Goedemorgen! Spannend he Sanne, hopelijk heeft Feli weer veel baat bij de osteopaat en levert het gesprek met de k.a. veel op! Ik weet niet of ze mij gaan inleiden. Wat ik een beetje door het verhaal van de vorige dokter (dokter nr. 7) hoorde, was tot hoe lang ik het volhield. Maar goed, als puntje bij paaltje komt zul je wel specifieke klachten moeten hebben denk ik willen ze je inleiden. Ik vind wel dat ik veel ben aangekomen,tien kilo inmiddels, waarvan ook een hoop vocht waarschijnlijk. Maar ik lees toch vaak wel wat minder kilo's tegen deze termijn...... Ik heb mijn pil vannacht gebruikt, moest 3-4 keer naar toilet, dus deze nacht was een stuk beter dan gisteren! Heerlijk hoor. En slapies.........ik kan niet helpen, maar jullie kunnen mij tegen die tijd goed adviseren haha! Maak ik er een poll van oid.......... Hanna, veel plezier in Brabant, jullie hebben inderdaad een heerlijk dagje uitgekozen!
Hey meiden Beeb zit er nog maar heb ontzettend vochtverlies evht heel goor moet nu echt inleg kruissies in me underwear doen Nog steeds last van me litteken maar ja vandaag nog 21 dagen Vandaag ook met thijmen op het cb geweest en gaat nu goed de kant op Groeit nu goed is nu 8335 gram en de lengte is nu 72 cm Liefs Tijgertje23
hoi dames @tijgetje ow spannend hoor, dat vochtverlies, ik weet dat ik dat ook een paar dagen had d8 ik echt d8 van hmm wat is dit nou, twas heel waterig, (denk eigenlijk dat het misschien al vruchtwater was, misschien scheurtje ofso) en de dag daarna had ik het ook heel erg toen ik in bed lag toen moest ik geowon een andere onderbroek er voor aan doen.. toen ik ging staan... drupte het naar beneden...dus toch vruchtwaterr! hahaha, bij mij was het ook niet rozig/rook het ook niet zoetig.. wilt niet zeggen dat dit nu bij jou ook zo is natuurlijk, maar ik zou het wel in de gaten houden @loe ow oke dus gewoon afwachten bij jou, tjees zeg dokter nr 7 daar word je ook niet goed van zeg!, bij de osteo net was weer goed.. ze doet dan van die testjes, en dan achteraf weer.. en dan zie je zo goed het verschil.. wel fijn om te zien dat het dus echt werkt maar helaas nog steeds nodig..! @all nougoed, net dus bij de osteo geweest, die mag ik nu tegenwoordig handje contantje betalen, scheelt me weer 20 eurie, aangezien ik er niets meer van vergoed krijgt, is dat wel fijn! bij de kinderarts, tsja ik weet niet of daar nog wat boeiends uit komkt, tgaat nu toch best goed behalve dan afgelopen 4 nachten, die waren weer echt hell, alleen maar huilen hysterisch enzo.. maar nu afgelopen nacht heeft ons meisje de hele nacht edoor geslapen joehoe! hopelijk is dit een voorbode op meer nou dames, groetjes!
Afrola, heeft Josien (en dus jullie) wat beter geslapen? En hoe gaat het nu met jou? Nog steeds hoofdpijn aan het einde van de dag? Hanna, het wordt volgens mij prachtig weer, en dus goed campingweer Veel plezier dus! Sanne, fijn dat het gisteren zo'n goede dag was!! Veel succes vandaag bij zowel de osteopaat als de kinderarts! Krijg je vanmiddag dan ook de uitslagen van de onderzoeken? Loe, fijn dat je al iets minder vaak je bed uit hoefde, alhoewel het nog steeds irritant vaak is natuurlijk! Tijgertje, wat fijn dat Thijmen nu zo goed groeit! En idd officiëel 21 dagen, gaat echt snel! Spannend hoor! Salapio, hoe was het om je neefje te zien gisteren? Thanks voor al jullie reacties over dutjes! Veda werd vanochtend pas om 7.10 uur wakker, dus later dan normaliter. Verder kijk ik vandaag weer aan of het lukt met 2 dutjes of dat het er toch 3 worden. Maar ondanks dat ze gisteren al om 19.00 uur de laatste fles kreeg, heeft ze toch zo goed geslapen Zometeen komt mijn moeder even oppassen, en dan gaan we voor een fiets kijken, ben benieuwd. Fijne dag allemaal!
jaja, ook hier nog niets veranderd. hoewel ik vannacht twee keer dacht wakker te worden van een lichte kramp in de onderbuik dus er zullen wel voorbereidingen getroffen worden. @Mosa; mooie kast hoor. vooral het beeld erop maakt het helemaal af haha @Hanna; mooie collage (goed idee). Veel plezier op de camping vandaag, het is er weer voor. Ook ik ga vandaag waarschijnlijk op de camping voetbal kijken. Maar dan bij mijn moeder op de camping en niet bij djaarman. Ga gewoon bedrijfsspionage doen hahaha. @All; hoe en wat met slaapjes kan ik nog niets over zeggen maar vindt het wel makkelijk dat jullie het straks wel weten hahaha. Fijne dag allemaal
hoi hoi @mosa, wat fijn dat veda ook met 2 dutjes, en zo vroeg op bed, toch zo heerlijk heeft geslapen:d echt fijn hoor, en oww leuk dalijk voor een fiets kijken, ik wl dat ook snel doen want ik wil ook al langer een mama-fiets, kan dat via mn werk doen met fietsplan, dus dat lijkt me wel handig, en dan wil ik hem natuurlijk mee op vakantie nemen! feli is dan 9 maanden dus alst goed is zou ze dan in het stoeltje moeten kunnen! ben benieuwd of je een leuke vind! ik vind de witte bloom ook ergg mooi wel weer de duurste volges mij.. maarja wel mooi! en de uitslagen hadden we al telefonisch gekregen, het was nix, ze konden nix vinden, wie weet dat ze er nog wat verder op in gaat vanmiddag, ik weet t niet. groetjes!
Tijgertje, ik zou wel even contact opnemen met je gyn en/of verloskundige. Als het vruchtwater is dan moeten ze jou en de beeb erg in de gaten houden. Lang rondlopen met gebroken vliezen zonder weeën kan infectie geven namelijk ...
Hoi sanne Ja vind het ook smerig dat vocht heb ik al sinds 2 dagen En onderin voel ik ook steeds steekjes denk dat ie met zijn handjes zit te wroeten maar dan krijg ik gelijk een gevoel dat het gaat doorbreken echt een heel naar gevoel Ook met plassen denk je dat je moet probeer je te plassen komt er alleen maar druk te staan Ja ja mosa nog 21 dagen nu duurt het zekers niet lang Thijmen heeft de prikjes gehad de eerste prik ging goed maar toen de 2de die spul is wat dikkerder toen moest thijmen toch een traantje laten zielig hoor moest zowat mee huilen Djaar meid hoe gaat het met jou verders Kan jij nog wel goed slapen Ik lig steeds wakker kan nu heel moeilijk in slaap komen
Wat een prachtige dag hè?! Veda is net aan haar tweede dutje van vandaag begonnen, dus ook vandaag maar 2 dutjes. Omdat ze nu de laatste fles eerder krijgt, ben ik ook aan het proberen om van 4 naar 3 flessen te gaan. Tot nu toe gaat dat prima, dus dat is fijn. We zijn bij 3 fietsenwinkels geweest, maar het is best lastig. Ook hadden ze niet van alle merken de juiste maat staan, dus niet overal op gefietst. Ik neig nu naar de Montega Liberty 7, een paarse Die zou gelukkig per direct leverbaar zijn, maar ik wil er nog even over nadenken en een beetje op internet kijken. Djaar, spannend, lichte kramp in je onderbuik! Bij mij begon het eigenlijk zo, maar het werd al heel snel hele erge kramp. Dus het kan zo maar ineens doorzetten. Ik ben benieuwd Sanne, oke, dus je had alle uitslagen van de onderzoeken al gehad? Ik dacht dat je nog ergens op wachtte. Maar ik ben benieuwd hoe het straks gaat bij de kinderarts, maar het is sowieso al fijn dat het overdags een stuk beter gaat natuurlijk. Nu nog de nachten! Tijgertje, wat Salapio zegt, is het niet verstandig om wel even te laten checken of het geen vruchtwater is?? Zo, nu in de tuin zitten met mijn boek En Sterre, je hebt me op een idee gebracht, we eten straks pannenkoeken
Zo, ik heb me even uit de tuin gesleept om me weer eens te melden hier Ik lees wel mee, maar heb niet altijd puf om te reageren. Sorry Alles goed hier. Morgen naar de verloskundige, en alhoewel ik weet dat er niets gebeurd vind ik het toch maar weer reuze spannend! En nog 6 nachtjes slapen en dan morgen we onze frummel eens bewonderen...ik ben zo benieuwd!
Liesben, je bent ook niet verplicht te reageren hoor Maar spannend, morgen naar de vk! En je echo schiet ook al op, wat zul jij je opgelucht voelen als je een mooi kloppend hartje en bewegend kindje zult zien hè?
Inderdaad Mosa, die echo hangt als een soort zwaard van damocles boven mijn hoofd. Ook al is mijn gevoel wel goed. Het is zo moeilijk om te zeggen of het "anders" voelt als vorig jaar. Misschien overschreeuwt de hoop wel mijn voorgevoel, of andersom. Ik weet het niet. De enige zekerheid die ik heb is dat ik over een week meer weet
Mosa: Grappig, ik meende ook "mama" uit Noah's klanken te halen. Hopelijk heeft je plannetje gewerkt bij Veda om haar langer wakker te houden. Oh lees dat het goed is gegaan. Suc6 met de fiets uitzoeken. Oh lees dat je ook daar al klaar mee bent Wel fijn dat tie eventueel direct leverbaar is. Haha lekker pannenkoeken Pookie: Vervelend he als je net iemand hebt gevonden die je fatsoenlijk knipt en die gaat weg. Ik heb er gelukkig een paar achter de hand Hanna: Wauw wat een mooie collage! Veel plezier op de camping! Sanne: Hopelijk was het positief bij de KA?! Loe: Fijn dat het iets beter was vannacht. Tijgertje: He jak vocht. Gelukkig was het met Thijmen goed. Djaar: Oefenweeen, gezellig! Ik ook vaker maar steeds loos alarm. Liesben: Morgen VK, leuk. En volgende week echo, altijd spannend! Slaapjes Noah, ongeveer dan, kan verschillen uiteraard: 08.30-10.00 13.00-15.00 18.00-19.00 All: Hier weer een dagje werken achter de rug, morgen nog en dan weer weekend. Maandag moet ik eerst naar de tandarts, gaatjes vullen en daarna met Noah naar het CB. Ik ben erg benieuwd hoeveel hij is gegroeid!
Liesben, wat goed dat je er wel een positief gevoel over hebt! Maar volgende week heb je idd zekerheid, en het komt echt vast goed Succes morgen in ieder geval! Sterre, Noah ook al mama aan het zeggen Vandaag niet meer gehoord hier, maar omdat het gisteren niet in zeg maar een zin was, maar echt één woord, leek het wel zo. Maar het komt vanzelf wel Dus Noah doet 3 dutjes, zoiets was het hier ook. Maar hoe laat gaat hij 's avonds naar bed dan? Dat werd hier steeds later omdat ze dan bijv. om 19.00 uur wakker was en het dus wel weer een tijd vol kon houden. We kunnen maandag aan elkaar denken, want ik moet dan ook naar de tandarts om een gaatje te laten vullen All, het is gelukt om Veda 3 flessen te laten drinken, dus ik denk dat we het maar zo laten. Als het allemaal te dicht op elkaar zit (gisteren in 2,5 uur tijd 2 flessen en haar groentehap + yoghurt), dan vind ik dan geen fijn gevoel. Zo komt het beter uit. Veda is nu vanaf 16.30 uur wakker en al in bad geweest en net de laatste fles gehad. Dus nu is het afwachten tot ze moe wordt, maar ze ligt nu nog rustig te spelen. Ik ben net even heel druk geweest (afgewassen, afwasmachine opgeruimd, 2 wassen opgevouwen, hele huis gestofzuigd en de badkamer schoongemaakt) en ik heb het nu zo warm Dus nu lekker een rustig avondje
Veda's schema is nu zo: 7.00 fles 180 + 6 10.00 125 gram geprakt fruit 12.00 1 boterham met een laagje boter (halvarine) 14.00 fles 180 + 6 16.00 100 gram geprakt fruit 17.30 150 gram groente + 100 ml yoghurt 19.00/19.30 uur 210 + 7 (en rijstebloem) Tussendoor nog best wat water uit een tuitbeker. Zo zal het wel goed zijn toch?
hoi dames @mosa ik heb die fiets ff opgezocht, leuk joh mooi ding, ik heb gelijk ook een heleboel andere mamafietsen gezien waar ik nog nooit van had gehoord, meer richting de 500 euro, vind ik wel een betere prijs, want wat ik had gezien was wel in de 800 euro hahah behoorlijk prijzig vind ik dat. ben benieuwd welke je gaat kiezen, via internet heb je wel meestal een goedkopere prijs, maarja niet bv service dat je dan makkelijk langskan gaan met jefiets als er wat is...vind ik altijd een moeilijke keuze. @sterre zo alles bij jou al laag haha wel zo veilig bij jullie en he bah maandag een gaatje vullen! ik ben ook wel nieuwschierig naar noah's gewicht e.d. @lieben, geeft nix als je niet mee kan reageren snappen we best maar gaan ze bij de v.k. niet naar het hartje luisteren dan? dat is misschien niet overal zo, maar bij mij was het wel de 1e x.. maar toen was ik dan ook al wel 12 weken. in iedergeval toch leuk dat je naar de v.k. mag gaan @all feli&kinderarts: ze vond feli wel een spillebeentje (gelukkig leuk gebracht haha) maar verder wel heel vrolijk, ze krijgt nu volgende week vrijdag een echo voor haar heupjes, omdat de cb arts had gezegd dat misschien 1 beetje iets korter was als de andere, en omdat er een asymetrische plooi was in haar been(ofso??) dus naja, we zijn weer benieuwd, ze d8 niet echt dat het wat was, maar beter voor de zekerheid zei ze, ben ik wel blij mee verder wou ze ze volgende maand weer zien om haar gewicht/groei in de gaten te houden, omdat ze haar dus volges mij toch best klein vind.. maarja.. dat is ze ook haha. ze woog nu 6500 en ze was 66 cm ze is nu dus 190 gram in 3 weken aangekomen, niet zo veel als ik eigenlijk gedacht had.. (denk ik?) want ik d8 dat ze wel heeel veel gegroeid zou zijn aangezien ik het idee heb dat het eten wel goed gaat nu (gaat het ook) maar goed, we zullen wel weer zien allemaal! verder is ze weer helemaal vrolijk en kletst ze volop, net mama en echt te merken dat ze naar de osteo is gewweest, want anders als ze een tijdje niet is ge weest en je kietelt haar, gaat ze niet meer echt lachen zegmaar maar meer van hmmmm, nu lacht ze gelijk weer uit volle borst hhaha, heerlijk om te horen owja, nog steeds niet ongesteld! groetjes!
@ sannehai, ik ben morgen 8 weken en 4 dagen, iets te vroeg om naar het hartje te luisteren lijkt me? Ze gaan het vast hebben over de combinatietest (die we toch niet doen ), misschien bloeddruk meten en bloed prikken?
hoihio @mosa, even zomaar vraagje, waarom krijgt veda 2x fruit op een dag? (niet aanvallend of wat dan ook bedoeld hoor, gewoon echt uit nieuwschierigheid) feli haar schema is dit : 7.00 fles 180+6 8.30/45 fruit ongeveer 125gr 12.00 fles 180+6 16.00 groente ongeveer 125/200gr+diksap (wat ze er van wilt) 20.00 fles 210+7+1.5 schep fijne granen. en later kan ik dan altijd zo rond half 3 ofso nog een koekje er bij gaan geven als ze dat allemaal op kan, feli is maar een kleine eter natuurlijk
@liesben ow sorry weet niet meer precies wanneer ze dat wel allemaal doen (12 weken zeker.. net als bij mij toen??), las je banner dus vandaar de vraag en ik d8 dat ze het bij sommige al eerder deden maar misschien is dat alleen een echo.
Ik begreep dat ze het nog niet doen omdat de kans dat ze het nog niet kunnen horen nu te groot is, en de mama in spé dan meteen in paniek raakt Vanaf een week of 12 is de kans veel groter dat het wel kan horen met een doptone. En dat is dus ook precies de reden dat ik geen angelsound of iets wil. Stel dat ik nu een keer niets hoor, ik zou acuut in paniek raken!