Hoi allemaal Ik heb een vraagje. Als je als schoonmaker werkt in een restaurant mag je dan betaald en onder de cao vallen van de horeca? Of zou je betaald moeten worden echt als schoonmaakster? Want dat uurloon ligt toch hoger dan van de horeca..
Volgens mij geldt dan de cao van de branche waar je werkt. Ik werk in de gehandicaptenzorg en ondersteunende diensten gaan via die cao dacht ik. Alleen schoonmaak gaat via een extern bureau en dan is het wel weer een aparte cao omdat dat bedrijf ingehuurd wordt door de organisatie.
Mijn man is ICTer en die hangt ook aan de cao van het bedrijf waar hij voor werkt. Voorheen was dat oa speelgoedbranche bijv
dit. En dus verdien je dan automatisch een heeeeeel stuk minder dan wanneer je cao onder de schoonmaakbranche valt. Ik zou zeggen; bel een schoonmaakbedrijf in je omgeving of er vacatures vrij zijn.