Mirre slaapt gelukkig weer goed en áls ze wakker wordt dan gaat ze de laatste tijd ook weer lief slapen na lief instoppen. Zelfs 2 dagen geleden: ze werd om 5.30 wakker, Tobe lag er net weer in, Mirre kwam de kamer binnen dus ik nam haar in halfslaap bij me en zei: je mag hier liggen maar dan wel gaan slapen. vervolgens ging ze met haar benen tegen me aanduwen. Na 2x waarschuwen heb ik haar weer in dr eigen bed gestopt. Even brullen en toen was het stil! Zelf heb ik nog een kwartier zitten wachten op het opengaan van de deur, maar dat bleef uit! En ze heeft toen nog ruim anderhalf uur geslapen, dus ik was blij dat ik zo resoluut heb gehandeld. Jan was trots op me, die murmelde slaapdronken: wow echt goed gedaan Tobe is de laatste 2 nachten weer wat vaker wakker. We waren bijna gewend aan 17u - middernacht- 5/6u. Vannacht was het 17u - 23u - 3u - 6u ...
Hanna, oma-oma klinkt heel schattig Wij hebben helaas allebei geen opa's of oma's meer, en eigenlijk allebei al best lang. Soms vind ik dat wel jammer. En een héle mooie foto van Svinthe Lieve vrolijke ogen! Salapio, fijn dat Mirre weer goed slaapt, en idd goed opgelost 's nachts Nu maar hopen dat Tobe weer van middernacht tot 's ochtends vroeg slaapt! All, ik heb echt barstende hoofdpijn nu M'n nek zit ook helemaal vast. Mijn vriend is sporten, dus helaas kan hij het niet losmasseren Ik heb Veda om 20.00 uur naar bed gebracht om nog één dutje te doen voor de laatste fles, maar nu slaapt ze nog. Ik denk dat ze uit zichzelf ook niet meer wakker wordt vanavond, dus dan maar haar zo wakker maken voor nog een fles. 3 flessen is natuurlijk iets te weinig.
Sanne: Jaja de kindjes gaan snel he?! Noahtje maandag alweer 6 maanden. Doen jullie normaal wel iets op de sterfdag van je vader? Hier is Roy trouwens degene die over laptopzaken gaat, ik heb er de ballen verstand van Suc6 met je wasgoed. Hier staat inmiddels de 1ste van de vele dit weekend te draaien. Mosa: Fijn dat Veda wel broccoli lust. Haha grappig he die groenten-poep Oeh dat je zag dat er iemand aangereden werd, lijkt me idd erg schrikken, gelukkig niks ernstigs. Hanna: Inderdaad hele mooie foto van Svinthe!
@sterre; vandaag hebben wij ook broccoli op de rapley methode geprobeerd. hee grappig, Yuna vond het niet lekker maar wel heel interessant. Ze bleef toch maar stukjes in haar mond doen en dan uitspugen en pletten Heb jij de broccoli al een keer herhaald??? Ik zag laatst een "leuk" vraagstuk over Gilles de la Tourette: Zou een patient met GdlT ook schelden als hij in een nooit in aanraking is geweest met scheldwoorden?????? @hannelore; mooie foto's van je kindje.......en leuk dat belgische taaltje @twinny; ook ff lekker ingeslagen bij de Etos, ik ook. En nog mooier de Etos huismerk flessen zijn ook nog eens BPA vrij en dat voor 4,50!!!! @melisa; wat fijn dat Chelsey en je schoonouders zo fijn gewandeld hadden. En jij natuurlijk even rust.......... @salapio; snelle kindjes hier inderdaad, allemaal de kw-bak uit. Aan de andere kant is het nu ook lente, de kindjes hoeven niet meer zo warm ingepakt te worden en als het nu fris is is een voetenzak voldoende. En als ze willen kijken, waarom dan niet in de buggy.......... althans mijn moeder kreeg deze week in de supermarkt een opmerking dat Yuna veeeeeeeel te klein was om in de wandelwagen te zitten. Bemoeimens!!! Yuna wilt niet eens in de ligstand in de wandelwagen, ze zit de hele tijd rechtop En Tobe aan de fles bij oma.......mooi!!! Dan kan jij met een gerust hart naar je werk. Hilarisch het poep op tuinpad, daar had ik ook wel bij willen zijn @mosa; oei wat is Yuna dan een ukkie, nu met 6 maande 65,5 cm.En wat een soap de afgelopen dagen, wat doet Mosa zal ze testen of niet??? Wat een triest verhaal van je plaatsgenote........ Ennuh Wolter Kroes is hier de locale beroemdheid helaaaassssssssssss (ik kon hem op mijn 12e al niet uitstaan) @loe; zw-spijkerbroek. Ik had er zelfs 2 gekocht, 1 skinny en een meer boyfriend model. Gelukkig red ik het met mijn 178 m net met broeken kopen. Mijn esprit broek kwam van de uitverkoop van Wehkamp, misschien vind je daar een?? Nagellak valt wel mee, maar de remover is echt slecht tijdens de zwangerschap. Voorzichtig dus en in een goed geventileerde ruimte werken. @melisa; balen dat die buikellende nog niet over is. bij mij duurde het ook al zo lang. Maar na 7 dagen was ik er eindelijk zo goed als vanaf. je hebt nog even dus...... @bubsie; LektuDRAMA!!!!! @hanna; wat een poppetje is Svinthe! Wat een warm dagje vandaag!! Ik heb er maar een halve dag voor vrij genomen. Moest ook nodig wat kleding shoppen want pre-zw kleding pas ik niet en ik heb geen zin om eeuwig in mijn "positie"kleding te blijven lopen. Ik ben voor/na mijn zw niet aangekomen alleen was ik voor de conceptie gewoon al te dik en nu is mijn buik nog slapper en zit ik helemaal aan de maat 44 Maar ik ben wel redelijk geslaagd vandaag, alleen nog niet voor een broek. Voorlopig nog maar veel leggings dragen En wat triest nieuws; het kindje van mijn collega heeft het niet overleefd en is met 32 weken dood geboren. Heel verdrietig.
Sterre, wat ik me nog afvroeg, zwem jij eigenlijk nog? Pookie, interessant vraagstuk over Gilles de la Tourette Zodra Veda 6 maanden is, wil ik ook met de rapley-methode beginnen, lijkt me heel leuk! Nu pureer ik de groentehapjes, maar niet zo heel erg, maar met stukjes heeft ze in ieder geval nu nog geen moeite. En ik ben jaloers dat Wolter Kroes jullie locale beroemdheid is Lekker dat je vandaag een halve dag vrij genomen had, heel verstandig met dit weer! En balen van de maat 44, en ook lastig om het nu nog eraf te krijgen hè? Jeetje, wat ontzettend zielig voor je collega Vreselijk!
Dat doet Mirre goed, lekker in het zonnetje En Tobe, wat een schatje! En mooie wimpertjes heeft ie! En die lach, heerlijk!
O, ik was mijn consultatie bureau nieuws vergeten. Yuna weegt nu 5910 gram en is 65.5 cm!!! Sinds we haar groenten zijn gaan voeren drinkt ze beter en wat meer en groeit dus ook beter. De wijkverpleegkundige was helemaal tevreden over mijn voedselintroductie plan en over het feit dat we ook voedsel introduceren volgens de Rapley methode. En Yuna is blij en tevreden, dat is nog het meest belangrijk! Hier een fotootje van ons in Barcelona op Placa Real
Mosa, balen zeg dat je hoofdpijn hebt! Hopelijk snle weer weg. 3 flessen is inderdaad niet erg veel. Svinthe krijgt straks nog een laatste fles, ze heeft er dan 5 aangeboden gekregen maar ontzettend weinig gedronken vandaag, 90+90+120+100... Weer een beetje een Sonja Bakker dag *zucht* Boterham lukte ook al niet. MOrgen weer een nieuwe dag en hopelijk met wat meer eetlust. Lengte, Svinthe was met 8 maanden 69 cm lang. Pookie, lekker zeg dat je vanmiddag vrij hebt genomen. Dit zijn wel de dagen dat je er echt van kan genieten. Jeetje wat een rotbericht van je collega zeg.... Heel triest dat dit soort dingen gebeuren... Wat een leuke foto van Jou en Yuna. Je ziet haar denken: Hoe kan ik die spulletjes van de tafel in mijn handen krijgen Hahahahh! Salapio, wat een lieve foto van Mirre zeg. Heerlijk een boekje lezen! En Tobe, wat een schatje zeg! Grote lach
Wauw, super Pookie, dat Yuna weer goed groeit! Dat is goed nieuws! Dat ze blij en tevreden was, wist je natuurlijk wel, maar evengoed erg fijn dat ze nu weer goed aangekomen is. En leuke foto! Ik vind Yuna echt zo'n popje
Hanna, Veda heeft wel 3 flessen van 210 ml gedronken hoor, ze drinkt ze altijd leeg gelukkig. Ik ga haar na dit berichtje wakker maken, en dan is het even drinken en dan gelijk weer naar bed. Maar hopelijk drinkt/eet Svinthe morgen wel weer beter! Ik denk dat Veda nu zelfs al wel 70 cm is Alleen niet zo heel zwaar, het is een slank meisje. Zo, nu flessentijd. Slaap lekker allemaal, en alvast een fijne dag morgen!
Hoi meiden, Ik doe het even af met een zwaai. We hebben een hele drukke week gehad. We zijn nigmaals naar het nieuwbouwhuis gaan kijken. hebben er nu een optie op. Hebben besproken wat de opties voor meerwerk zijn, Hebben doorgegeven wat onze wensen zijn en hebben nu een kostenplaatje ontvangen. Zijn bij de bank langs geweest. En nu gaan we onderhandelen... Verder is Josien nog steeds niet helemaal lekker, veel snot in neus, veel gerochel en 's avonds koorts. Dus naar de ha geweest en die constateerde bronchitis . Nu dus meds om haar te helpen met ademen en slijm ophoezsten. Morgen kunnen we ondanks alles toch op pad naar zwitserland (zwager). superveel zin in. Maar eerst nog even slapen. Sweet dreams en tot over een week of zo. @ mosa, toch vreemd die test, vreemd kaartje Mooie poepverhalen Lieve foto's Enge verhalen van hersenbloeding en doodgeboren kindje Feli naar zkh voor een nachtje melisa lang buikloop stomme lekturama :x Yuna die aankomt Ricmar met goed groeiende eitjes snel vorderende zwangerschappen Zelfs loe gaat stiekem hard hoor sterre de nerd van de klas en niet te veel kletsen hoor, anders kom ik volgende wk nooit bijgelezen
Afrola, veel plezier in Zwitserland!!! Fijne Koniginnedag allemaal. Wat gaan jullie doen vandaag? Wij gaan vanmorgen (als het droog is en Svinthe heeft geslapen) naar de bloemenmarkt hier in het dorp. Vanmiddag ga ik naar mijn zus om in haar dorp naar de braderie te gaan. De vlag heb ik net buiten gehangen. Bij ons in de straat doen veel mensen dat en dat staat altijd zo leuk!