Djaar: Fijn weekend en shopse! Melisa: Ook lekker weekend. Wel grappig zeg dat jij je man zo hebt leren kennen. Heeft het toch zo moeten zijn Gaat inderdaad veel te snel.. vind ik zelfs nu al. Tja als ze de flessen niet meer wilt kan je er inderdaad maar het beste in meegaan. Misschien een fruitje/groentehapje meer? Of is dat weer te veel? All: Bij de Osteo ging trouwens alles goed alleen werd hij op een gegeven moment helemaal warm (koorts?) dus is ze gestopt. Toen heb ik nog een heel stuk met hem gewandeld. Daarna weer even in bed gelegd omdat hij nog moe was maar hij ligt nu al een tijdje in de lucht te brabbelen haha. Ga hem maar eens ophalen..
Het kan nog meer cliche hoor, pookman en ik zijn aan elkaar gekoppeld ddor een stel vrienden die bij elkaar in de klas zaten. Na een blind-date vonden we elkaar toch wel leuk..........dat is inmiddels alweer 12 jaar geleden........
Zijvandehoek en Hijvandehoek waren met de duikclub op duikvakantie, dus een week met een groep op de boot op zee. Vlak voordat we op duikvakantie gingen hadden we een meating en toen vond ik Hijvandehoek irritant, omdat hij maar zat te kletsen en ik wilde alle informatie horen. Voor mij was het de eerste keer met zo'n club. Voor Hijvandehoek de zoveelste ... Ik kan heeeeel goed uitgetrimd duiken en heb weinig luchtverbruik. (relaxt dus en een voordeel, want met de juiste lucht, mag je dan iets langer duiken). Echter toen ik samen met hem ingedeeld werd, konden we na een half uurtje alweer naar boven. Wat heb ik geademd in de zee zeg
ZvdH: gelukkig dat er geen bruin meer is! Sterre: chelsey heeft al 2 hele potjes per dag, dus het is niet gek dat ze minder gaat drinken. Alleen de sprong van 5 naar 3 flessen doet ze in 2 weken. Dat gaat voor de mama veel te snel haha. Ons schema is nu" 8 uur fles 10 uur potje fruit 13 uur fles 16 uur half flesje als ze em al neemt 18 uur groentepotje en dan om 21 uur nog een papfles. Volgende maand moeten we al grotere potjes. Ik wil weer een baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leuk te lezen hoe iedereen aan de man is gekomen Zij: Heel fijn dat het bruin is weggebleven! Melisa: Dan weet je wat je weer te doen staat
Dadelijk naar de terugkom avond van de yoga, ben zo benieuwd naar alle meiden en kindjes. Hopelijk gaat Noah zich een beetje gedragen Het is alleen alwéér balen dat hij nu weer lekker ligt te slapen en ik hem dus wéér uit z'n bedje 'moet' halen Fijne avond!
Sheann, maatje 68 al WOW!! Dat heeft Svinthe nu ook aan Generatie 2010: leuk programma vind ik! Nijn, lekker zeg vakantie. Geniet ervan! Tessa, hoe is het gegaan vandaag bij de arts? Mosa, nee bevallen met een camera erbij... Ik zou er ook niet op zitten te wachten! Meeting: Mosa Putten-West Gelderland Sannehai Yerseke-Zeeland Djaar buurt van Weert (midden Limburg) Afrola Utrecht Sterre Heythuysen (Boven in Limburg) Pookie Zaandam ( vlak boven A'dam) Hanna: Middelharnis (Zuid-Holland zuid) Ik was van de lijst afgevallen.... Melisa, fijn weekend hoor. Knap hoor van Chelsey dat ze naar 3 flessen is. ZijvandeHoek, wat een grappig verhaal over het duiken zeg. En wat fijn dat het bruin er niet meer is!!! Sterre, veel plezier bij de yoga!!! all, ik ben nu bij mijn ouders. Mijn man is een weekendje naar Center Parcs met vrienden ivm een vrijgezellenweekend. Dus ik heb hier lekker gegeten en ik blij hier gezellig nog even.
Hoi meiden, Pookie, leuk trouwens dat je schoonzusje zwanger is! Heb je een goede band met haar? Je hebt hem vast weleens genoemd, maar wat is Yuna's tweede naam dan? Ik ben ook druk met kinderliedjes zingen Ik heb pas ook een boekje met cd erbij gekocht, want van sommige liedjes kenden ik de tekst niet helemaal. En Veda is echt dol op zingen, ze moet dan vaak echt continu lachen Vervelend dat het drinken nog lastig gaat Ben je al wel aan het bijvoeden? En zo ja, hoe gaat dat? Sterre, gelukkig dat Noah's temp vandaag alweer een stuk beter was! Fijn dat het goed ging bij de osteopaat! Dit was de laatste keer toch? En vanavond de terugkomavond van yoga, leuk zeg! Ik ben benieuwd hoe je het vond! En hopelijk heeft Noah zich idd gedragen Gemeen hoor Vooral het dikgedrukte stukje Djaar, shopse dan het weekend! Lekker veel kopen zo te lezen! Melisa, dat is apart zeg, de manier waarop jij je man hebt leren kennen En Chelsey al bijna naar 3 flessen, jeetje zeg! Dat gaat idd hard! En voor nog een baby weet je inmiddels wat je moet doen Zijvandehoek, ook een leuke manier waarop jij je man hebt leren kennen En joepie, fijn dat je geen bruinverlies meer hebt gehad! Hanna, gezellig dat je bij je ouders bent nu je man een weekendje weg is. Heb je verder nog plannen voor het weekend? En heeft Svinthe vandaag ook weer goed gedronken? Sanne, hoe ging het werken vandaag? Afrola, hoe is je eerste werkweek bevallen? Nogmaals het lijstje, ik zag dat Sheann er nu niet meer opstaat: Mosa Putten-West Gelderland Sannehai Yerseke-Zeeland Djaar buurt van Weert (midden Limburg) Afrola Utrecht Sterre Heythuysen (Boven in Limburg) Pookie Zaandam ( vlak boven A'dam) Hanna Middelharnis (Zuid-Holland zuid) Sheann Arnhem All, ik heb mijn vriend 'gewoon' met het uitgaan leren kennen, dus niet zo bijzonder. In april alweer 10 jaar geleden, en over een week wonen we al 6 jaar samen Veda is voor haar doen erg huilerig vanavond, en komt ook niet goed in slaap. Normaal heeft ze daar helemaal geen moeite meer mee, maar hopelijk gaat ze zo lekker slapen. Vanmiddag nog een heel stuk gewandeld, wat heerlijk dat het niet meer vriest en dat alle sneeuw weg is Die regen is dan wel weer minder, maar ja, je kunt niet alles hebben Verder hebben we een druk weekendje voor de boeg. Morgenmiddag komt een vriendin van me langs, morgenavond komen een oom en tante van mijn vriend op kraamvisite en zondag krijgen we ook visite. Maar gelukkig allemaal gezellige mensen
Ik had ook niet gedacht dat hij zo snel uit zijn kleertjes zou groeien. Opzich is hij niet zo heel lang maar hij is een beetje bol dus daarom zitten zijn kleertjes wat aan de krappe kant. Joggingbroekjes gaan wel langer mee omdat die al wat ruimer zitten. Ach zo heb ik weer een excuus om nieuwe kleertjes te kopen. Mosa: Je had me al een keer op de lijst gezet maar ze gooien me er steeds weer af Heb je al een weekje weg geboekt? Ik ben nog niet begonnen met zoeken.
Goedemorgen meiden, Zo, het eerste nachtje alleen met Svinthe is goed gegaan. Ze heeft lekker geslapen, was alleen om 4 uur even aan het feesten, maar dat doet ze wel vaker. Ze valt dan vanzelf weer in slaap gelukkig. Ik heb haar vanmorgen lekker in bad gedaan. Gezellig moment altijd. Toen werd ze al weer snel moe en nu ligt ze al weer te slapen. MOsa, zo je hebt wel een druk weekend zeg. Wel allemaal leuke dingen zo te lezen. Vanavond zou ik naar een vriendin gaan, maar ik ga het niet doen. Ik ben steeds zo moe en om dan nu weer alles te gaan verslepen.. Ben ook verkouden en heb een zere keel, dus voor mij een rustig dagje vandaag. Straks ga ik nog even een rondje lopen en even langs wat winkels. Sheann, Svinthe heeft ook een paar joggingbroekjes. Die zitten erg fijn he. Ik doe ze vaak aan als ze naar het kdv gaat. Inderdaad een goed excuus om weer nieuwe kleertjes te kopen
Goedemorgen, Sheann, dat is zeker een goed excuus om nieuwe kleertjes te kopen Maar ik vind ook dat er zo veel verschil tussen kleertjes van dezelfde maatjes zit. Zo heb ik een vestje in maat 56 die ze net pas aankan, terwijl eigenlijk alle maat 56 kleertjes te krap zitten. We gaan waarschijnlijk een weekendje weg (vrijdag tot maandag), niet een weekje, en ik ben er wel uit dat het een landal green parks gaat worden, maar ik heb er verder eigenlijk nog niet echt naar gekeken Na het weekend zal ik eens verder kijken, want misschien wel verstandig om op tijd te boeken. Hanna, fijn dat het goed is gegaan vannacht! En Svinthe alweer in slaap na haar badje, hier precies hetzelfde Na het badje geef ik een fles, en als ze die op heeft, kan ze bijna haar ogen niet meer openhouden. Misschien wel verstandig om een rustig dagje te houden, als je je niet helemaal lekker voelt. En lekker lummelen met Svinthe is natuurlijk ook gezellig All, ik ben al goed druk geweest met het huishouden vanochtend. Dat is het voordeel van visite die hier nog nooit geweest is (oom en tante van vriend vanavond), je weet niet of ze het huis willen zien, dus dan wil ik het wel netjes hebben. Dus dan zorg ik wel dat alles netjes is, dus eigenlijk moeten we zulke visite iedere week hebben
Goedemorgen, Werkweek is goed bevallen, maar wel heeeeeeel vermoeiend! Josien deed het super op het KDV... Goed drinken, goed slapen, en lief spelen en haar ogen uitkijken... Daar zijn we dus super blij mee Zo eens even bijlezen... is Salapio al bevallen???
@hanna en Svinthe hebben het rijk alleen..........leuk, lekker samen kneuteren. @mosa; hele huis gesopt voor visite.......hier laten de verweg tantes het ( gelukkig ) afweten. Ze hebbenn Yuna gezien op verjaardagen dus hoeven niet meer langs te komen. Vind ik niet zo erg hoor, het is al druk zat nu ik weer werk. Yuna is de laatste dagen s'morgens vervelend met drinken. Na het eerste hapje van 10 minuten wilt ze gewoon niets meer. Ook geen afgekolfde melk uit een flesje. De rest van de dag gaat het gelukkig wel goed. Pas aan het einde van de middag bij de voedingen waarvan ik weet dat ik dan minder melk heb geef ik haar een extra KV flesje van 60 ml. En dan zit ze lekker vol. Tot nu toe wilde ze bij haar laatste drinkbeurt om een uur of 10 alleen maar BV en geen flesje, als ze klaar was met de BV lag ze al diep in dromenland....... Ik kijk het dus op deze manier een weekje aan en dan zien we het vrijdag wel weer als ze op de weegschaal ligt.
Mooi, Josien heeft het lekker naar de zin op het KDV. En jij ook op het werk, da's ook wel belangrijk Ik ga eens kijken of Yuna al eens wakker is, ik wil boodschappen doen!
zooo eens bijgelezen. Hier wat reacties maar niet op alles hoor. Gelukkig slaapt Josien al bijna 3 uur dus had ik even tijd : @ Sterre, luieruitslag, allerlei cremes. Een hele hardnekkige luieruitslag kan ook nog een schimmeltje zijn. Daar heb je weer ander cremetje voor dan is het snel weg. Zou je ook kunnen uitproberen. Haha lees net dat het CB dat ook zei... Dat schimmeltje is ook candida (net als spruw) en kunnen ze makkelijk van jou overnemen. Hahaha kleine mannetje nu al niet te begrijpen Wel een schatje zeg zo op z'n buik Whaahahaha leuke verhalen Fijn dat alles goed ging bij osteo. Hopelijk helpt het. Hoe gaat het met de nieuwe voeding? @ Tessa, Leuk dat je even hallo kwam zeggen. Ik ken je nog wel. Ontzettend jammer dat het je nog steeds niet is gelukt Succes bij de nieuwe fa @ Sanne, fijn dat je eerste dag en feli op het kdv redelijk goed ging! @ mosa, alweer lekker geshopt . Ik trouwens laatst ook. En omdat ik niet kon kiezen alle vier de shirtjes maar genomen die ik leuk vond haha. @ Bubsie, zo te lezen erg goed om lekker thuis te blijven en rustig aan te doen. Zo veel pijn aan bekken en buik is echt niet goed! @ Zij, bruin verlies hield aan, maar in de tussentijd een echo gehad. Joepie Fijn dat alles goed was!!! En vandaag nog geen bruin. Hou vol! @ Sanne, wij doen Josien 's nachts wel een pyama'tje of bijna te kleine kleertjes aan die we overdag niet meer aan doen. Dat is ook vooral voor het avondritueel. Zo van nu krijg jeje slaapkleertjes aan en is het tijd om lekker lang te slapen Badderen, ook Josien om de dag in bad of onder de douche. Op de dagen dat we beiden werken hebben we zo weinig tijd dat ik haar dan maar mee ga nemen onder de douche. Douche nu toch 's avonds ipv 's ochtends dus dan kan ze prima even mee afspoelen. generatie 2010, leuk leuk. Maar moet nog wel even terugkijken (uitzending gemist). Is nu douche tijd voor mij en ook voor Josien. Zou er idd niet aan moeten denken zelf mee te doen. Oh en ik zou het mijn kind ook niet aandoen. De eerste jaren is misschien nog niet heel erg. Maar als ze alles zich wat meer bewust worden is het denk ik niet heel leuk voor ze @ Sheann, zo kyano zo eigenwijs dat hij zich zelfs uit de zijligkussen wurmt. Dat vind ik best knap, maar ja natuurlijk weer niet de bedoeling haha. Nou succes ermee! En overduidelijk een ventje op je avator foto. Echt leuk! @ Pookie, lastig met de bv en Yuna... Maar spelen tijdens het voeden doet Josien ook. En ook zij komt veel eerder 's avonds. Vrij snel na thuiskomst wil ze aan de borst en meestal 2 uur later weer. Maar daarna slaapt ze weer de hele nacht. Ik heb het gevoel dat het bij Josien ook is dat ze gewoon even geborgenheid wil na zo'n hele dag op het kdv en die krijgt ze het meest van de borst. @ Melisa, noro op je werk, oeh idd maar heel voorzichtig naar huis toe dan. En wat een eetschema al voor Chelsey. Dan wordt ze zeker al groot @ Hanna, mooie svinthe in haar jurk. En die haren blijven toch wel uniek zoveel haha, het wordt wel lichter of zie ik dat verkeerd? Hoe goed kunnen jullie inschatten hoe oud een kleintje is? Echt kleintjes zie ik wel, maar bij het babyzwemmen was een baby van 5 mnd en ik dacht dat ze een maand of 3 was. Haar moeder vroeg aan mij hoe oud Josien was en toen ik vertelde dat ze bijna 4 mnd was zei zij, oh je kunt wel goed zien dat Josien jonger is dan mijn dochtertje, terwijl ik dus dacht dat Josien een mndje ouder was hahahaha Kleertjes wegdoen, oh heb ik ook veel moeite mee haha. Nu zitten we een beetje tussen mt 62 en 68 in. Soms gaat het inene heel snel. Vorige wk vond ik alle 62 uitstekend zitten. Deze wk zitten een aantal shirtjes ineens wat strak haha. Cliche is echt waar, de tijd gaat zo snel haha. Nou zo maar ns kijken of Josien nog wkker wil worden. We moeten echt nog even boodschapjes doen
HOi dames zo had weer ff veel bij gelezen, even korte reactie bah, feli en ik zijn flink ziek geweest, kon dus vrijdag ook niet gaan werken! ik kreeg buikgriep,heb me in tijden niet zo beroerd gevoelt! en had toen mn kleine meisje ook aan gestoken, nu gaat het gelukkig wel wat beter, ik ben al wel weer bijna helemaal fit, en feli is gelukkig ook weer gestopt met spugen, en drinkt al weer bijna haar normale fles, maar leuk was het niet! en ow zo zielig! ze slaapt nog wel heel veel. @mannen leren kennen; de mijnes was mijn postbode! hahaha en toen ik hem bij het uitgaan weer zag (hield hem al weken in de gaten als de post kwam) moest ik toch maar eens kijken of ik zn nr niet kon krijgen, gelukkig kende een vriend van mijn beste vriendin hem, dus dat was zo geregeld hahaha. @zij jeah geen bruinverlies meer super hoor @melisa noro op je werk(khep er nog nooit van gehoord) maar is w.s. een soort buikgriepvirus? Niet echt fijn nee! hopen dat het snel over is! en wow ja wat word chelsey al snel groot als ik dr schema zo zie! en ik d8 ook dat jij en je mannetje niet te veel leeftijdsverschil tussen de kindjes wou hebben, al plannen voor een 2e? @afrola, ik vind dat ook moeilijk hoor, kindjes in schatten, wat je zegt, als ze klein zijn kan je het nog wel zien, maar daarna, ik zou het niet weten, sommige zijn zo bol, andere zo slank dan weet ik het echt niet hoor! @sheann kyano al in maatje 68 haha goed juist toch dat hij zo lekker groeit! hoe ist met je zusje en haar kleine?? @mosa lekker hoor shoppen, owja, er staat al een tijdje weer een deel van de nieuwe lief collectie op de site, en half februari komt de 2e helft ( weet niet of je dat merk leuk vind, ik wel heel erg) en de nieuwe collectie van noppie's vind ik ook echt Te leuk, de hele collectie daarvan staat ook op de site www.kleertjes.com dat is echt een hele leuke site, maar misschien kende je hem al lang @sterre ah je mannetje een beetje ziekjes van zijn prikjes, ik ben benieuwd of feli ze nog krijgt donderdag, omdat ze ziek is geweest, heb wel eens gehoord dat ze het dan een xtje uit stellen ofso? en hopelijk is noahtje weer snel helemaal fit @pookie he yuna aan het knoeien met de voedingen, gek vind ik het toch eigenlijk dat ze te weinig krijgt om te groeien, maar wel zelf voldaan is, je zou toch denken dat kindjes altijd pakken wat ze nodig hebben, en je kan het er toch ook niet in douwen, als ze niet meer wilt, wilt ze toc neit meer? @all nou dat was dus even een korte reactie, sorry niet op iedereen, ik ga hier nu opruimen (hihihi ja mosa, nu wel echt hahaha) want dat is al een tijdje niet gebeurt door werken en ziek zijn natuurlijk. vanavond gaan vriendlief en ik lekker saampjes gourmetten, ik hoop dat alles er in blijft haha, en eens even een goed gesprek houden.. dames, fijn weekend nog! groetje!
Het rustig-aan-dagje bevalt to nu toe prima. Svinthe is alleen niet zo slaperig vandaag... Veel aan het huilen in haar bedje. Hopelijk slaapt ze strakjes wel lekker na haar fles van half 7... Mosa, handig he visite die misschien je huis wel wil bekijken. Dan is alles weer even aan kant Afrola, wat heel erg fijn dat Josien het zo goed doet op het kdv. Het is een hele geruststelling lijkt me. De eerste werkweek zit er al weer op voor je. Vermoeiend, tja even wennen weer he! De haartjes van Svinthe worden inderdaad veel lichter. Ik denk dat ze nog als blondie gaat eindigen hahah! Sanne, ook door het buikgriepvirus te pakken... Gelukkig ben je nu weer zo goed als opgeknapt. Eet smakelijk vanavond!
Hoi meiden, Ik heb alleen alles gelezen, kom later vanavond of morgen weer reageren. Een hele gezellige middag gehad, en zo nog even een wasje opvouwen en dan kan de volgende visite komen Fijne avond allemaal!
@ afrola. ja is indd wel goed merk het meteen. nu ben ik vanmiddag mee geweest ff naar de winkels maar na een poosje zie mn lichaam door middel van pijn in mn buik genoeg je moet naar huis, ff liggen. vind het wel vervelend dat het zo gaan. maar mijn man en ik zeiden ook tegen elkaar als dit een gezond kind brengt. wat is dan 9 maanden als je daarna gewoon kan genieten. dus doen we echt wat mn lichaam zegt vanaf nu. ik had eerst zoiets van ja. maar die en die lopen nog en werken zelfs nog tot 4 weken voor de bevalling en ik zal dat weer niet kunnen, ik weer met mijn klachten. maar ja mn bekken zullen misschien ook wel eerder klachten geven omdat ik ook rugpatient ben. wie zal het zeggen. maar ik weet en merk dat de rust helpt. dus ik blijf voorlopig thuis. eind van de maand loopt mn contract af en ben ik toch klaar.