Voorjaar 2006 mama´s

Discussie in 'De mama's' gestart door Silvie, 16 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Haha, nou ik begrijip um weer
     
  2. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Als het allemaal lukt dan is dat idd wel erg lekker om zo lang door te gaan! Tot wanneer heb je verlof?
    Ik heb tot de 1e week van Okt. 'verlof'. Dan krijg ik weer oppaskids. In Sept. gaan we nog een paar weken op vakantie vandaar ik dan pas weer begin! :D
     
  3. Kathy

    Kathy VIP lid

    22 mei 2005
    5.535
    0
    0
    Draagdoekconsulent
    Lichtervelde, België
    Mouschy, ik weet nog niet precies tot wanneer ik verlof heb, maar wij hebben 15 weken zwangerschapsverlof in België.

    Gisteren weer op controle geweest en heb al 2cm ontsluiting. Ik ben benieuwd wanneer deze baby komt.
     
  4. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Dat word spannend Kathy!

    Maarre, ik vind 17 juni wel een mooie datum voor je. :D
     
  5. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Kathy wat lekker zeg 15 weken!!! wie weet kan je het wel uitrekken tot volgend jaar haha dat je pas in Jan. weer hoeft te beginnen ;) Nou nog maar een paar daagjes he! Wel fijn dat je ook verder helemaal geen klachten hebt en zo! Hoe voel je je verder?

    Ik heb hier nu ook alle envalopjes geschreven, heerlijk dat is tenminste klaar!
    En de baby kamer is echt helemaal klaar nu, alles is gewassen en ligt netjes in de kast. Heb vanmorgen alle kinder kamer's opgeruimd en schoongemaakt;)
    Ik ga zo naar de VK voor de laatste keer!!! Wel gek idee hoor dat je dat van te voren al weet haha. Daarna moet ik weer op 1 Juli naar de gyn, en daarna al bevallen:D
     
  6. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Net niet gehaald dus, Kathy is 16 juni bevallen, maar ik denk dat ze haar verhaal zelf wel komt doen als er een rustig moment is bij de 3 kleintjes.

    Groetjes van Kiki
     
  7. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Wat super joh. Gefeliciteerd kathy .. lekker genieten van jullie man
     
  8. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Kathy gefeliciteerd met jullie ZOON!!!

    Ik ben gisteren bij de VK geweest. Alles was goed, mooie lage bloeddruk. En heel erg verrassend; de baby is ingedaald!!! Maar dat heb ik ook wel gehad bij de andere jongens, en die zijn alle 2 weer naar boven gezwommen dus ik ga er van uit dat deze man het ook gaat doen. De VK zei ook dat er geen garantie is dat hij zo blijft liggen, maar het is wel grappig dat hij nu dus helemaal ingedaald is, had ik dus echt niet verwacht!
    Nu aftellen dus!
     
  9. Kathy

    Kathy VIP lid

    22 mei 2005
    5.535
    0
    0
    Draagdoekconsulent
    Lichtervelde, België
    Sinds deze namiddag zijn we weer thuis met onze kleine spruit. Even kort m'n verhaal. Dinsdag 16/06 rond 15u30 ben ik vruchtwater beginnen verliezen en tegen 18u zijn we naar het ziekenhuis gegaan. Toen had ik al 3cm ontstluiting. Rond 19u was het al 4cm en rond 20u ben ik blijven steken op die 4cm. Kreeg al helemaal het scenario van de bevalling van Leander weer voor me. Een hele nacht pijn lijden, zonder dat er ook maar iets van verandering kwam in de ontsluiting.
    Wou proberen te bevallen zonder ruggeprik, maar heb uiteindelijk dan toch een ruggeprik gevraagd. De anestisist was net op de afdeling toen de vroedvrouw het kwam voorstellen.
    Na de ruggeprik is het allemaal erg vlug gegaan. Een half uur na de prik, had ik al 6cm ontsluiting en wat voor 21u30 had ik volledige ontsluiting en kon ik naar de verloskamer. Na 2x persen was ons zoontje geboren. Hij luistert naar de naam Kenji.

    Nu ervandoor, want er heeft 1tje honger.
     
  10. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Kathy, gefeliciteerd met jullie zoon! Uiteindelijk een prima bevalling zo te lezen. Geniet ervan!
     
  11. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Wat een geweldig leuke naam zeg! En wat prettig dan toch die ruggenprik! Zo te lezen dus wel een goede bevalling gehad! Vind je het niet jammer dat je niet eerder met zwangerschaps verlof bent gegaan? Had je alles al klaar en zo?

    Vanmiddag Ewout naar de PSZ brengen, meteen door naar mijn schoonouders en daar breng ik Marijn naar toe. En dan ga ik door naar de SCHOONHEIDSSPECIALISTE!!! Echt heeeeeeerlijk hoor! Even mezelf laten verwennen haha. Ik heb nog bonnen die op moeten dus meteen ff 2 vliegen in een klap. Mijn schoonouders halen Ewout ook op uit de PSZ. En aan het eind vd dag naar de kapper. Dus ik ben dan helemaal klaar voor de bevalling dan haha. (en zaterdag hebben we ook een fotoshoot dus dat is dan ook wel leuk een frisse Esther op de foto whaha) En vanavond eten we bij m'n schoonouders dus dat is ook wel erg lekker!
     
  12. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Gefeliciteerd kathy, en wat een mooie naam joh.
     
  13. Kathy

    Kathy VIP lid

    22 mei 2005
    5.535
    0
    0
    Draagdoekconsulent
    Lichtervelde, België
    Bedankt voor de felicitaties en natuurlijk nog even pronken met m'n kleine mannetje
     
  14. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Wat een lief mannetje zeg ... knap koppie joh
     
  15. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Wat een kanjertje zeg!!! mooie foto!

    Vanmorgen heb ik een foto shoot gehad van mijn buik!!! Was erg leuk, er zijn mega veel foto's gemaakt! Hij gaat ze dit weekeind al op een CDtje zetten en maandag versturen zodat ik ze dinsdag binnen heb. Ben erg benieuw hoe ze zijn geworden. :D
     
  16. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Ik heb wat foto's in mijn album gezet!!!

    Ewout mag een TV reclame opnemen voor de Voedings wijzer! Ben zooooooo trots op hem:D

    En mijn bevalling word nog een weekje uitgesteld, ik zou de 9e worden ingeleid, maar dat word nu de 16e. Dan ben ik 39 weken zwanger.
     
  17. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    30 aug 2005
    3.709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    Wat een rust hier!!!!!!!!!!

    Kathy hoe is het met jou en je zoontje?!

    Ik ben zoooo trots op Ewout!!! Afgelopen zaterdag heeft hij de reclame spot opgenomen voor het Voedingscentrum. Hij is dan een soort papagaai op zo'n vogelschommel die een volwassenen napraat die slechte levensgewoonte's heeft. Echt heel erg leuk! Hij is volop in beeld de hele reclamespot lang, geen andere mensen dus. Het word vandaag gemonteerd, en morgen ook nog geloof ik. Misschien dat hij woensdag weer naar Adam moet om een radio comercial op te nemen, dan moet hij dus naar een geluidsstudio. Maar dat hoor ik nog dinsdag avond. Misschien kunnen ze het geluid van afgelopen zaterdag ook gebruiken. Ewout zelf vond het erg leuk om te doen, hij is van 10 tot 2 bezig geweest! En aldoor die 3 zinnetjes herhalen, vind het echt een kanjer hoor! Had het zelf al veel eerder opgegeven geloof ik haha. Hij is te bewonderen vanaf 20 Juli! Ik heb er ook een topic over geopend in de Lounge!

    Bekijk bijlage 2817
     
  18. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Vandaag wordt de baby van Carry geboren als het goed is! Meid, ik hoop dat je een voorspoedige bevalling hebt gehad en je gauw goed nieuws kunt melden!
     
  19. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Carry is om 13u vmi bevallen van een gezonde dochter .. Emy heet ze.
     
  20. Kathy

    Kathy VIP lid

    22 mei 2005
    5.535
    0
    0
    Draagdoekconsulent
    Lichtervelde, België
    Wat leuk!

    Carry, gefeliciteerd met de geboorte van Emy.
     

Deel Deze Pagina