N.a.v. je berichtje in een ander topic ben ik hier terecht gekomen... Wat vreselijk om zo tussen hoop en wanhoop te moeten leven. Ik wil je heel veel sterkte, kracht en natuurlijk goed nieuws toewensen.
Oh, wat een rotnieuws na zo'n mooi begin van de dag. Wat een superfoto! Ze is prachtig en kijkt jullie wijs aan! Heel veel sterkte vanavond! Ik denk aan jullie!
een hele dikke knuffel meid! wat een heftig "nieuws" hebben jullie vandaag gekregen! heel veel sterkte, je klinkt erg sterk!
Veel sterkte. Als ik naar haar foto kijkwaar zij jullie aankijkt, kan je eigenlijk niet beseffen dat ervoor/of op dat moment een bloeding aan de gang is. Zij lijkt echt zo wijs en pittig. Hoop op positief nieuws na de scan..
Oh jee, van heel mooi berichtje naar niet zulk leuk nieuws. ik hoop zo dat de bloeding snel stopt. Wat er ook gebeurt jullie meisje heeft al bewezen een echte vechter te zijn. Wat is ze ongelooflijk mooi, ze lijkt zo groot.
Hier ook een ex-prematuur mama.. Wat zitten jullie in een vreselijke achtbaan van gebeurtenissen en emoties. Geluk en verdriet ligt in deze periode zó dicht bij elkaar. Ik kom steeds even kijken hoe het gaat.. Mijn gedachten zijn bij jullie en Misha. Ik weet niet of deze tip al voorbij kwam; Je kunt een spuugdoekje op je blote huid dragen, bijvoorbeeld onder je shirt, en het vervolgens bij haar leggen. Baby's vinden het fijn om mama te ruiken..
Ja dat laatste herken ik bij mijn derde zoontje, elke keer werden we teruggefloten. Vreselijk zenuwslopend. Heb je uberhaupt wel spullen van jezelf bij je? Herkenbaar dat je dan in de spiegel staat te kijken, naar je lege buik die nog wel flubbert. Dat was echt het moment dat ik dacht.. chips ik heb alleen maar een paar zwangerschapskleren bij me.. Elke keer wanneer ik mijn man vroeg om kleding mee te nemen, nam hij de verkeerde maat mee (38 ofzo, alsof ik dat alweer pastte ) En naar huis kon niet, vanwege dat er elke keer iets was. Na een week durfde ik het aan, en ja ik werd weer teruggeroepen ivm een spoedoperatie. Daarna ben ik bij hem gebleven totdat hij werd overgeplaatst naar een ziekenhuis dichtbij huis. (met 15 weken) Wat een vreselijk nieuws, van de bloeding die ze heeft (gehad?) Ik hoop dat het een kleine was en uit zichzelf oplost. Spannend hoor. Niet te doen. Op dinsdag hebben artsen vaak een vergadering. Dan wordt iedereen besproken. Wellicht heeft het daarmee te maken? Wel fijn dat het 20-30 minuten reizen is, dat is opzich wel te doen dagelijks? of zou daar ook een ronald mac donald huis zijn?
Lieve Micchan, Wat een vechtertje is jullie meisje. Ik hoop dat de uitslag vanavond gunstig zal zijn, mijn gedachten zijn bij jullie. Wat fijn dat de borstvoeding al goed op gang komt, en dat je zo dus ook echt iets super belangrijks voor haar kunt doen. Sterkte meis
Ik wil jullie heel veel sterkte wensen! Ik duim voor jullie dat alles goed komt met jullie mooie meisje!
Ohnee wat een rotnieuws! Ik duim nog steeds voor jullie mee en wens Misha en jullie heel veel kracht toe!