Hallo Vannacht is onze dochter uit haar bed gevallen. Tegen half drie inees kaboem!!! En luid gehuil. Dus ik als een speer uit bed en haar opgepakt. Helemaal overstuur was ze. Ze heeft zich volgens mij niet verwondt, want na flink knuffelen huilde ze niet meer. Maar ze wilde echt niet meer in haar bed slapen. Dit heeft wel een uur geduurt. We hebben haar maar bij ons in bed genomen. Nu maar hopen dat ze vanavond wel weer in haar bedje slaapt. Ik leg er maar een matrasje naast ofzo. Er zit wel een bedhekje voor, maar die komt maar tot halverwege. Ze is er nooit eerder uitgevallen, ze heeft het bed nu bijna een maand. Nou ja, we zien wel hoe het vanavond gaat.
Tja dat kan idd gebeuren. Tim heeft dat in de eerste maand ook een paar keer gehad, geen hekje, wel een matrasje voor het bed. Nu gaat het goed, gebeurt niet meer (tot nu toe dan)!! Hij is gelukkig wel elke keer weer netjes gaan slapen, dus dat geluk hadden wij. Hopelijk gaat het goed vanavond en anders toch doorzetten, want als ze eenmaal doorhebben dat ze lekker bij jou in bed mogen dat wordt het heel moeilijk om dat weer af te leren.
aaah arme meisje Mijn zoon is 2,5 en ligt pas n week in n groot bed en is er ook al n paar keer uitgevallen heb het ledikant matrasje naast zijn bed neergelegd maar daar is zijn grote broer op gaan slapen toen hij naar de wc moest snachts en gelukkig was hij zo slaapdronken ( de jongste) dat hij meteen weer verder ging slapen
Ben ook echt wel van plan om het door te zetten vanavond hoor. Maar ja, ze was vannacht zo overstuur.