ja 't zal een vruchtbare week zijn precies... lol. Ik duim hard voor mezelf en alle anderen hier hoor.
Ze zeggen.. dat vrouwen die veel samen zijn tergelijkertijd ongesteld worden.. laten we hopen dat het ook geld voor vrouwen die samen op een forum kletsen.. dat die allemaal een ei krijgen LOL haha
Dank jullie voor jullie antwoord. Ik zit zelfs nog maar op CD 8! Maar het kan dus nog alle kanten op gaan lees ik wel. De gyn. zei vandaag tegen mij dat ze je vanaf 16 mm inplannen voor de IUI? Wouw met zijn 3en voor FM maandag haha gezellig Ik hoop dat we alle 3 weer stapje dichterbij komen maandag! Ja dat zou leuk zijn meiden dan moeten we nog maar even doorkletsen,dan eisteken we elkaar aan
Nou dames .. ik heb goed nieuws en wat minder goed nieuws Goeide nieuws is, dat de eitjes er hellemaal klaar voor zijn, me bms nog niet volgens de echo.. nog steeds rond de 3 - 4 mm en had een klein beetje vocht , Maar ondanks dat mag ik morgen toch voor mijn eerste IUI ! wel een hele kleine kans ! zei de arts dat het zou lukken. Ik mocht kiezen of ik het door wilde laten gaan of niet.. ik dacht ach nooit geschoten is altijd mis !.. en vond het ook zonde om deze maand aan me voorbij te laten gaan Morgen om 11:00 gaat het allemaal gebeuren, gaat ook niet van me 6 kansen af dus nja.. baat het niet schaad het niet. Ze gaan overigens niet meer door met clomid ! .. ze zeiden dat daardoor me bms achter liep.. heb me Pregnyl injectie vanmiddag gehad deed pijn !.. ben ook best slank misschien vandaar.. en heb meteen injectie les gekregen.. moet volgende maand Menopur 75 gaan injecteren.. pffff en ben al zo bang voor injecties. Ging met een zak vol medicatie, een pleister op me buik en een hoop spanning voor morgen het zkh uit hahah
Ik heb vandaag (CD 10) de eerste FM gehad. Zowel in de linker als rechter eierstok een follikel aanwezig van 11/12mm Baarmoederslijmvlies is nu 7mm en dat is ook goed. Dinsdag weer terug voor de 2e FM en hopelijk word er dan verteld wanneer ik de pregnyl injectie mag gaan zetten, zodat ik 2 dagen erna de 1ste IUI kan ondergaan . Dus kom op eitjes, groei maar goed. Fijn weekend allemaal! Liefs
@ ienepien Wat goed !!.. mooi je bms ! en je eitjes zijn ookal goed voor cd. 10 Superr weet zeker dat dit een goede ronde voor je wordt en je snel bij mij aansluit voor de IUI.. ! goed nieuws op deze romantische mooie dag !
@steph88: Dat is inderdaad goed en slecht nieuws. Wel super dat je eitjes goed zijn! hoeveel eitjes heb je? Sorry als ik daarover heen heb gelezen. Op hoeveelste dag zit jij? Even stomme vraag hoor, maar hoeveel moet je BMS zijn? Bij mij zei de gyn dat dat nog dun was maar dat klopte met me ei. Ik weet niet meer hoeveel hij was, maandag beter opletten hihi Heeeeeeel veel succes morgen!!!!!!! Al het geul van die dag stuur ik naar jou @Ienepien: dat is mooi!! Goed nieuws! bij jou zitten er meer dagen tussen als bij mij, ik zit nu op dag 8 en moet maandag alweer terug komen.
@steph: wat balen zeg eerlijk gezegd zijn je kansen heel klein met zo'n dun bms. Maargoed, de wonderen zijn de wereld nog niet uit hihi ik ga extra voor je duimen!! Het kan idd een bijwerking van pregnyl zijn dat je bms te dun blijft. Pregnyl is idd een vervelende prik. Ik heb vaak nog een paar dagen last van de plek. En spuiten, dat gaat zeker goedkomen!! Ik had eerst altijd een enorme naaldenangst incl flauwvallen maar daar ben ik nu dus helemaal vanaf! Eerst liet ik ml mij spuiten, maar sinds 3 rondes doe ik het zelf dus als ik het kan, kan jij het ook! Succes morgen, ik ga aan je denken! En wat je zegt, niet geschoten is altijd mis! @ienepien: ziet er goed uit! Hopelijk gaan ze goed doorgroeien @wolkje: iui kan idd ingepland worden als je ei 15-16mm is. @fm: maandag wordt een drukke fm's dag hihi. Op maar vele mooie eitjes! @hier: weinig nieuws, heb niet echt het idee dat er al iets gebeurt. Maar dat zou ook snel zijn na de ophoging. Gelukkig nu weekend, dan gaan de dagen vaak wat sneller! Dat het maar gauw maandag mag zijn.
@ flora.. ja me kansen zijn idd heel erg klein.. mrja nu wordt ik teminste zelf ongesteld haha.. en kan ik opnieuw beginnen !! Ik zie deze ronde maar als oefening @wolkje ik heb 2 eitjes.. je bms moet minstens 6 mm zijn ! .. in begin was ik ook alles vergeten haha.. ohja zit nu op dag 21 morgen 22.. maar heb een hele lange cyclus. Dus niet nasr mij kijken bij andere dames wordt een iui veel eerder geplant. Dankjewel dames, laat jullie morgen weten hoe het is gegaan.. en mijn ervaring was. fijne avond ! Allemaal
Steph! Mijn bms was woensdag 4.2 en vandaag 6! Niet getreurd misschien geeft de pregnyl het nog een groeispurt! Succes met je iui morgen! Het valt best mee! Ik was ook erg zenuwachtig maar sinds de iui gaat het goed. En ben ook super bang voor spuiten. Manlief heeft het gedaan.
@steph88. Ben ook zeker blij dat mijn bms goed groeit, nu afwachten wat de eitjes gaan doen. Veel succes morgen, zal voor je duimen! @wolkje86. Omdat mijn eitjes onder de 14mm kunnen ze niet goed zeggen hoe snel ze groeien, kan een aantal dagen zo blijven of doorgroeien. Als een eitje 14mm is dan groeit het ongeveer 1,5mm per dag. Vandaar dat ik pas op CD 14 terug hoef te komen voor de FM.
Wat fijn om je berichtje te lezen.. dat geeft me toch nog een beetje hoop dat deze IUI misschien toch niet voor niets is.. Ik voel me alleen niet zo lekker door de pregnyl.. me buik voelt opgezet en heb een spierpijn gevoel.. ben nog steeds wakker ( door de zenuwen ) .. Goed om te horen dat bij jou alles zo goed is verlopen !!.. nu is het alleen nog afwachten heeel erg veeel succes en ik hoop echt dat het raak mag zijn !!
Hier helaas niet zo goed nieuws: gisteren toch ongesteld geworden.. Leuk, zo'n Valentijnsdag Wel gezellig met z'n 2tjes uiteten geweest Dus zondag mag ik beginnen met het spuiten van de Gonal-F en de 24e eerste echo.. Ben benieuwd! Ladies, alvast veel succes voor maandag! Ik duim ook mee!!
@sweetharty: ah wat jammer hopelijk gaat het met iui wel lukken!! @steph: heel veel succes vandaag!! Als je het heeeel lief vraagt dan willen ze misschien voor de iui nog wel even een echo maken! Ik zou het gewoon vragen, omdat je bms gister nog een beetje dun was. Misschien willen ze dan nog wel even kijken.
Nou dames.. ik zit nu officieel op het wachtbankje.. Ben net thuis.. het is me meegevallen, het verveelendste vond ik het wachten in het zkh, tot je het spuitje met zaad kon gaan ophalen.. duurde 3 kwartier, daarna weer naar de gyn afdeling daar weer even wachten.. het inbrengen en alles bijelkaar duurde 5 min. ik vond het wel een klein beetje een irritant en prikkend gevoel geven.. ( naalden prikje ) van de eendenbek had ik geen last .. daarna licht wat buikpijn.. nu nog een beetje een heel licht drukkend gevoel. en na het inbrengen moest ik een kwartiertje blijven liggen. de gyn zei dat ik over ongeveer 18 dagen mocht testen. Was zo zenuwachtig .. zweethandjes en moest zo nodig naar het toilet, maar je moet het ophouden omdat het dan beter lukt. @ Flora.. ik wilde het idd vragen.. maar uiteindelijk wilde ik me bms toch niet meer weten, anders zou ik miss nog teleurgestelder worden ik wacht het maar gewoon af.. @ Sweetharty geen leuk nieuws !.. hoop dat iui de uitkomst is.. spannend heel veel succes !! Nu is het jullie beurt dames !!!.. ik wil niet alleen op het wachtbankje.. ik duim voor jullie alle 3 maandag !!!
Wat fijn dat het allemaal goed is gegaan! Nu laaaaang wachten hihi. Ik ga mn best doen om mn eitjes uit te broeden hopelijk maandag positief bericht en in de loop van volgende week de iui.
Flora.. merk je al iets ??.. dat je eitjes misschien aan het groeien zijn ??.. ik hoooop zoo op positief nieuws maandag !! hoe laat heb je je echo ? even een vraagje.. normaal heb ik een cyclus ( zonder eisprong ) van 28 dagen.. ik zit nu op dag 22.. moet ik dan nog steeds 2 weken wachten.. ?? ik zou dan op cd 40 zitten.. ?
Haha steph, je moet idd echt vanaf de eisprong 2 weken wachten nog even volhouden meis! Ik voel vrij of merk eigenlijk niets.. Soms wel een beetje prikjes rond m'n eierstokken, maar niets noemenswaardig. Maar ik let voor al op m'n slijm, daar merk ik het vaak wel aan. Vorige rondes heb ik verder helemaal niets gevoeld, maar slijm was wel duidelijk. Mn slijm geeft nu iig nog niet aan dat er een groter ei zit.
Haha dat is toevallig.. Volgens mij begint m'n slijm te veranderen Dat is iig een goed teken. Nu wil ik dat het nog sneller maandag is