan als bij mijn dochter All: vanavond had ik wat geks. Ik had bij afvegen klein beetje lichtbruin en klein beetje stukjes rodig tegelijk. Straks ga ik over van een ovulatiebloeding naar een innestelingsbloeding haha. Zou wel mooi zijn hihi. Als die bijna positieve ovulatietest was van een eisprong zou ik nu 5/6 dpo zitten Mijn vriend was laatst weer lekker bezig met zijn opmerkingen Toen ik die hele donkere ovulatietest in handen had liep ik naar hem toe (had inmiddels verteld dat ik die toch deed) en zei tegen hem: ik weet niet wat ik hiermee moet (zo van wat moet ik hier van denken) zegt hij ineens heel enthousiast nou ik wel hoor!!! doe je broek maar naar beneden!!!