nou ja, ik snap het wel gedeeltelijk. als ze hem moet laten versturen dan maak je normaliter eerst geld over voordat de verkoper het op de post doet. raakt het kwijt of verstuurt diegene hem niet dan is de koper z'n geld kwijt. als jij hem had gebracht dan had ze je aan de deur betaald. als jij hem niet bezorgt, dan is ze natuurlijk ook dr geld niet kwijt
Wij hadden laatst een kast op MP te koop gezet. Kregen we een reactie van een kerel, die wou de kast graag, maar of we die dan wel even naar lelystad konden brengen. Wij wonen boven amsterdam.
Niet iedereen wil natuurlijk ook het voor een hoge prijs wegdoen. Ik zet ook vaak spullen erop voor heel weinig, dan ben ik blij als ik er vanaf ben en dan hoop ik dat het bij iemand terecht komt die het goed kan gebruiken. Anders gaat het naar de stort en dat vind ik dan ook weer zonde.
Maar omdat ze hem niet voor het oorspronkelijke doel wilde kopen heeft ze hem niet verkocht aan haar? Wat maakt et uit waarvoor ze hem wil gebruiken? Ik zou blij zijn als ik hem kwijt ben. Wat ik irritant vind is gister bijvoorbeeld. Zet ik gratis dingen op fb. Met duidelijk erboven alleen reageren als je het vanavond half 8 ophalen. Reageert iemand en vraagt waar het vandaan moet komen. Ik geef adres en zeg nog even dat het vanavond opgehaald moet worden. Zegt ze: vanavond kan ik niet. Grrr reageer dan niet :x Dan kan je al van alles gratis ophalen, doe er dan ook moeite voor.
Dit vind ik echt irritatie die arrogantie van sommigen bijv ik kom het dan en dan ophalen voor 70,- en soms zelfs nog vragen waar ze moeten zijn..... Uhmnn NEE we zijn nog niets overeengekomen
Waar ik me helemaal aan erger op marktplaats zijn advertenties met in de titel: '' Bijna gratis'' '' Net niet gratis'' Net ook, kijk weer even op marktplaats kom een advertentie tegen: ''Bijna gratis'' Prijs: 250 euro
heb mijn eigen pagina, is een gratis pagina om elkaar te helpen. tja weggooien is gewoon zonde, kan je net zogoed iemand anders er blij mee maken die het wel kan gebruiken. maar zelfs hier heb je onwijs veel gezeik
Zo begin ik langzaam te denken dat er een vloek rust op de spullen die ik gratis weggeef. Het gebeurt zó vaak dat iemand iets (gratis dus) op zou komen halen, maar dat ze ineens óf zelf in het ziekenhuis komen te liggen, óf een familielid van hen.. Gisteravond wéér.
Waar ik me mateloos aan irriteer is op die fbpaginas wasr je gratis of goedkoop iets aanbied. Ik zit op een fbpagina van mijn dorp. Had ik een heel leuk kastje zien staan. Gereageerd en ik kon het komen halen. Prijs tijd over een gekomen dus ik kreeg het adres. Lag het een heel stuk verder! Dus gemailt dat het op hield. Dat ik er vanuit ging dat het in ons dorp was aangezien het de fb pagina van dat drop was. Kreeg ik terug. O jammer het is maar 30min rijden vanaf 'dorp'.
Ik zet niks meer op Marktplaats. Wat ik niet meer gebruik, geef ik weg aan iemand in mijn kennissenkring. Ik vind het sowieso te veel moeite om het op MP te zetten en alle rompslomp er omheen.
Dat is idd irritant. Dan ben je al blij dat je het op kan halen. Hier moet je daarom ook eerst neerzetten waar het vandaan gehaald moet worden. Alleen soms doen ze het niet, soms kan ik het dan nog van hun profiel halen.
Ik ben er steeds strenger mee. Belachelijk lage biedingen verwijder ik gewoon meteen (vroeger mailde ik de bieder altijd eerst nog netjes, dom dom ), op zielige verhalen ga ik niet in en als iemand de prijs probeert te drukken ga ik er ook niet op in. Ik had laatst een bank te koop staan, nog geen jaar oud. Wat ons betreft mocht die gratis opgehaald worden, maar de biedingen kwamen binnen. Wij wilden er graag van af, dus op gegeven moment mocht iemand, die al een paar keer 5 euro meer had geboden dan zijn voorganger, hem gewoon voor een nog steeds zeer lage prijs ophalen. Had diegene mooi mazzel mee en wij waren af van die bank en hielden er nog wat aan over ook, win win dus. Het valt altijd te proberen, maar op het onbeschofte af vind ik niet kunnen en daar ben ik dan gauw klaar mee.
Daar heb ik een hekel aan. Ik zoek regelmatig op gratis, maar bijna 90% is dan niet gratis. Dat doen ze gewoon om kijkers te trekken.
Heel erg irritant idd. Eigenlijk zou je die advertenties ook mogen tippen. Klopt gewoon niet wat ze zeggen.
Net ook. Heb een playmobil villa op mp staan. Erbij gezet serieus bieden. Ben voor 'ach je kan het proberen wie weet krijg je het voor een lage prijs' maar dit was wel erg absurd. Bood 10 euro. Had er ook nog 2 setjes bij.
Ik vind het eerlijk gezegd een beetje raar als mensen "serieus bieden" er bij zetten. Ik bied altijd serieus, een laag bod is ook serieus. Dan moet je het op marktplaats zo instellen dat je bieden vanaf doet oid. Weet iedereen meteen waar ie aan toe is.