Ik heb me een poosje geleden opgegeven voor een buzzer-campagne, dingen uittesten. Ik heb de eerste vandaag ontvangen. Een display met heel veel snoep. Nu is het de bedoeling dat ik onderzoek wat mensen liever hebben, zoete drop of salmiak&mint. Ik ben van jullie ook wel benieuwd wat je lekkerder vindt. Iemand?
Ik vind zoete drop lekkerder mmmmmmmmm. Wat leuk dat je dingen gaat uittesten (had ik nog nooit van gehoord). Groetjes Senna
de combinatie salmiak/mint lijkt me niet echt lekker. Alleen salmiak wel Dus ik zou de zoete drop kiezen. wel leuk zo'n campagne zeg.
Hee Lin wat is nu precies de bedoeling ?? Dat je je visite snoepjes aan gaat bieden of moet je met dat ding de straat op ???
Nou je mag je visite dropjes geven, je mag een display op je werk zetten, je moet het eigenlijk zelf weten, maar de straat op hoeft niet hoor.
Leuk he, die buzzercampagne. Ik kreeg ook die uitnodiging om de snoep uit te proberen, maar ben niet zo dol op drop dus heb het maar aan me voorbij laten gaan Snoep ze
Haha werk is het niet echt, krijg er niet voor betaald, krijg alleen gratis snoep. Maar bedankt voor de antwoorden, zoet is toch wel favoriet geloof ik.
Alle drop met mate (probeer ik) maar zachte zoete drop gaat zo lekker makkelijk het mondje in zonder kaak kramp. Cynthia