o en ik heb meer dan 14 jr. gewerkt in lwd in regio cambuur zoals wij dat noemden in de verzorging, werk er niet meer helaas...... dus kom ik niet zo vaak meer in lwd.
@ zohra, ohja dat is hier idd niet ver vandaan! @ female, gelukkig maar!! PFf ik ben gesloopt. Het is nog niet klaar, maar vind het mooi geweest voor vandaag. De rest komt morgen wel. Laatste dag hard werken en dan is het klaar. Ik ga nu naar bed! Weltrusten
Hier een latertje omdat ik net gewerkt heb. Het was de eerste keer na mijn zwangerschap en moet zeggen vond het wel flink vermoeiend! Kruip zo lekker mijn bedje in
Hier ook een latertje! maar heb wel al even geslapen, werd alleen wakker met verschrikkelijke maagzuur dus even een glas melk en zometeen weer naar bed!
Hier een latertje omdat we het gezellig hebben gemaakt samen en alvast het weekend in de luiden want die kleine gaat morgen vanaf 12:00 naar oma en dan gaan we even shoppen en sávonds samen uit eten. Kleine blijft bij oma slapen. Heerlijk!
Dank jullie, was idd blij... @ Nen; Succes vandaag met afronden van je opdracht! @ Draak; veel plezier zeg, heerlijk, geniet ervan!!
Hier ook een latertje omdat ik vandaag rij-examen heb gedaan en na 2 dagen stressen nu eens lekker wil ontspannen en daarbij nog steeds helemaal hyper ben.. Ik ben wel geslaagd trouwens!
Omdat ik heerlijk aan de wijn ben, en echt geniet van mn laatste weekend als koos-werkloos. (begin woensdag met mn werkopleiding ).
Laatst gewijzigd door Tamale; Vandaag om 23:28 Reden: Okeeeheee, beetje teveel wijn dus? Spelfoutjes haha geweldig!!! pluis gefeliciteerd, heb al gereageerd in je topic maar vergeten te feleiciteren.. hier lig k op mijn bed in de kamer te zpén en manlief zit spelletje te doen.. maar we gaan NU naar bed hebben met elkaar afgesproken om half 12 is het klaar. haha. hondje uitlaten en slapen. Morgen naar het dolfinarium.. ben heel benieuwd hoelang ik dat ga volhouden in de rolstoel maar we gaan het zien..ik wil perse mee, heb nog zo'n 20 weken pijn en erger wordende pijn voor de boeg wil nog 1 x iets echt leuks met onze kleine doen. en morgen gaan mijn ouders/broertjes/tante en dochter ook mee dus die kunen colin duwen terwijl mijn man mij duwt in de rolstoel.
Omdat ik lekker in m'n eentje op de bank zat met een bacotje, chipje en de tv aan. Maar moet nu wel slapen want de kleine man is om 7 uur weer wakker.
Hier ook een latertje omdat mijn man een avondje weg is dus ik het huis helemaal voor mezelf heb ( op Levi na dan ) dus dan moet ik het er maar even van nemen he dat ik de hele avond op de laptop kan zonder commentaar te krijgen
Hier een latertje omdat ik klaarwakker ben, vriendlief auto programma's zit te kijken en ik alle tijd voor het forum heb.
Omdat we heerlijk uit eten ijn gegaan en daarna onverwachts naar vrienden. Daar zijn we nu net van terug.