Stokke gebruikers, Wij zitten er sterk over na te denken om de stokke xplory aan te gaan schaffen. Hij lijkt ons echt ideaal. Hebben er nog niet meegelopen/gereden. Maar kunnen jullie ons jullie mening geven over de stokke, voor en nadelen. Ik weet dat het een kinderwagen is die niet iedereen mooi vind. Dus alleen reageren aub als je een stokke kinderwagen hebt. Alvast bedankt!
Ok ik ga even buiten de paden om dan. Ik vind hem inderdaad niet de mooiste en dus hebben wij een andere. Maar ik zie er hier in de stad veel mee rijden en dat gaat echt super. Heb ook wel eens iemand gesproken en die wilde helemaal niks anders meer. Makkelijk te bedienen in hoogte. Vlotte uitstraling en goed zitje voor beebs. Dus ik zou zeggen het is niet mijn ding maar comfort is toch ook wat en dat heeft die zeker.
Ik ben een grote fan van de stokke.... Heb hem sinds februari en vindt hem ideaal... Erg makkelijk uit elkaar te halen, in elkaar te zetten... Wat ik vooral een groot pluspunt vindt is dat je kindje op hoogte is....Bij veel merken moet je zo ongelofelijk bukken en ligt je kindje erg laag....Nu mijn kleintje uit de wandelwagenbak is en nu half ligt/zit in het zitje is het helemaal leuk....Hij is fijn op hoogte, kan goed om zich heen kijken... Ook als je een lengteverschil met je partner hebt is deze ideaal, 1 klik en je verstelt de duwstang op hoogte..... Mocht je nog vragen hebben, pb me dan.... Marruhhhhh ik zeg: DOEN!!!, krijg je geen spijt van! Het is ff een smak geld, maar dan heb je ook wel wat... Oja wel 1 tip, als je hem gaat kopen proberen ze natuurlijk van alles aan te smeren van stokke zelf. Ik ben er in getrapt, maar heb daar nu spijt van....Heb de winterslaapzak wel met veel plezier gebruikt en het dekentje ook.....maar de hoezen voor om het matrasje in de wandelwagenbak zijn ongebruikt (gebruikte een hydrofiele luier voor onder het hoofdje ivm spugen/kwijl....dus die hoezen zijn ongebruikt en nog schoon)....Ook de luiertas zou ik persoonlijk niet aanschaffen (heb ik ook niet gedaan), heel duur en er kan gewoon een andere tas aan.....Parasol is wel handig (heb ik niet, en zoek me nu rot....ivm bevestiging kan je niet alle soorten parasols erop monteren).....
voordelen: nieuwe type vind ik fantastisch! vooral die navy kleurige. Hij is inderdaad lekker hoog dus fijn voor je rug. reiswieg heeft mooie kap fijn voor de zon en ook voor kou,en er zit een optie op de kap dat je er een zonnenetje van maakt. nadelen: kleine voorwielen dus minder voor ruig terrein. relatief klein zitje.volgens mij hoef je er niet een kind van 2 in te zetten. ik zou hem dus niet kopen ondanks ik hem wel mooi vind.ik vind het namelijk belangrijk dat je ook nog met een kind van 2/3 op stap kan en je ze evt een slaapje kan laten doen.
Wij hebben hem ook en ik ben helemaal fan!! Ik zou nooit meer een andere wagen willen. Heb eerst een quinny gehad, wat een verschrikkelijk ding. Mijn zoontje kijkt overal overheen en kan alles goed overzien. In de dierentuin schuif je hem zo voor het hek. Je hoeft je kindje dus nooit meer uit de wagen te tillen om iets te laten zien.... Verder is het ook erg makkelijk met winkelen, vakantie enz. Je hebt je eetstoel altijd bij je. Je versteld hem gewoon in hoogte en schuift de wagen zo aan tafel bij! Dat hij niet geschikt zou zijn voor kindjes van 2 jaar of ouder ben ik het helemaal niet mee eens! Mijn zoontje is bijna 2 (over 2 weken) en past er nog met gemak in. En hij is echt niet de kleinste Het enige nadeel dat ik kan bedenken is dat hij niet zo fijn in het bos rijd. Het strand is wel prima te doen omdat je de wielen op kunt klappen en hem als het ware kunt trekken door het zand. Maar als je dus een fervent boswandelaar bent zou ik een andere wagen nemen. Net als knorretje zeg ik dus ook: DOEN!!!!!
Ik heb geen ervaring en ik ken ook niemand die deze heeft, maar als je 'm aan gaat schaffen, ik heb een folder gisteren gehad waar hij in de aanbieding is, weet niet wat hij normaal kost maar een set is bij Europa's grootste babywinkel. Duizenden babykamers, kinderwagens en autostoeltjes | Babypark nu 770,-. En dan heb je onderstel, zitgedeelte en reiswieg. Summersale weken zijn van 13 juli t/m 14 augustus. Succes .
Hier ook een Stokke-fan! Uitstraling is mooi (wordt erg vaak aangesproken over de wagen), de hoogte is erg fijn, je hoeft niet te bukken. En hij rijdt heerlijk, heel wendbaar.. pas overal tussen.. echt een aanrader! Nadeel vind ik, dat de vering niet erg goed is. Op kinderkopjes trilt de hele wagen en ligt mn kindje er helemaal in te schudden (ze vind het wel leuk hoor, daar niet van ) En dat in het begin alle hendeltjes/knopjes zo stroef zijn.. ik heb me toch een partij staan vloeken op dat ding Mijn tip: koop er adapters voor een maxi cosi bij.. als je ff snel ergens naar toe moet, moet je je kindje uit de cosi halen, in de reiswieg, later terug in de cosi.. en dat voor de 5 minuten dat je ff wat koopt bij de drogist.
Hier nog een stokke fan. Hij is lekker hoog, makkelijk wendbaar en in en uit te klappen. enig nadeel vind ik het parasolletje die is bij de wandelwagen een beetje onhandig. Ook ik zeg Doen!
Ik heb het model voor de V3 gehad, en heb nu de V3, de V3 is echt ontzettend veranderd in zijn voordeel, alles gaat echt veel gemakkelijker, zoals de voetensteun verstellen, de rugleuning verstellen, en de veiligheidsbeugel is er heel gemakkelijk op en af te halen. En de luiertas vind ik ook veel ruimer en fijner! Waar we met de vorige Stokke weleens stonden te klooien is de V3 zo veranderd dat al die kleine ergenisjes die je hebt compleet verdwenen zijn! Plus dat je kindje zich echt vermaakt in een Stokke, lekker alles op ooghoogte ipv continu tegen een stel benen aan te kijken. We hebben ook een maclaren buggy, en daar wil ons dochtertje nog weleens in zeuren, maar in de Stokke is telkens weer leuk voor haar. Dus ik zeg, doen! Hij is zijn geld echt dubbel en dwars waard!
Stokke is het geld meer dan waard! Geweldige wagen en qua uiterlijk vinden wij hem ook nog eens mooi. Belangrijkste pluspunten: Ik ben heel lang en de wagen is heerlijk hoog, kan gewoon mijn hakken aan en loopt nog steeds super heerlijk achter de wagen. Hij rijdt super. Met een vingertje te besturen. De baby ligt heerlijk hoog, geen snuffende honden in de bak je kan makkelijk bij je kind zonder te bukken. Voor andere mensen in andere lengte makkelijk aan te passen. Eenmaal in de kinderzit kan je kind zowel naar je toe als van je af zitten en dat kan niet met veel wagens. En ook hier geld weer dat het heerlijk is dat ze hoog zitten en je makkelijk communicieert terwijl je met je kind loopt. Minpunte: mijn kids waren snel uit de 'bak' gegroeid. Maar ja grote babies en ik vind de vorm van de bak (beentjes uit elkaar) niet altijd even handig. Geen officieel (sta)plankje wat je voor een 2de kindje aan je wagen kan monteren. Inderdaad de extra's zijn duur maar zijn niet alle babyspullen belachelijk duur koopt idd wel de adapeters voor de maxicosi maar dat spreekt denk ik voor zich. Niet de luiertas, er zijn leukere en goedkopere te krijgen. Oh ja een kind van 2,5 past er prima in, natuurlijk de balk aan de voorkant erafhalen en de voetplank verzetten. Maar welk kind (mijn jongen) wilt er nu in een wagen zitten op die leeftijd. Die rijdt altijd lekker op zijn loopfietsje naast de wagen Hier dus veel lof voor de wagen. Een aanrader. Helemaal als jij of je partner lang is.
Kleine toevoeging: tegenwoordig is er wel een meerijdplankje (staplankje) voor je 2e kindje te krijgen. Hangt wel van het serienummer af of het ook op de "oude" Stokke past.
Ik ben de trotse bezitter van een oranje stokke. Ondanks dat mijn kleine meid voor haar 17 maanden erg groot is, zie ik haar nog lange tijd in de Stokke zitten, ik denk dat ze er minstens tot 3 jaar in kan de voordelen, tja, hij rijdt héééééél lekker, tussen nauwe doorgangetjes manoeuvreer ik hem zonder probleem, je kan hem moeiteloos met één hand sturen. Ik raak er in mijn eentje de bus mee op (geen hulp nodig, en ik hoef hem ook niet in te klappen). Dochter zit lekker hoog en nog steeds naar mij toe gericht. Je ziet gewoon dat ze het leuk vindt om erin te zitten en te kunnen rondkijken. Je kan er gewoon mee aan tafel schuiven als je ergens op een terras of zo bent, géén kinderstoel nodig. Ook heel makkelijk te verstellen van zitstand en zo. De fleece voetenzak is gewoon geweldig, onze meid zat er heel de winter lekker beschut en warm in. De luiertas vond ik eerst niet zo denderend, maar daar ondertussen ben ik door ervaring een fan geworden van het ding. De nadelen: ik kan 'm met moeite inklappen, dus dat moet de papa even doen (aangezien ik zelf niet met de auto kan rijden, hoef ik dat ook nooit zelf te doen ). Het is echt een handigheid, en dat heb ik niet. Het parasolletje en het regenscherm zijn wat mismaakt en onhandig, maar daar heb je dan weer universele alternatieven voor. Speciale hoeslakentjes voor de matras in de ligbak hoef je niet te kopen, gewone hoeslakentjes gaan evengoed, gewoon een beetje opstropen rond de stang en klaar is kees. Grootste nadeel: als het zitje van mij weg is gekeerd (en op de hoogste stand staat), vind ik het wat moeilijk om te sturen, omdat ik redelijk klein ben en niet goed zie tot waar de voorkant komt. Het is wel op te lossen door in dat geval het zitje wat te laten zakken. Dus ja, hij is duur en groot, maar ik zou'm meteen opnieuw kopen!
Wij hebben ook een Stokke, geen fonkelnieuwe, maar van Marktplaats. Dan is 'ie wel te betalen en groot voordeel is dat alle bekleding eraf kan zonder dat je hoeft te schroeven o.i.d. Je kunt de meeste dingen in de wasmachine wassen en dat gaat heel goed er valt niks uit elkaar en de kleur blijft hetzelfde! Het is gestest: zelfs de verzorgingstas, tas onderop en de kap kunnen gewassen (wel even in een teiltje gedaan!) Het parasolletje heb ik in week 2 gesloopt, want ondanks het vorstelijke bedrag wat je voor een parasol van Stokke betaalt, hij is geen haar beter dan alle andere parasolletjes, klapt gewoon net zo hard om (en toe een aanrijding met de voordeur....) Op de nieuwe modellen zit een zomerset en dat leek me erg handig. Het paste niet op het oude model en kostte weer iets met 3 cijfers, dus ik heb naar dat idee zelf een doek gemaakt die helemaal om de bak heen kan. De zijkanten zijn open en zo kan je een beetje schuiven naar de zon. Verzorgingstas zat er ook bij, maar zou ik anders ook niet aanschaffen. Het babynestje hebben we ook nooit gebruikt. De tas onderop is wel ideaal er gaan heel veel boodschappen in. Ik zag op het nieuwe model dat 'ie nu veel kleiner is. We hebben vooral een Stokke aangeschaft, omdat 'ie lekker hoog is, het zitje naar je toe kan en da's een groot voordeel:mijn vrouw is erg bang van honden.
ik heb ook de stokke wagen en ik vind hem super! voordelen hij is lekker hoog en makkelijk te sturen in de boodschappentas voorop past ook nog eens heel veel ook al lijkt hij klein! nadeel hij klapt groot in dus je moet wel kijken of hij in je kofferbak past of anders moet je een gedeelte van je achterbank neerklappen. ik heb wel de luiertas en ik vind deze ook fijn hij past goed op de wagen en er past ook genoeg in. en ik heb ook die hoezen voor om het matrasje en die gebruik in ook altijd.
Ik heb 'm niet, maar heb hem op de beurs en in de winkel wel uitgeprobeerd. Het is 'm niet geworden: Omdat ik 'm niet stabiel vind ogen/ voelen doordat het zo smal en op hoogte is. Ook vonden wij de wielen te klein om op ruwe ondergronden mee te rijden. De reiswieg leek mij ook erg klein. Ook vinden wij het gewoon niet mooi. En veel te duur. Wel vond ik hem in de winkel echt heeeeeerlijk lopen. En dat op hoogte is natuurlijk voor vele doeleinden handig! Leuke kleuren!