Ooh Bien voor jou ook spannend zeg! Bij mij nog niets te zien... Als het nog een paar dagen wegblijft nog een testje wagen, maar ik heb geen verschijnselen dus zwanger kan ik geloof ik niet zijn..
Didi als je 2 dagen later nog steeds een minimaal tuurstreepje hebt vrees ik het ergste voor je... maar wie weet!! Ik ga super hard duimen!! Enna ik hoop op meer duidelijk heid voor je!! Ik heb vandaag pas mijn positieve ovulatietest... 5 dagen later als eigenlijk verwacht, maar ja hij is er NOD is 30 november (misschien wel eerder, ivm korte LF soms, maar dan kan ik tenminste niet te vroeg testen hahaha)
Zo ik heb een heerlijk weekend gehad hoor, helemaal tot rust gekomen. Volgens mij heb ik mn eisprong gehad een deze dagen want had veel krampjes. @Didi90: Ik hoop dat je een goede streep te zien krijgt. @Bien1990: Al getest of ben je ongesteld geworden? Ben benieuwd @Rosa887: Oke nu dus wachten tot nod, spannend
NOD Didi90 01-11-2015 (1e cyclus na stop pil) ronde 1, 1e kindje, 25 jaar Bien1990 14-11-2015 (denk ik), ronde 2, 1e kindje, 25 jaar blue lady 21-11-2015 ronde 2, 1e kindje, 27 jaar Meijtje 25-11-2015? Ronde 0, 3e kindje, 31 jaar bulb +/- 28-11-2015, ronde 3, 1e kindje ciprilla 29-11-2015 ronde 2, 1e kindje, 22 jaar Rosa887 30-11-2015 ronde 8 (3e na MK), 1e kindje Drvm 02-12-2015 ronde 3, 1e kindje, 23 jaar rietje86 08-12-2015, ronde 3, 1e kindje, 29 jaar anemdo onbekend, niet ongesteld sinds vorige zwangerschap, 2e kindje, 26 jaar Zwanger! - Nanami - Kindjes -anemdo Dochter 09-02-2015 -Meijtje bonusdochter30-11- 1999, dochter 3-10-2012, dochter 17-03-2015 en 4 sterretjes. Echo's & afspraken
@Didi zit je weer in afwachting zo! Man wat spannend. Ik hoop ook echt het beste. Je 'klachten' komen me heel bekend voor, heb net zitten janken omdat mn man wegging om te werken, paar seconden later was ik weer supervrolijk xD. Bitchmodus was er gisteren @ciprilla Wat leuk! Ik ben nog niet ongesteld, geen krampen ook nog. Ik had nog een Etos test liggen en die heb ik gister gedaan en daar kon ik alleen wat op zien als ik heul veel moeite deed en een bepaald licht erop had. Ik weet ook niet zeker hoe lang mn cyclus is dus misschien was het nog te vroeg. Morgen nieuwe testjes halen (denk die 2v5 van Kruidvat, wat is jullie ervaring?) en dan maar gewoon afwachten. Voel me wel zwanger, maar dat hoeft niets te zeggen natuurlijk. @Rosa toch weer een andere cyclus dan. Ik duim voor je! Sterkte op de wachtbank. Hoe is het met de rest?
Didi en Bien wat spannend nog steeds. Ik zit te duimen voor jullie! Volgens mij zijn die kruidvat 2v5 erg gevoelig dus hoop echt dat je wat meer duidelijkheid krijgt! Zelfde dchuitje wls jij Cip! Vandaag ovu test, de LH streep was zelfs eerder te zien dan de controle, loeipositief! Nu hebben wij alleen gisterenavond/vanmorgen kunnen klussen want vriendlief maakt overuren op werk, spannend! Ik heb trouwens al wel enkele dagen een soort achtbaankriebel gevoel linksonderin, herkent iemand dit? Wellicht is het gewoon mijn eisprong geweest, maar er zit echt een duidelijke kietel(of in mijn hoofd!)
@Drvm: Oke dus ook aan het wachten, spannend he Wat betreft dat gekke gevoel in je buik, ik heb geen idee. Ik voel namelijk zelf ook steeds vanalles.. wat ik niet kan plaatsen. Ik heb net 3 zwangerschapstesten besteld van sensitest, die kan je doen 4 dagen voor nod. Dus even kijken wanneer ik een testje durf te doen.
Ha meiden, hier nog weinig nieuws. Vandaag een maand geleden kwam ons sterretje. Lijkt nog maar kort. Nog geen ongi, nog geen symptomen, denk ook nog geen eisprong gehad. Dus hele lange zit. Ik gebruik nog geen ovulatietest en nog geen drang om te testen. Wel druk met 2 frummeltjes. Hoe.Is het met de rest?
spannend hoor allemaal! ik ben vandaag naar de HA geweest. Hij zei dat ik er vanuit kon gaan dat ik niet zwanger ben en als het wel ben kom ik er vanzelf wel achter haha. Hij dacht dat mijn hormonen een beetje van slag zijn en dat mijn lichaam aan het proberen is om weer een normale cyclus te krijgen. Mijn hormonen zijn nu een beetje overuren aan het draaien waardoor ik allerlei klachten heb die op een zwangerschap lijken, maar omdat ik niet positief test zei hij dat ik er vanuit kon gaan dat ik niet zwanger ben. Daardoor was ik dus ontzettend moe en had ik last van obstipatie, vergrootte tepelhoven etc. Ik heb er wel vrede mee nu, het was even echt zo'n obsessie en kon ik het niet los laten, omdat ik niet wist waar ik aan toe was. Nu denk ik, ik zie wel wanneer ik zwanger word en kan er niks aan veranderen. Ik zal af en toe nog kijken, want ben natuurlijk wel benieuwd hoe het met jullie gaat!
Didi jeetje zeg... Dacht dat mijn lichaam af en toe raar kan reageren maar die van jou kan er ook wat van. Hier helemaal niets, helemaal leeg geen enkel kwaaltje wat maar kan bepalen waar ik zit ergens in een cyclus... Dus misschien nog niet op gang. Ik denk dat ik de datum vooruit schuif naar december. Ik heb altijd een lange cyclus , maar denk dat ik er nu nog wat extra tijd voor uur kan trekken. Waarom geen inbouwsysteem. Probeer nu...... Analyseren.... Probeert u volgende ronde weer/ of u bent zwanger gefeliciteerd 😂 zou toch zoveel makkelijker zijn.
@Didi90: Vervelend allemaal meid.. hoop dat je nu wel een beetje rust krijgt door je bezoekje aan de huisarts. @Meijtje: Zou fijn zijn als je binnenkort je eisprong krijgt
Dames die ovulatietesten gebruiken, hoeveel dagen zijn ze bij jullie meestal positief? Ik gebruik die van kruidvat. Zondag positief, maandag loeipositief, vanmorgen positief en nu weer positief. Echt vaag is het streepje nog niet aan het worden?
Nou mijn lichaam heeft me ook mooi voor de gek gehouden. Test vanochtend vroeg was negatief en net had ik wat bloed bij het afvegen. Normaal word ik altijd gek van de kramp een dag voor menstruatie en nu gewoon helemaal niets, ik snap er helemaal niets meer van . Ik kreeg zelfs al vragen omdat ik zo opgeblazen eruit zag en mn borsten blijkbaar erg zichtbaar groot zijn. Zucht... @Meijtje zou echt ideaal zijn, of zoals bij de sims een blij muziekje als het gelukt is xD. @Didi ik ben blij voor je dat je wat rust gevonden hebt nu. Vrouwenlichamen zijn raar...
Bien haha ja dat is ook een leuke. Drvm positief is als het even donker of donkerder dan de controle streep. Een vaag streepje is negatief. Op sensitest website staat het heel makkelijk uitgelegd.
@Didi stom lichaam :x wel fijn dat je nu (ietsjepietsje) meer duidelijkheid hebt.. Er vroeg nog iemand (drvm?) over dat gekriebel.. Ik ken het! Ik heb het in september gehad en deze maand ook weer een keer. Een vlinders-in-je-buik-/zenuwachtig- gevoel bedoel je toch? Ik heb het idee dat dit rond mijn eisprong is, maar wat het te bedenken heeft Had jij het ook rond je eisprong?
Hoi Dames hoe gaat het hier? Ik heb gister veel zeurderige buikpijn gehad en steekjes.. pff. Volgens mij had ik dit vorige ronde ook rond dezelfde dagen, dus dat maakt me al een beetje minder hoopgevend. Vorige ronde had ik rond deze dagen onwijs gevoelige tepels en die heb ik nu (nog) niet.. dus weet het ook even niet Afwachten maar.
Hi Ciprilla, Toch kan je lichaam elke keer anders reageren, tot je nod niet de moed opgeven! Ik nog steeds achtbaanachtige kriebels, dit is indd zo vanaf mijn ovulatie maar nog niet weggetrokken. Eerder dit gevoel gehad, niets aan de hand maar het is wel erg duidelijk aanwezig. Verder geen symptomen hier, geen pijnlijke of grotere borsten, noppes! tot 02 december op de wachtbank, we'll see..