Vooral voor de 35+ ers, hoe verzorg jij je gezicht?

Discussie in 'De lounge' gestart door humptydumpty, 27 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    Die kraaienpootjes krijg je ook als je goed smeert... Dat is echt genetisch bepaald.
     
  2. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Zou mijn post kunnen zijn (maak alleen geen zeep), ik was mijn gezicht uitsluitend met water en eens in de maand een scrubje oid. Meestal dagcreme van de lidl (hier hoor ik overigens heel veel positieve berichten over van mensen die hem smeren), maar echt helpen tegen kraaienpootjes doet helemaal niets hoor, is gewoon genetisch bepaald.

    Sinds ik een kindje heb waarbij de eerste 2 jaar echt slapeloze nachten had, lijk ik wel ouder (moeier) vind ik zelf.

    Ik maak me wel op, maar heb geen dure make up, blijft ook prima
     
  3. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Ik ben schoonheidsspecialist geweest en moest altijd met veel onzin zoveel mogelijk producten aansmeren, want verkoop :rolleyes: Vandaar dat er zoveel onzin verhalen rondgaan (en de reden waarom ik ben gestopt).

    Wat ik adviseer (uit liefde voor de huid) is om opzoek te gaan naar natuurlijke ingrediënten. Producten waar zo min mogelijk 'troep' aan is toegevoegd en die hoeven echt niet duur te zijn.
    Ook niet teveel smeersels gebruiken. De basis (reinigen, creme eventueel iets extra's in de winter) is meer dan genoeg! Want hoe meer je gebruikt, hoe groter de kans is dat je huid overgevoelig wordt.

    Dat serum kun je ook tijdens de nacht gebruiken als je makeup vlekkerig wordt. Tijdens de nacht hersteld je huid, dus wees dan extra lief door hem schoon te maken voor je gaat slapen.
    Voor make up zijn ook natuurlijke merken te vinden die goed zijn. En bij rimpels geldt de regel less is more. Ik zie te vaak dat rimpels gevuld zijn met foundation of concealer en daardoor benadruk je ze juist.

    Wat je ook moet realiseren is dat je niet moet vergelijken. Jij kan nl niets aan je genen veranderen en de snelheid van huidveroudering ligt geheel aan je genen. Daarom heeft de een een prachtig jong huidje zonder creme te gebruiken en de ander snel een oudere huid met goede verzorging.
    En vergeet niet dat verzorging ook van binnenuit komt. Hydrateer om droogterimpels te voorkomen, eet minder suiker om huidveroudering te verminderen.
     
    kikker1 vindt dit leuk.
  4. Mammamuis

    Mammamuis Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.031
    339
    83
    NULL
    NULL
  5. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Waar zit de 'vind ik niet leuk'-knop hahahaha. Ik weet dat het niet tegen gehouden kan worden. Maar een beetje een crème die alles een beetje zacht en elastisch houdt.
     
    Caithy vindt dit leuk.
  6. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Dat elastische heeft puur te maken met huidveroudering. Alleen een cosmetische ingreep kan daarbij helpen. Geen crèmes.
     
  7. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.245
    4.478
    113
    Fijn dit topic.
    Ga meteen mijn probleem erin gooien.

    Ik gebruik af en toe make-up, tot nu toe was gewoon mijn gezicht wassen voldoende.
    Maar nu is de overgang er aan gekomen en mijn gezicht is droog en schilferig, dagcrème ( Etos) gekocht maar het helpt niet, bodylotion helpt niet , zelfs vaseline gesmeerd maar dat is de oplossing ook niet. Iemand tips voor mij ?
     
  8. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Skinfood mushroom! Was echt top maar is discontinued, helaas. Heb nu een andere besteld, een hele goedkope (petit bb van holika). Nog niet getest, ben heel benieuwd :)
     
  9. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Sleep and Peel is echt top ja! En meso mask vond ik ook heel goed. Heb er ook een dagcreme en een oogcreme van gehad, die bevielen me veel minder.
     
  10. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Is er iets veranderd waardoor je gezicht zo droog is geworden? Of denk je gewoon door leeftijd? Zo te horen moet je huid gehydrateerd worden. Je kan voor de nacht, voor het douchen etc, een natuurlijke olie gebruiken. Niet gelijk teveel dingen proberen, daar zal je huid niet blij van worden.
     
  11. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.708
    4.023
    113
    Overijssel
    Ik gebruik crème van de Aldi en maak mijn gezicht nu schoon met micellair water. Eerder altijd tonic maar ik kreeg op een gegeven moment echt een droge schilferige huid.
    Ik ben 41 en ja,ik baal echt wel eens van die “oude” kop van me maar naar mijn mening: rimpels krijg je toch wel,wat je er ook op smeert ;)
     
  12. Mammamuis

    Mammamuis Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.031
    339
    83
    NULL
    NULL
    Ik maak altijd mijn eigen make-up remover, die is erg zacht voor de huid. Alleen met water proof make-up is het wat langer poetsen.
     
  13. humptydumpty

    humptydumpty Fanatiek lid

    9 apr 2014
    3.637
    1.193
    113
    @Jo79: dank je! Kende dit merk ook al niet. Ga eens even kijken.

    @Kanarie: misschien beetje domme vraag, maar wat zijn gastendoekjes?

    @juffie: welke zonnebrandcreme voor je gezicht gebruik je dan?

    @Lief of Stoer: wow, ID laten zien! Dat is mij al ruim 10 jaar niet meer overkomen, terwijl waar ik woon ze in principe om je ID moeten vragen tot je er ouder uitziet dan 35...:rolleyes:

    @mamamuis: dat had ik niet verwacht! Zou denken dat die van etos veel te vet zou zijn. Maar kennelijk zegt de prijs niet zoveel. Goed om te weten!

    Mocht er een jong uitziende 35+er een foto van haar gezicht willen plaatsen, ik wordt nu wel heel benieuwd naar hoe weinig rimpels jullie dan hebben (maar snap het als je daar geen zin in hebt ;))
     
    Mammamuis en Lief of Stoer vinden dit leuk.
  14. Fluitekruidje

    Fluitekruidje Niet meer actief

    Ik ben 38 en gebruik alleen water. In de wintermaanden voelt mijn gezicht na het douchen soms erg droog aan dan smeer ik daar ouderwetse uierzalf op (ik douche altijd 's avonds dus dan is het in de ochtend met opmaken niet vet).

    Mijn huid ziet er jong uit en nog geen rimpels of kraaienpootjes te zien.
     
  15. Beebylove

    Beebylove Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.850
    644
    113
    Vrouw
    Voor een crème voor onder je make up zou ik gaan voor een crème die niet vettig is. Vaak kunnen ze bij een Douglas of iets je daar goed in adviseren. En voor savonds kan je gaan voor een goede voedende crème met vitamine e etc speciaal voor de oudere huid.
    Als je een vette crème gebruikt onder je make up dan gaat je make up op je crème liggen en gaat het dus vlekken geven.
    Wat je ook kan doen is eens een afspraak boeken bij een schoonheidssalon om meteen na te laten kijken wat voor soort huid je hebt, want een advies zonder huidanalyse is erg moeilijk.
     
  16. Verw8

    Verw8 Niet meer actief

    Ik ben 40 maar wordt meestal (veel) jonger geschat. Rimpels of kraaienpootjes heb ik (nog) niet. Ik denk dat rimpels meer veroorzaakt worden door roken, drinken en slechte eetgewoontes dan door wat voor soort crème je erop smeert. Ik heb nooit gerookt of alcohol gedronken en probeer zo gezond mogelijk te eten/leven.
    Meestal smeer ik niks op m’n gezicht, enkel mascara en soms een dagcreme als m’n huid wat droog aanvoelt. Nooit iets van een bepaald merk, ik denk dat die dure merken alleen maar geldtrekkerij is. Ik geloof niet in die ‘wonderpraatjes’, tis gewoon genetisch bepaald. Hetzelfde als het krijgen van striae. Heb ik ook niet, mijn moeder ook niet. Heb nooit wat gesmeerd maar veel mensen schijnen niet te geloven dat je na 7 (8) zwangerschappen nog steeds ‘streepvrij’ kunt zijn.
     
    Nescio vindt dit leuk.
  17. Treez

    Treez Niet meer actief

    Hier hetzelfde. Nooit wat gesmeerd en sinds een tijdje een droge en schilferige hoofd. Zal inderdaad wel met leeftijd en verandering van hormonen te maken hebben. Ik ben veel buiten ongeacht het weer en dat zal ook wel niet meehelpen. Ik merk dat ik na een uurtje sporten buiten meer last van mijn huid heb.

    Door het smeren met crème oogt het nu wel frisser en mijn huid voelt lekker zacht. Dat trekkerige en brandende gevoel vind ik namelijk maar niks. Het effect is tijdelijk, want na een douchebeurt heb ik gewoon weer een schilferig, oude kop. Voor de rimpels zal het ook wel geen bal helpen, maar het voelt en oogt tijdelijk wel beter. Daar doe ik het al voor :thumup:.
     
    Mammamuis en Theezeefje vinden dit leuk.
  18. Kanarie

    Kanarie Fanatiek lid

    14 mrt 2014
    1.524
    1.570
    113
    Zuid-Holland
    @humptydumpty
    Dat zijn van die kleine handdoekjes (bij bv Action)
     
  19. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.565
    113
    Ik ben 45 en smeer af en toe wat dagcrème als m'n gezicht een beetje trekt na het douchen. En soms een beetje bodybutter .

    Verder geen make-up en heb nog maar een paar kleine rimpeltjes bij mijn ogen.
     
  20. MrsDiablo

    MrsDiablo Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.024
    438
    83
    Ik gebruik elke dag een toner, moisturiser en verse reiniger van Lush. 1x per week een vers masker van hetzelfde merk.
     

Deel Deze Pagina