Hier vanaf 6 maanden voorlezen. Nu nog vooral boekjes met alleen plaatjes. Doe ik voor het slapen gaan. Af en toe een 'echt' verhaal tussendoor. Vooral dingen die voor haar herkenbaar zijn. (vooral sesamstraat) Werk in een bibliotheek (geen openbare maar toch) en heb thuis ook een flinke collectie. Voorleesboeken, prentenboeken, kartonnen boekjes. En natuurlijk gaan we samen iedere 3 weken naar de bieb waar ze ook knisperboekjes enzo uitlenen
Ik lees vanaf dat mijn zoon drie maanden was bijna elke dag voor. Vooral boekjes met dierengeluiden waren toen al in trek. Maar ik doe het met name omdat ik het gezellig vind, voor zijn taalontwikkeling en omdat ik hoop dat hij lezen later ook leuk gaat vinden.
Elke avond een verhaaltje van dikkie dik of woezel en pip. We zijn hiermee met 11 maanden begonnen in zijn vaste slaapritueel.
2 verhaaltjes uit Jip en Janneke terwijl ze in bed ligt als ze ergens anders slaapt ( als we op visite zijn) dan nemen we het wolkenboekje van woezel en pip mee aangezien jip en janneke zo groot is