Goede tip, ik wil voor Y een wit bolero'tje en witte leggings. Ik heb vandaag weer een heel mooi zomerjurkje gekocht en een rokje met shirtje van lofff.
Heb alles gelezen, maar ben in de 3secondevismodus . Loe, gefeli met je vriendin. En het lijkt me een hele moeilijke situatie -wel willen, niet kunnen. Mosa, superpakje en supersite ook. Maar wel duuuuuur. Mooi jurkje voor 50 euro en schattige salopette voor T iets van 42 euro ... das zelfs voor mij net te duur (zeker omdat je het niet kunt passen). Dat pakje zou ik trouwens wél kopen: eerste pakje mag en moet bijzonder zijn en mag dus ook wat kosten. Hier is het eerste pakje een pakje dat mijn oma nog heeft gekocht voor M. T heeft het ook als eerste aan gehad. En een eventuele derde zal ook precies dat pakje als eerste aankrijgen. Zo is mn oma er toch een beetje bij (snif ). Melisa, gefeli met je vriendin, hopelijk gaat mag de kleine snel uit de couveuse Mupet, joepie weer een knul! Maar wel superk*t van de onzekerheid. Hopelijk is het niets ernstig! Sterre, lieve foto van N in de auto Svinthe, go bobbie go bobbie go Afrola, leuk hoor dat J zo aan de klets is. Bereke, beterschap x2! Pookie, lekker geshopt Euhm... wasdattut? P utten, geen idee hoe ver dat is ... aha een heeeel dik uur rijden. Maar ik ben ook al eens naar Nijkerk gereden voor een meeting, dus dan valt het wel mee . Er zit trouwens een hele leuke Ballorig in Utrecht Vandaag naar de winkel van mn zus geweest. M heeft hele mooie schoenen (laarsjes) gekregen van mn moeder: roze met sterren van shoesme. Echt superleuk en M vond ze geweldig . Helaas moest ze niets weten van de stoer jumpsuit (donkerblauw met zwarte sterretjes) en aangezien die heul duur was (40 euro) vond ik dat een beetje zonde. Hoewel we de goedwerkende deal hebben dat zij de ene en ik de andere dag de kleding uitzoek . T is helaas nog te klein (maten vanaf 98). Daarna bij mn ouders gegeten en nu lekker bankhangen. Jan is een nachtje niet thuis dus ik mag zo allenig in bed gaan liggen (bah). Hopelijk slapen de kinderen lekker door vannacht! Nog even een leuke opmerking van M (van mn facebook dus vandaar de formulering): Salapio is 'heel blij' met 'goede' invloeden van oma: M opent een groot blik vol met winnie de pooh knuffels en zegt verrukt: 'Oh wat enig zeg!'
Zo, rustig avondje hier, ook makkelijk voor mij Pookie, tot voor kort kende ik het merk Lofff niet, maar dat is een erg leuk merk hè? Ik heb het alleen nog niet in de winkel gezien, alleen op internet. Salapio, ik zag ook veel leuke dingen op die site, maar idd veel te duur En ik denk dat ik idd dat ene pakje ga bestellen, ik vind ook dat een eerste pakje wel bijzonder mag zijn. Speciaal dat M en T's eerste pakje een pakje is gekocht door je oma Voor hier vind ik het leuk dat ze allebei een ander eerste pakje hebben. Veda's eerste pakje zit ook in haar doos met bijzondere dingen en die krijgt nummer 2 dan ook niet aan, die is echt van Veda. Nijkerk is hier trouwens maar een paar kilometer vandaan Nog een keer in een Ballorig afspreken vind ik ook prima, maar dan niet in Houten, dat was heel onhandig. Ze moeten dan wel echt afgesloten speelruimtes hebben, anders blijf je achter je kind aanhollen. Thuis is wel relaxter vind ik. Dus je zus heeft een winkel met kinderkleren en schoenen, leuk! Klinken als stoere laarsjes voor M Is ze weer helemaal opgeknapt? Zo'n grappige kletskous is M All, het ging gelukkig heel goed met Veda op mijn schoonvaders verjaardag. Daar komen altijd erg veel mensen, dus dan is het altijd de vraag hoe Veda reageert, de ene keer is haar eenkennigheid/verlegenheid groter dan de andere keer. Maar na de eerste 5 minuten bij mij gezeten te hebben, heeft ze constant rondgelopen, dan kun je zo trots op je kindje zijn hè? Uiteindelijk lag ze pas om half 11 op bed, hopelijk slaapt ze daardoor morgenochtend ook wat langer Slaap lekker allemaal!
Mosa, normaal gezien zou ik ook voor eigen eerste pakjes zijn gegaan. Maar gezien de oma-factor nu dus niet. Mijn oma is 10 dagen na M's geboorte overleden en heeft haar nooit gezien omdat ze zich daarvoor verkouden voelde (misschien voelde ze ook wel dat ze bijna dood ging?). Mijn oma was echt een superoma met name voor kleine kinderen. Nou ja. Ik word nog altijd emotioneel als ik aan haar denk . Bij iemand thuis vind ik prima. Die andere Ballorig heeft ook niet echt een afgesloten ruimte (soort kussenachtigeomheining) ... Maar volgens mij hadden we toen geen 'runners'. Fijn dat Veda het zo goed heeft gedaan! M moet meestal veel langer de kat uit de boom kijken - dwz als we weggaan dan is ze los en gaat ze brullen . Overigens niet als we bij echte bekenden zijn hoor (oma/opa's, tante's ed). Hopelijk slaapt ze lekker uit vanochtend - en jullie dus ook! *** Hier zoals te doen gebruikelijk een vroegertje. Heb T weer eens op zn kamertje gevoed en daarna in bed gelegd. Hij had twee brullen en was stil. Toen ik net weer lag te slapen werd hij weer wakker ... M was tussen 23-0u erg onrustig en ligt nu weer flink te hoesten. Hopelijk wordt ze niet weer ziek (en hopelijk slaapt ze lekker door). Ze hebben trouwens allebei na alle ziekteperikelen een gigantische ontwikkeling doorgemaakt. Bij M merk je het in haar kletsen en vooral ook in haar energie: gisteren heeft enorm gesjeest op dr loopfiets en het ging zo goed en hard. T wijst alles aan en 'benoemt' alles of wil dat wij benoemen. Is ook veel gerichter in boekjes aan het kijken en wijzen. Ringen om een piramidegeval is nu echt een eitje. Speelt veel meer 'zoals het hoort' met het keukentje (niet alleen smijten, maar ook roeren en voeren). Daarnaast lijkt hij schaap (paap/aap) te zeggen (er lopen schaapjes op de dijk achter ons huis) en poes (pjsss), soms papa en mama , heel veel 'die'!
Salapio; leuke winkel! En hip hoor op Ijburg en wat mooi dat je dat pakje van je oma gebruikt als 1e pakje. En jij ook vroeg uit de veren vandaag. Wij gaan denk ik vandaag weeradem happen in het bos. Papa is er weervandoor naar een extra karate training. En dat op zondag.
Oei,ik ben mij net rot geschrokken, en Y ook. Ze heeft boven het traphekje open gekregen en is van de trap gevallen. Helemaal naar beneden met beer! Ik was even haar was aan het opruimen in de commode. Y huilde direct en stond ook zelf op. Er is geen zichtbare schade te zien en ze is weer gewoon aan het spelen. Ik houd er nog wel goed in degaten maar het lijkt met een sisser af te lopen. maar het traphekje moet duidelijk veranderd worden. Ze kan hem dus zo open trekken
Pookie: Dat is ff schrikken. Hoop dat ze verder niks heeft. Ik was laatst vergeten het hekje dicht te doen en meneer stond gelukkig netjes te wachten bovenaan de trap. Toen schrok ik ook heel erg.
Salapio, och dus niet een erg rustige nacht voor jou alleen... Erg jammer! Leuk dat M en T zo'n ontwikkeling hebben doorgemaakt. Super hoor! Svinthe zeg hier oko al zoveel, elke dag wel weer andere woorden. Vanmorgen al luier, kip, en ein-de-lijk POES ipv mauw Pookie, oei dat is schrikken zeg... Maar een ander hekje inderdaad. Wel knap dat ze hem open heeft gekregen. Die dingen zitten toch meestal wel goed vast? Wij hebben nog geen hekje boven. heb net met Hannaman afgesproken dat we dat maar eens snel een keer gaan doen. Dan kan ze tenminste boven lopen als ik wat wil opruimen/schoonmaken daar. Mosa, ik denk dat Veda wle langzaam over haar eenkennigheid heen aan het raken is hoor. Bij Ballorig ging het ook heel goed he? Ballorig is prima voor mij, maar wel echt met een afgesloten gedeelte. Anders is het niet echt leuk voor mij Voor Svinthe wel natuurlijk, maar die heeft dan pech Ik heb net even gekeken naar mijn cyclus en ik kan testen op 1 april hahahahah wat een dag! Maar eerst nog maar eens een ei vangen
Y weet denk ik dat ze aan het hendeltje moet zitten en moet trekken aan het hekje. Het hekje is ook niet echt heel goed passend, papa's schuld dus ook een beetje....... Maar Y is een echte klauteraar en ontdekker en wilt ook al heel graag zelf de trap af. Ze ziet de trap als een grote glijbaan ben ik bang, ik denk dat ze dus met haar kont over alle treden is gegleden. Ze heeft echt nergens een plekje of pijn En ze is weer rustig overal op aan het proberende klimmen. Ze wilde Zelfs vlak na het vallen zelf de trap weer opklimmen
Melisa: Noah heeft salbutamol.. maar merk inderdaad vrij weinig Wat leuk dat de foto's goed zijn gegaan. Hebben jullie buikfoto's enzo gemaakt? Bereke: Het is zéker niet leuk om je kindjes zo ziek te zien Sterkte meid! Mosa: We zijn inderdaad op zoek naar een ander plekje voor de beestjes. Bink kan gewoon niet los omdat hij niet tam is en zit nu alleen maar in het hok. Dat vinden we gewoon zielig. Maar we hebben waarschijnlijk al iemand gevonden. Hij heeft 3 hectare grond En een bomen- en plantenkweekerij en heeft een heel groot gedeelte met allemaal beestjes (geitjes enzo) Hij wil iets gaan maken voor prairiehondjes en daar kunnen die van ons dan eventueel in Hihi ik moest wel lachen om je zin dat jullie ook aparte dieren hebben zoals o.a herten Die staan hier gewoon langs de weg Nou ja, reeen dan In het bos lopen wel herten rond.. wilde varkens en wilde paarden.. best eng als je ze tegenkomt. Klinkt wel als een erg leuke middag! Ik vind trouwens dat een eerste pakje ook bijzonder is en daarom best wat duurder mag zijn. Hier ook net als jij, Noah's eerste pakje in zijn doos met spulletjes. Voor de nieuwe baby moet ik dan maar weer iets anders gaan shoppen *owh wat erg* Salapio: Goed geslaagd voor M schoenen Wat een uitspraak weer Leuke site! Pookie: Ojee Dat is zeker schrikken! Gelukkig lijkt het met een sisser af te lopen. Lekker schrik eraf lopen in het bos! Hanna: Haha testen op 1 april.. 'grappig' All: Gister nieuwe schoenen voor Noah gescoord, super stoere weer al zeg ik het zelf Hij paste nog goed in maat 21 maar in overleg met de winkelmevrouw voor maat 22 gegaan omdat hij er anders binnen 2 maanden misschien weer uit is. Verjaardag was ook leuk alleen heb ik me misselijk gegeten aan de chips Nu nog steeds niet zo lekker.. erg he Catannen is er niet meer van gekomen. We hebben even gezellig gekletst met hapje en drankje en iedereen was best moe dus rond 00.15u zijn die vrienden gegaan en wij lekker ons bedje ingedoken. Helaas wel weer een drama nacht gehad.. hij heeft blijkbaar écht heel erg last van kiesjes dus veel huilen
Hoi meiden, Salapio, wat een leuke naam voor een winkel Lijkt me erg moeilijk om je oma met wie je zo goed op kunt schieten te moeten missen 10 dagen nadat je bevallen bent. Maar dat maakt het verhaal van het eerste pakje wel nóg specialer. Wat leuk dat M en T allebei zo goed ontwikkelen nu! Ik vind het ook zo mooi om te zien hoe snel kindjes nieuwe dingen leren Pookie, jeetje zeg, arme Y!!! Wat zul je geschrokken zijn Maar GELUKKIG lijkt ze nergens last van te hebben, dan is ze waarschijnlijk precies goed terecht gekomen. Maar snel wat veranderen aan het traphekje dan, dit is natuurlijk iets wat je absoluut niet nog een keer wil meemaken! Knuffel voor de schrik! Sheann, gelukkig maar dat jouw mannetje netjes boven aan de trap bleef wachten, dat zijn toch echt doodenge dingen! Hanna, leuk dat Svinthe iedere dag nieuwe woordjes zegt, gaat hard dan! Heb je eigenlijk al een 18-maanden afspraak bij het CB gehad? En we merken ook duidelijk dat Veda een stuk minder eenkennig wordt. Ze kan niet zomaar bij een vreemde op schoot, maar dat hoeft natuurlijk ook niet. Hoe het nu gaat, vind ik het allang prima En ik zie een niet-afgesloten ballorig ook niet zitten Nu zal Veda niet meer wegkruipen, maar ook weglopen en als ik nog langer zwanger ben, dan moet ik er niet constant achteraan hoeven te hollen. Lastig wat we dan het beste kunnen doen. 1 april, mooie datum Mijn vriend en ik zijn dan 11 jaar samen Zou wel leuk zijn, dan een positieve test! Maar idd eerst maar een eisprong afwachten. Sterre, hmmm...dus toch de prairiehondjes weg, jammer maar waarschijnlijk beter En het klinkt erg goed waar ze heen gaan! En zo apart zijn herten idd niet Ik bedoelde meer de niet-standaard-plattelandsdieren, maar dat zul je begrepen hebben Hier ook veel reeën maar vooral wilde zwijnen in het bos, ieder jaar worden weer heel wat tuinen omgewoeld omdat ze toch 's nachts uit het bos komen. Fijn dat jullie geslaagd zijn voor schoentjes, en wel fijn als hij er iets langer mee kan doen! Gaat evengoed al hard natuurlijk. En toch maar geen spel gedaan, vaak ook wel lekker om op tijd naar bed te gaan hè? Vooral als Noah weer een slechte nacht had, het wordt nu toch echt tijd dat die kiesjes doorkomen En joepie voor 15 weken zwanger Melisa, hoe is het nu met je vriendin en de baby? Mupet, wanneer krijgen jullie eigenlijk verder onderzoek? Bereke, hoe is het nu met je meisjes? Ricmar, hoe is het met je verkoudheid? Nbroen, jij alweer helemaal opgeknapt? Loe, goede nacht gehad? Afrola, aan het genieten van het schaatsen? All, Veda sliep tot ongeveer half 9 dus niet verkeerd. Eerst rustig aan gedaan en daarna hebben we een stuk gefietst en toen zijn we even bij vrienden langs geweest die druk aan het verbouwen zijn. Nu verder geen plannen meer voor vandaag, op de belastingaangifte invullen na dan
Sterre, leuk zo goed geslaagd voor schoentjes voor Noah. Groot gelijk dat je een maat groter hebt gekozen. Hij moete r toch weer een tijdje mee doen he? Mosa, ik zeg meeting P utten Of M iddelharnis natuurlijk Oei, succes met de belastingaangifte. Schaatsen is weer leuk. Net een medaille vor Nederland op de 500 meter. Echt heel knap hoor! Nu schakelen we over naar Feyenoord - NAC
Mosa iik blij wat verkouden, hoesten gaat nu wel beter al deed het hoesten vanacht zeer in de ribben. neus nog was vol maar geen snottebellen meer en ook niet niezen. Maar volgeens HA is het een kwaaltje en moet ik het er maar mee doen.. zoutoplossing en pilletje voor het hoesten Geen koorts dan blijft alles oke
Hanna, wij kijken een keer geen Feyenoord, dus wil je hier niets over de uitslag zeggen, dan is het spannender om 7 uur vanavond Misschien is het een idee als iedereen even aangeeft of ze zin hebben in weer een meeting (in april??) en of P utten zou kunnen of dat dat echt een "no go" is? Ricmar, zo te lezen begin je dus wel iets op te knappen, alhoewel het vervelend blijft natuurlijk! Hopelijk ben je er over een paar dagen helemaal vanaf!
April en P utten zie ik wel zitten hoor. Wij hebben alleen altijd een best drukke maand met verjaardagen en uitjes. Ik zal eens opzoeken wanneer wat vrij is.
Feijenoord hadden die niet weer rode kaarten gekregen en verloren Hmmmm ik kan mijn agenda niet vinden. Y heeft weer met mijn tas gesleept Het weekend van 8 april kan ik in ieder geval niet, dan gaan pookman en ik naar Roger Waters in het Gelredome.