Hanna: Haha ja hier ook ijsvrij Jij ook, lekker zeg. Brr 4 graden i wel heel koud! Bij ons was het net 9.. ook best koud dus haha. De kindjes zullen wel blij geweest zijn.. ouders misschien wat minder hihi. Uniqua: Zwaai! Mosa: Wat ellendig zeg dat je je zo beroerd voelt Jij lekker thuis gewerkt, groot gelijk heb je. Ik denk dat weinig verkeer goed samen gaat met sneeuw haha. Loe: Ik heb wel gewoon post ontvangen. Een geboortekaartje in de vorm van een krant, erg leuk. Maar wel balen dat jij je pakketjes niet hebt gekregen. Met inbakeren heb ik geen ervaring dus zo niet weten wat je het beste kan doen maar denk dat de mosa-aanpak wel het fijnste is voor jullie allemaal. All: Met Noah gelukkig niks geks. Dokter vroeg gelijk of er astma/bronchitus in de fam zit.. (ja dus, roy)... maar hij hoorde niks geks in zijn longetjes. We hebben besloten even af te wachten, ook omdat hij geen koorts heeft en zich verder normaal gedraagd. Om nu gelijk aan pufjes e.d te beginnen vond de dokter wat vroeg. Jeetje het sneeuwt hier énorm.. het is ook spekglad op de weg. Ik heb over een stuk waar ik normaal 25 minuutjes over doe nu bijna een uur gedaan Heb ook nog even zitten twijfelen of ik wel uit eten zou moeten gaan maar ik ga toch, als ik rustig rij is er niks aan de hand en ik heb er gewoon heel veel zin in
Hou m dan maar in de gaten Sterre. Hoorde de doc dus niets piepen ofzo? Wel fijn dat de doc het in elk geval ok vond. Veel plezier vanavond! (ik zou ook gaan hoor). Eet smakelijk! Ja, van dat inbakeren: weet nog dat Mosa daar met Veda ook kortdurend wat gedoe mee heeft gehad qua afbouwen, maar ik hoor vast nog wel hoe ze het afbouwen precies heeft aangepakt. Ben net nog even boven wezen kijken, prinsje ligt heerlijk.
Loe: Nee de doc hoorde niks piepen gelukkig. Ik heb het idee dat het vandaag ook alweer wat minder is. Hij was op het kdv en daar vonden ze ook dat hij een lelijk hoestje had maar in de auto en bij de doc deed hij het niet veel.. i.i.g minder dan gister. En het heerst natuurlijk ook maar we houden hem gewoon in de gaten. Oh was ik nog vergeten.. Vorige week had hij 's ochtends weer een temp van maar 35.4 Maar hij voelde wel gewoon warm aan. Heb toen ook voor de zekerheid even met de assistente gebeld maar zolang hij vrolijk en normaal blijft kan het ook gewoon zijn dat hij een lage lichaamstempratuur heeft. En kindjes (vooral jonge) koelen sowieso snel af. Goed aan blijven kleden en toedekken 'snacht en in de gaten blijven houden. Pff tis wat met die kindjes.. zo word ik wel heel snel oud haha
zo heee. 35.4. dat is inderdaad wel koudbloedig! Goh, eigenlijk, als ik het zo hoor, is het heel vaak met koorts (ook al is het heeeel hoog, ik schrik er soms van) en blijkbaar ook met een hele lage temp, als ze nog drinken en niet suf zijn, dat je het dan aan moet kijken...... Best moeilijk soms lijkt me. Fijn dat het hoesten minder lijkt te worden! Heb L. even een banner gegeven in december winter wunderland......
Veda was zo aan het wrijven in haar ogen dat ik haar nog maar even op bed heb gelegd. Ze heeft nog wel wat slaap in te halen, dus als ze nu nog even slaapt, verwacht ik niet dat ze vanavond later naar bed gaat dan normaal (rond 8 uur). Loe, haha, dus ook rontonde, grappig Het lijkt mij dat als L z'n nekje goed op kan tillen, dat het inbakeren niet zo gevaarlijk is hoor. Het gevaarlijke eraan is het op de buik draaien waardoor ze met het hoofdje in het matras komen te liggen, maar als ze hun hoofdje op kunnen tillen, dan is dat gevaar natuurlijk geweken. En natuurlijk is het beter om het inbakeren niet al te laat af te bouwen, maar hier werkte dat gewoon beter. Uiteindelijk hebben we dus geen gedoe gehad met afbouwen. Zo eens in de maand hebben we haar in een gewoon slaapzakje gelegd, lukte het slapen niet dan deden we weer een tijdje haar armpjes vast. Dan was ze er blijkbaar nog niet aan toe. We hebben haar trouwens nooit echt ingebakerd, alleen een hydrofiele luier om haar armpjes en zo in een slaapzakje gelegd. Voor het in slaap vallen, werkte dit heel goed, maar als ze wakker werd, had ze vaak haar armpjes wel los. Op een gegeven moment was het in de zomer heel erg heet, en toen leek het me veel te warm om haar vast te laten slapen, en dus toen hebben we het zonder geprobeerd en het ging eigenlijk vanaf het begin goed. Blijkbaar was ze er toen aan toe en kon ze toen wel in slaap vallen zonder zichzelf wakker te maaien met haar armpjes. Ze was toen ongeveer 6 maanden. Ik heb daarvoor vaak gedacht dat we er echt mee moesten stoppen, maar achteraf ben ik blij dat we het op deze manier hebben gedaan. Op maandag krijgen wij eigenlijk niet zoveel post, dus ik zou niet weten of de post hier gewoon bezorgd is. Maar de staking was alleen donderdag en vrijdag toch? Lieve foto weer! En een mooie banner Sterre, fijn dat alles goed was bij de HA! Toch altijd fijn dat ze even de longen checken, hopelijk krijgt Noah geen astma of bronchitus! Jeetje, 35.4, dat is laag! Gelukkig kon het geen kwaad! Geniet van je etentje! All, mijn vriend is onderweg van zijn werk naar huis, maar de files bekijkend zal het nog wel een tijdje duren voor hij thuis is
Haha, er valt weer een keer een paar centimeter sneeuw in Nederland Sneeuw leidt tot drukste avondspits ooit | nu.nl/binnenland | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl
hoiii dames @salapio oww thnx whaha ja ik ben Totaal geen taal wonder.. zal het zo eerst even veranderen...hihi! en die M wat een dotje, meisjeskaas hihih! en over het eten, ja feli is me nu al een tante, ik denk haast dat het nu al verpest is, maar dat kwam omdat ik altijd zo graag wou dat er maar wat in ging, omdat het altijd een heel gedoe was over haar gewicht en dit en dat. nu heeft ze vanavond redelijk voor haar doen gegeten, maar hadden ze op het kdv wel een flesje extra gegeven omdat ze maar een paar brood stukjes op had... dusja.. naja goed.. we zullen het wel weer zien.. hopelijk is het een fase of komt het door die buikgriep.. @hanna lekker dagje vrij heerlijk hoor! @sterre jij dus ook lekker dagje vrij, wel irri dat je toch heen en weer moest rijden! veel plezier vanavond en smakelijk! en jeetje 35.4 is wel echt een lage temp ja! @loe ah jou man dus fan van een N hahaha naja wat ik al zei, ik dus totaal geen taal wonder hahah. wat een dotje is die L toch ook leuke foto en met het inbakeren, meis ik zou het nog lekker ff blijven doen hoor, voor het ventje en ook voor jullie hier ook bij feli gedaan tot ze 6 mnd was was wel echt niet leuk met afbouwen (vanuit swaddle me naar pucababy mini was best een overgang) maarja ze sliep er zo heerlijk mee, en anders totaal niet.. suc6 in iedergeval! ik zou wel na vragen op het kdv waar hij naar toe gaat of ze het daar ook mogen doen, mag namelijk niet overal (bij ons eerst ook jaren niet, ivm dat wiegendood verhaal, maar nu mogen bepaalde zakken weer wel en sommige weer niet..) @uniqua thnx meis!! @mosa jeetje al weer 7 weken, wat gaat dat hard zeg!! en mosa w.s. last van een kiesje gehad, tis sonde! @all hier weer drama nacht met weer flesje vannacht.. twas Echt honger wnat zelfs haar fles vanmorgen ging helemaal leeg.. op het kdv dus ook extra fles gehad, want mevrouw had maar een paar stukjes brood op khep dr ook zowat hele dag horen huilen, ze had in totaal maar 1,5 uur op de dag geslapen wel heeft ze vanvond redelijk gegeten..(uhm.. paar stukjes ei en kip en nog wat kroepoek...) maar het ging gewoon op een normale manier zonder gedoe dus ook toetje lekker opgegeten en flesje daarnet ook goed gedronken dus ik hoop nu dat ze vannacht weer eens heerlij kzal doorslapen... pff mama is dr aan toe hahaha morgen weer zo'n ellendige dag naar het kdv.. maarja wat doe je eraan.. nou dames, groetjes!
Hier ben ik ook weer even. Sterre: fijn dat je mannetje niets ernstigs onder de leden heeft. Ik heb op het CB ook gevraagt of de ondertemp van 35.3 kwaad kon, maar dat was niet zo. Maar ik mag haar nu wel onder een deken leggen. En gisteren had ze 35.9 om 11 uur 's avonds. SCheelt denk ik toch wel voor haar. All: vandaag weer voor het eerst 2 uurtjes gaan werken, het was best lekker eigenlijk. Net of ik niet was weg geweest. Volgende week weer, en als het goed gaat, ga ik 2 dagen van 2 uurtjes aan de gang. Ons mini-kindje is een druktemaker! Ik voel het kindje wel 10 keer op een dag denk ik. Best veel volgens mij. En gisteravond kon mijn man het al voelen. Zo gaaf om weer leven te hebben in je buik! Dan ben je echt weer zwanger vind ik. En ik ga er dubbel van genieten, want na deze komt er geen derde meer.
@melis wat super fijn dat je zo heerlijk van je kindje in je buik aan het genieten bent, echt super hoor, een tijdje geleden zei je namelijk dat je er nog echt niet van kon genieten (logisch gezien de situatie) maar daarom is het volges mij wel heel fijn en belangrijk om dat nu wel lekker te doen! zeker als er geen 3e komt en wat fijn ook dat het werken zo goed ging, lekkero m er toch weer even uit te zijn lijkt me hopelijk blijft het zo goed gaan en dan 2 dagen 2 uurtjes goed geregeld lijkt me!
Sanne, lijkt me zo ontzettend rot om je meisje zoveel te horen huilen terwijl je op dat moment niets kan doen Knuffel daarvoor! Wel fijn dat ze vanavond goed gegeten en gedronken heeft, hopelijk idd een goede nacht voor jullie! Melisa, fijn dat het werken je wel weer beviel! En leuk zeg, zoveel leven in je buik! En geniet er idd maar extra van Salapio, aah, wat een mooie en lieve foto! Zo mooi verwonderd kijkt ze Afrola, hoe was de echo van je vriendin? Hopelijk goed! All, ik vind deze zwangerschap helemaal niet snel gaan tot nu toe, maar dat komt vast omdat ik zo tegen de echo aan zit te hikken Zoiets vind ik nu echt niets meer aan! We hebben straks dentinox in Veda's mondje gesmeerd, maar er zitten echt op meerdere plekken dikke bobbels Zo sneu, je merkt gewoon dat het heel pijnlijk is. Ze zitten ook allemaal op plekken waar kiesjes moeten komen. Weet iemand of die bobbels ook wil zeggen dat de kiezen binnenkort doorkomen of kan het dan nog wel een tijd duren?
Bij T betekenen bobbels heel veel ellende de komende weken ... Bij M ging dat wat sneller (of dat denk ik me zo te herinneren ) ...
Hmm...klinkt positief...NOT Ik hoop maar dat het meevalt aangezien ze er nu al zo'n last van had. Maar ja, tanden en kiezen moet ze toch krijgen Het zijn wel echt flinke (rode) bobbels, dus hopelijk valt het mee en duurt het niet zo lang voor ze door zijn.
T heeft nu twee tanden onder en ik denk dat een dezer dagen ze twee hoektanden (!) boven door zijn: dus 6 boventanden! Applaus voor superman!
Wat een leuke foto's Salapio! En wat groeit T's haar ineens of lijkt dat zo? M lacht ook zo schattig En wat lijken ze toch op elkaar!
O ja, Afrola, bij de Blokker is nu de babyfoon in de aanbieding die Loe en ik hebben, een goede babyfoon zonder extra's, maar werkt dus prima Alecto DECT digitale babyfoon Volgens mij is het een goede aanbieding.
Mosa, zeker sneu dat Veda zoveel last heeft van haar tanden en kiezen. Hoe gaat het nu met je? Wel fijn dat je thuis kon werken! Loe, wat een schattige foto van L. weer. Wat wordt hij al groot! Sterre, gelukkig dat er niks was met Noah bij de dokter. morgen schijnt de kachel het weer te doen. We wachten het maar af! Sneeuw, ik moet morgen weer met de auto naar Rotterdam. Ik heb zo geen zin om in de file terecht te komen.... Ook nog een vergadering dus erg laat thuis schat ik in.... Sanne, ach zielig zeg dat Feli zoveel moet huilen. Geef je haar geen nachtfles als ze trtek heeft in de nacht? Soms doen we dat nog bij Svinthe als we merken dat dat het is... Melisa, heerlijk weer even aan het werk. Fijn voor je joh! salapio, practige foto van M zeg Wow!! En wat groot is T al weer!!!