Wat zullen jullie geschrokken zijn. Hopelijk gaat alles naar omstandigheden goed. Heel veel sterkte. Van harte gefeliciteerd met jullie meisje!
Ohhhh wat een schrik! Veel is al gezegd! Ik zal voor je duimen en aan je denken! Heel veel succes! En natuurlijk gefeliciteerd!! Xxx
Kaars brandt lieve Micchan en Micchanman.....heel veel sterkte en ik denk aan jullie. Ik hoop morgen goed nieuws over jullie dappere kleine meisje te lezen.
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Ik wens jullie heel veel sterkte en kracht de komende tijd!
Jeetje, net de berichten gelezen. Wat schrikken! Gefeliciteerd met je kindje en heel veel sterkte toegewenst! Liefs.
Gefeliciteerd met jullie meisje! maar tjee wat moeten jullie geeschrokken zijn! ook hier brand vanavond een kaarsje. Heel veel sterkte!
Jeetje meis, wat schrikken!!! Heel veel sterkte, maar ook gefeliciteerd met jullie dochter! Wat een mooie naam! Ik denk aan jullie
Gefeliciteerd met jullie dochter, prachtige naam. Gelijk ook heel veel sterkte en kracht voor de komende tijd.
Jeetje, wat een schrik zeg. Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, maar ook veel sterkte gewenst.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje! Maar wat moeten jullie geschrokken zijn! Hopelijk is Misha een klein vechtertje. Heel erg veel sterkte de komende tijd!
Micchan, man, Misha en Shadixxx, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter en nichtje. Wat een kleine vechter is het! Veel sterkte.
Hoi Micchan, Ik heb sinds ik je berichtje las een brok in mijn keel... We zaten samen in het 1-15 april groepje, je was 2 dagen na mij uitgerekend. Je zet me met beide benen op de grond. Wij willen jou, je vriend en kleine Misha alle kracht toewensen de komende periode. Dikke knuffel!!!