Ik drink incidenteel wel eens een glaasje wijn, biertje of portje. Dat doe ik dan direct na de voeding, zodat de alcohol bij de volgende voeding weer - of in ieder geval voor het grootste deel - afgebroken is. Groetjes, Wendy
Ik heb tot nu toe 1 keer gedronken sinds ik zwanger was. En dat was toen we met het werk een studiedag hadden en daarna gingen eten. inge was toen al ruim 4,5 maand en zou al haar nachtslaap in zijn voor ik thuiskwam. Ik had `s middags afgekolfd, met het eten een glas wijn gedronken en een paar uur later weer gekolfd. Dit heb ik niet weggegooid, want er zat meer dan 4 uur tussen. Maar verder heb ik nooit gedronken en ben dat ook niet van plan. Ik wacht verder wel tot ik stop met de bv of ik zou 1 glasje drinken en heel lang wachten (als ik zeker weet dat ik niet ineens tussendoor moet voeden). Maar ik dronk sowieso al nooit veel, dus vind het een kleine moeite. en met 3 weken zou ik zeker niet drinken. maar ik hoor vaker dat het kan. Op borstvoeding.com staat er verder wel informatie over denk ik.
Hoi, Ik drink wel eens na de voeding van 8 uur 's avonds 1 of 2 glaasjes wijn. Je er ongeveer van uitgaan dat de alcohol na 3 uur weer uit je bloed is, bij 2 glazen dus na 6 uur etc. Ze drinkt dan pas 's ochtends om 6.30 weer, dus moet volgens mij wel kunnen. Die 0,5 tot 1,5 uur waar anderen het over hebben is de hoogste alcoholwaarde in je bloed. Een glaasje op z'n tijd kan volgens mij wel, laat er minimaal 3 uur tussen per glas, en anders afkolven en weggooien. Geniet ervan!