Voor mezelf beginnen

Discussie in 'De lounge' gestart door V2015, 28 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik word daar boos om. Niemand weet wat ik al wel en niet gedaan heb. Ik heb mij ingelezen over van alles wat erbij komt kijken en om dan aangesproken te worden op die manier pik ik niet nee.
    Dubbeltje op de eerste rij...Sure...
    En daar gaat het hier ook helemaal niet om.

    Een coach is prima maar voor nu nog even niet aan de orde.
    Ik ben alleen een beetje aan het oriënteren over mogelijke beroepen vanuit huis. Meer mensen weten nog altijd meer dan 1. En in was nieuwsgierig waar mensen aan zouden denken als je hebt over werken vanuit huis.
     
  2. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    V2015, in welke richting heb je al gewerkt? En waarom wil je er niet meer mee verder? Soms kan het helpen om in kaart te brengen wat je wel/niet energie geeft. Een kennis van mij verdient leuk bij forever living products, verkoopt en coacht - vanuit huis medewerkers. Zou dat zelf niet zo gauw doen, omdat ik van mening ben dat dat toch een soort pyramide-constructie is, maar zij zegt dat dat niet het geval is en is er super happy mee en verdient best leuk bij. Als je meer wil weten hierover, PB maar even, geef ik je haar naam.
    Ze combineert het prima met drie kinderen (oudste 17, jongste 3) en heeft haar vaste baan bij de politie er zelfs voor opgezegd omdat het zo lekker loopt en ze de vrijheid heeft.

    Succes met bedenken en kindje 2!
     
  3. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    4 mrt 2013
    1.352
    737
    113
    Als ik een freelancer in zou huren, dan wil ik iemand die daar al jaren ervaring in heeft. Niet iemand die na een cursus denkt dat hij zijn diensten kan verlenen.

    Houd daar ook rekening mee. Leuk dat je een opleiding wil doen, maar zonder werkervaring is het knap lastig een klantenkring op te bouwen.
     
  4. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Juulzon. Ik heb niet echt een breed werkverleden.
    Heb in verschillende winkels gewerkt, in magazijnen en in de schoonmaak.
    Bedankt voor de tip. Zal er is naar kijken!

    Afkes, daar heb je wel gelijk in maar ervaring moet ergens beginnen toch? Dat geldt voor iedereen.
     
  5. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    27 okt 2014
    1.555
    666
    113
    Ik zou denken aan taarten verkopen ed, als je dat ligt iig. Ken er een aantal die dit doen. Brengt aardig wat op en je bepaalt zelf hoe druk je het wil hebben.

    Verder is t zo inderdaad mogelijk om advies te geven. Je hebt niet vermeld wat je passie/ hobby is.
     
  6. anoniempje101

    anoniempje101 Bekend lid

    20 jun 2015
    735
    2
    0
    NULL
    NULL
    Ik werk inmiddels 10 jaar als zelfstandig ondernemer en ik ben ook ooit begonnen vanuit huis en in mijn eentje. Ik begrijp niet zo goed wat je precies zoekt.... Je begint voor jezelf vanuit een passie of omdat je weet 'dit kan ik beter voor mezelf doen ipv voor een werkgever'.

    Vergis je overigens niet in voor jezelf werken vanuit huis met kinderen... Ik krijg het idee dat je op zoek bent naar een bezigheid, ook omdat je aangeeft dat het financieel niet nodig is. Thuiswerken in combi met kinderen... Ik ga niet zeggen dat het per definitie niet kan, maar de succesverhalen hierin zijn op 1 hand te tellen. Het kan zeker hoor, maar niet samen met je kinderen. Reken er dan op dat je de avonden en weekenden werkt, wanneer je partner op de kinderen kan letten. Je partner moet hier ook achter staan. Ik kan de 'mama is even aan het bellen wees stil' dans je altijd even uitleggen, maar het werkt zelden hahaha.

    Mijn advies; zoek iets wat je echt leuk vindt. Begin eraan als een hobby, leer erover, volg opleidingen.. Van daaruit groei je dan vanzelf richting het ondernemerschap of een betaalde baan. Voor verdere vragen ed mag je mij natuurlijk een berichtje sturen.
     
  7. X11

    X11 Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.768
    1
    0
    Maar dit lijkt me juist het moment om samen met een coach te gaan kijken. Die gaat met jou kijken waar je goed in bent en wat je leuk vindt/waar je blij van wordt, die duwt je niet in een bepaalde richting al, wat je wel gaat doen als je al allerlei kant-en-klare opties gaat bekijken.
    Echt, het is echt zinloos wat je nu aan het doen bent. Dat wordt gezegd om je te helpen. Pak dat dan aan.

    Vooral ook omdat je werkervaring niet echt heel veel handvaten geeft om thuiswerk te gaan doen. Je zult dus zeer waarschijnlijk aan de bak moeten met een opleiding, wil je uberhaupt kunnen starten met werk vanuit huis. Beetje zonde van je geld als je gaandeweg erachter komt dat het totaal niet is wat je ervan verwachtte. Helemaal omdat de meeste opleidingen niet goedkoop zijn.
     
  8. Medinilla

    Medinilla Actief lid

    20 mei 2016
    317
    32
    28
    Begin een handel in kleding online of bouw je garage om tot winkel voor kleding of een kringloop, koop oude meubels en vernieuw ze ?

    Of begin zoals sommige andere moeders een youtube vlog/blog kanaal blijkbaar is daar ook een markt voor.... :)
     
  9. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eefje, taarten heb ik zeker aan gedacht. Bakken kan ik goed.
    Ik was nog aan het rondkijken wat al veel gedaan word en of er dingen zijn die mij anders kunnen maken dan anderen.
    Het word namelijk al heel veel aangeboden.
    Bedankt voor het meedenken :)

    Anoniempje, het klinkt nu inderdaad wel als een bezigheid zoeken maar het ging ook al door mijn hoofd toen ik nog werkte.
    Omdat ik lange tijd ziek ben geweest en ik mentaal een hoop heb moeten verwerken had ik het naast me neer gelegd.
    Mijn partner wil mij hier gelukkig ook in steunen.
    Bedankt voor je adviezen!

    Medinilla, garage hebben we nog niet maar staat wel op de planning haha. Dat opknappen van meubels is nog niet eens zo'n gek idee trouwens. Dank je!
     
  10. anoniempje101

    anoniempje101 Bekend lid

    20 jun 2015
    735
    2
    0
    NULL
    NULL
    Of je doet allebei; bakken en dingen opknappen. Klein beginnen, groot denken. Bij dat soort dingen gaat een balletje vanzelf rollen. En bakken is goed te combineren met kinderen (meestal dan hahaha) en opknappen kan je doen tijdens slaapjes/avonden/weekenden. Ga die passie zoeken jij! Ontzettend veel succes gewenst!
     
  11. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha, dank je wel.
    Beide is wel erg hoog gegrepen misschien. Maar wie weet, ooit ;)
     
  12. zonnestraal21

    zonnestraal21 Niet meer actief

    Je kunt herbal Life gaan verkopen
     
  13. muis26

    muis26 Fanatiek lid

    Mijn vriend is ondernemer . En nu veel personeel maar eerste 6 -10 jaar heeft hij 7 dagen per week moeten werken om alles te bolwerken.
    Je moet investeren en wil je er dan nog iets aan verdienen zul je keihard moeten werken.

    Ik heb ervaring met studeren en kinderen . Toen ze bij mij 1 en 2 waren ben ik begonnen met HBO verpleegkunde. En dat was rete zwaar, enkel omdat het mijn passie en ambitie was heb ik die drie jaar vol kunnen houden maar vaak met bloed zweet en tranen , studeren met kinderen is echt een no-go . Ik deed dat in de avonduren of op school in de bieb. Thuis werken of studeren met wakkere kleine kinderen moet je niet eens willen, dat is zo kansloos.

    Dus zorg voor een goed netwerk van mensen die achter je staan en plan de avond uren vrij om je droom te verwezenlijken. Of zorg voor een oppas en ga dan ergens anders zitten om rustig te werken.

    Succes !
     
  14. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je ervaring Muis.
    Kan me voorstellen dat het zwaar is geweest maar wel super dat je het hebt afgerond!
     
  15. Sleepless

    Sleepless Bekend lid

    1 jun 2013
    892
    173
    43
    Vrouw
    Brabant
    Ik ben het niet helemaal met je eens wat betreft studeren en kinderen en dat dat echt een no-go is. Ik studeer momenteel ook met kleine kids en ja, het is zwaar maar het is zeker wel te doen. Belangrijk daarbij is wel dat je steun krijgt van je partner. Ik studeer in de avonden en 1 dagdeel in het weekend, als de kinderen wakker zijn. Ik zit dan op zolder en ja, je hoort ze en soms leidt het ook echt wel af maar het is zeker wel te doen, als je gemotiveerd bent natuurlijk.

    Heel veel succes met je zoektocht, hopelijk vind je iets waar je gelukkig van wordt en wat je goed kunt combineren met je gezin!
     
  16. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Misschien een idee om party/workshops te gaan geven. Je hebt daar zoveel mogelijkheden mee, denk eens aan kinderkleding, make up, schoonmaak artikelen. Als je een beetje leuk en makkelijk kan praten moet dat toch geen probleem zijn. Misschien leuk om een opleiding voor nagestylist te doen dan kan je vanuit huis werken of bij de mensen thuis komen. succes!
     
  17. Manque

    Manque Niet meer actief

    Catering, kant-en-klare maaltijden maken, taarten en cupcakes op bestelling, kapster, masseur, schoonheidsspecialist, stylist, webcamgirl, sekslijntelefonist, blogger/vlogger, columnist, schrijver, recensent, meubelmaker, poppendokter, huisdierenfokker, programmeur, webdesigner, softwaretester, paragnost, astroloog, natuurgenezer, tolk, tandarts, orthodontist, psycholoog, melkveehouder, van alles dat je vanuit huis kunt doen. Wat een wereld van mogelijkheden, he?
     
  18. muis26

    muis26 Fanatiek lid

    Ja maar als je alleen thuis bent kun je niet op zolder gaan zitten natuurlijk. Dat bedoel ik, als haar vriend 5 dagen werkt zal zij in de avonduren en weekenden moeten studeren en ik vond dat best pittig. Huishouden ,kinderen en dan als ze eindelijk slapen kan je aan de studie .
     
  19. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ik heb er nog een paar bedacht:

    Taxidermist, dierenarts, hondentrimmer, restaurateur, vioolbouwer (of bouwer van een ander ambachtelijk instrument), kunstschilder, illustrator, DTP-er, newbornfotograaf, bierbrouwer, wijnboer, telefoonmarketeer, data-analist, alchemist (al is daar niet veel mee te verdienen tegenwoordig), wever, (wiet-)kweker, dealer, fietsenmaker, zwangere-buik-beschilderaar, coupeuse, pedicure, manicure, iemand die namaaktassen verkoopt vanuit de schuur, palingroker, keramist, accupuncturist, goeroe, logopedist, orthopedagoog, horlogemaker... Ik zal nog eens goed nadenken, misschien kom ik nog op meer.
     
  20. meid1987

    meid1987 Fanatiek lid

    20 mei 2010
    3.789
    1
    36
    Nagelstudio? Kapsalon aan huis? Visagie? Pedicure / manicure?
    Taarten bakken op bestelling? Webshop in kinderkleding? Er is zo veel om te kiezen!! ;)
     

Deel Deze Pagina