Hoi, Onze zoon is in januari 1 jaar geworden en wij willen nu ook graag voor een tweede gaan. Ik heb weer helemaal de kriebels als toen wij begonnen met een eerste zwangerschap. Ik ben half april gestopt met de pil. Ik wil heel graag zwanger worden van een tweede, maar voel veel minder druk om zwanger te worden dan bij de eerste. Bij de eerste voelde het hoe sneller hoe beter. Ik voel me nu meer ontspannen. Ik denk dat dat komt doordat we al een gezond, vrolijk mannetje hebben rond lopen. Ik hoop voor hem dat er een broertje of zusje bij mag komen. groetjes!
Ik heb trouwens ruim 8 maanden borstvoeding aan mijn zoontje gegeven en ben ongeveer 6 maanden aan de pil geweest. Nu weer gestopt omdat we voor een tweede willen gaan. Ik ben benieuwd hoe mijn cyclus op gang komt. Heb maar het gemiddelde genomen. Toen ik gestopt ben voor onze eerste was ik in ronde 3 zwanger. groetjes!
hey allemaal onze zoon is in januari 4 jaar geworden en we gaan EINDELIJK voor een tweede. Ons geduld is goed op de proef gestelt geweest. Nu zijn we aan ronde 3 bezig ik hoop dat we deze ronde raak zijn! bIJ onze zoon heb ik na ronde 4 een miskraam gehad van een tweeling en dan hebben we nog een 8 maand moeten proberen voor we zwanger waren van onze zoon. Ik had mezelf vooropgestelt om er neit zo mee bezig te zijn zoals bij onze eerste keer... maar dit is mislukt onze zoon zelf verlangt ook enorm achter een beebje dat vind ik wel super!
Wij hebben een zoontje van 2,5 jaar. Van hem ben ik door de pil heen zwanger geraakt. (ja het kan echt!) Zijn deze maand gestopt met de pil en zitten in de eerste ronde voor een broertje of zusje. Over 2 weken testen! Hopelijk hoeven we allemaal niet te lang te wachten!
Hoi dames! Gezellig! Wij hebben besloten om na de zomer voor een tweede kindje te gaan. Vind het superspannend en kan eigenlijk niet wachten! Hopelijk kan ik hier alvast een beetje meegenieten van de spannende periode waarin jullie zitten om alvast een beetje in de sfeer te komen.. Mijn duimen draaien voor veel positieve testen!
Hi meiden, Wij zijn eind deze maand alweer 1 jaar bezig voor een brusje voor onze dochter (zij word in oktober 5) maar tot op heden zonder resultaat, helaas. Onze dochter kwam in de derde ronde en nu zitten we alweer in ronde 11 ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat het zo lang zou duren (ookal weet ik dat er meiden zijn die nog langer bezig zijn) manlief zijn zaadjes zijn eind november gecontroleerd en die zijn helemaal goed! Ik heb bloed laten prikken om te kijken of ik een eisprong heb, en dat was ook helemaal goed..waarom het dus niet wil lukken weet ik echt niet. Ik hoop dat jullie in ieder geval gauw zwanger zullen worden van een brusje en niet zoals mij iedere maand weer die teleurstelling krijgen..Ik duim voor heel veel roze
@ brusje hopelijk heb je binne 2 weken ene posi test! @ sadas heel lief van je dat al duimen draait voor ons hopelijk kun je vlug starten @ starry hoh zo lang al moeten proberen echt niet leuk zeg het wel goed dat alle testen goed waren he. hopelijk heb je vlug ene knaltest
Hahaha nu ik zelf nog niet gestart ben heb ik daar ook nog wel tijd voor.. Zie dat jij snel kan testen.. spannend!
Dag dames, Wij zijn ook bezig voor een tweede!! En mijn vruchtbare dagen komen eraan dus aan de slag hihi! Mijn dochtertje is word in augustus 2 en ze is helemaal gek van baby's. Ze roept heel de dag baby baby bijde opvang wil ze ook helpen met de baby's en elke kinderwagen die ze ziet roept ze baby baby hihi Ik hoop dat het deze maand raak is want in mei leggen alle zp dames een bevrucht ei!!! Hihi
hey hier nog steeds geen ongi. ik heb gisteren een test gedaan maar niet met ochtendurine. het was negatief kzal nog even wachten met te testen nu want ik krijg ongikrampen. hopelijk blijft ie toch uit @ gaab veel klusplezier