Lieve Micchan, uit het stukje dat je schreef, straalt zoveel liefde...zo mooi. Ik hoop dat je deze gedachten ergens voor je kleine Misha opschrijft, zodat ze later kan lezen hoeveel er van haar gehouden wordt. Dat zal ze dan ook vast wel van jullie zelf horen, maar je schrijft het zo mooi...respect hoor. Dikke knuffel Pluisje
Wauw meis wat een mooie woorden! Het kan niet anders dan dat jullie meisje de kracht van jullie geerfd moet hebben! Ik blijf voor jullie duimen!
Wat schrijf je ongeloofelijk trots en mooi over jullie kleine meisje! Het is een vechter, net zoals haar ouders! Dikke knuffel voor jullie!
Tranen in mijn ogen! Je schrijft vol liefde over jullie kleine meid. Als ik het zo lees is ze idd een vechtertje, ik hoop heel erg voor jullie dat het gauw de goed kant op gaat en dat ze over een poosje lekker mee naar huis mag!
Hier nog een stille meelezer... Kijk elke keer of er nog updates zijn. Wat zijn jullie ongelooflijk sterk en wat hebben jullie een prachtig meisje! Echt een vechtertje! Heel veel sterkte en ik denk aan jullie..!
Lieve Micchan wat lief dat je ons zo op de hoogte houd. Jullie hebben echt een mooi meisje. En zo te lezen echt een vechtertje. Ik hoop dat die bloeding snel minder word en dat ze jullie hart maar flink mag blijven vullen met bewondering liefde en mooie herinneringen in deze onzekere tijd. Een hele dikke virtuele knuf
Wat ben jij een ongelofelijke sterke vrouw! Ik meen ooit gelezen te hebben dat je nog 'maar' 19 of 20 jaar bent en dan al zo goed om kunnen gaan met zo'n verdriet. Ik wil dan ook mijn respect uiten naar jou en je partner. Jullie zijn kanjers! Net als jullie dochter.
Wat een sterk meisje en wat een sterke papa en mama! Ik wens jullie al het best. Dat de bloeding maar snel mag stoppen en ze goed gaat groeien!
Wat verwoord je je gevoel toch ontzettend mooi en ontroerend. Ik meende die 'ondeugendheid' van haar ook op die foto te zien waar ze jullie aankijkt, maar vond het te aanmatigend om dat daar neer te zetten. Ik hoop met heel mijn hart dat jullie nog ongelooflijk lang van elkaar kunnen genieten.
Ik kijk regelmatig of er een update is (snel op het toilet op mijn werk, in de trein, vannacht toen ik wakker werd), ik moet steeds aan jullie denken en hoop zo dat jullie over een tijdje lekker thuis zijn met jullie mooie meisje Voor nu is het spannend, ik hoop op een goede scan morgen en geen tegenwind meer. Sterkte alledrie!
Ik ken jullie niet, maar ook ik ben in gedachten bij jullie en dit wondertje. Ik brand een kaarsje voor de kracht die jullie kind heeft al zo ver te komen, en op een mooie toekomst samen.
Ooo wat een kleine hel gaan jullie door, weet er helaas alles van. Ik wil jullie onwijs veel sterkte wensen!!
Zo Micchan, komt jouw laatste post even flink binnen. Geen woorden voor, ik ben ontroerd... Nogmaals veel sterkte, ook hier wordt meerdere malen per dag aan jullie gedacht en brandt een kaarsje.
Verdriet en geluk zo dicht samen. Tranen bij je laatste post en ook bij de woorden Juul. Zo waar! De machteloosheid en alle emoties die jullie voelen in deze achtbaan mogen er zijn. Jullie doen het super samen voor jullie Misha.
Nee, nu krijgt ze het nog niet. Onze dochter kreeg ook coffeïne, toch moest ik rustig aan doen met de koffie vanwege genoemde problemen. Maar maakt niet uit ook, ik wilde meegeven dat er een alternatief is: movicolon.
nee een wattenstaaf die een slag groter is. Maar nogsteeds heel klein. Ik weet nog heel goed dat mijn schoonmoeder na het zien van een aantal foto`s, tijdens een bezoek helemaal instortte. Omdat het haar zo `tegenviel` hoe klein ze waren. Op de foto kun je meestal niet zo goed zien hoe klein ze zijn. Misha is nog kleiner dan mijn zoontje toen. Zij weegt 100 gram minder en volgens mij is zij 5 cm kleiner dan mijn zoontje toen. Toch lijkt zij dikker op de foto, maar dat komt doordat zij vocht vasthoud (dat zie ik), meestal door medicatie.