Voormalig temp-meiden, deel 6!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mosa1982, 2 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Beterschap Pookie.
     
  2. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Gaap en geeuw? Moeiiiggggggg? Niet zo goed slapen?
    Er is er nu toch geen eentje aan het TUFfen he, dat zou verboden moeten worden!

    Pookie, beterschap!
     
  3. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nee tuffen valt wel mee. Hoewel T vroeg wakker wordt en S overdag max 30 min slaapt.

    Maar ik ben best moe ja. Vandaag heerlijke dag gehad maar veeeeel te veel.gedaa . Dus zo maar lekker mn bed in :)
     
  4. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Trusten alvast!
     
  5. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Pookie: beterschap voor jullie! K3 dingen.. Zit ik dus helemaal niet in haha. Hier is het angry bird ;) Thomas de trein heeft een beetje afgedaan.
    Hoe is het gegaan op school? N mag volgende week gaan oefenen, spannend :)

    Salapio: hopelijk goed geslapen? Je hebt je vandaag nog niet gemeld... Baby? :D

    Hier niks meer gehoord van de makelaar. Best balen, had zooo gehoopt dat die mensen een bod zouden gaan doen. Nou ja, niks aan te doen.
     
  6. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Melding!

    ;)
     
  7. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Salapioooooooooooooooo.............? Wo bist du..........Meldung bitte:D
     
  8. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Oh salapio, niet over de 40 weken heengaan hoor :)
     
  9. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Haha salapio's baby's zijn allemaal netjes op tijd maar ik denk dat deze even blijft zitten :p Wie wedt anders :D
     
  10. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Melding!

    T was met 40 en S met 40.1 dus ze is nog niet de traagste. Ben het nog niet zat dus ... we wachten gewoon af....
     
  11. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Hup meisje hup! Ik ga je toch alvast heel veel succes wensen met de bevalling Salapio!
     
  12. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    joeeeee......................Salapio.........................hoe is t gegaan vannacht?
     
  13. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Haha... nou ik lag er om 21u in. Matig geslapen. Om 4unogwat wakker denk eel een uur. Om iets voor 6 kwam T erbij liggen. Om 7u eruit.

    Hoe was jouw nacht ;) :D
     
  14. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    oh whaha, dank je, nou eigenlijk wel goed. :DHet hele huis heeft doorgeslapen, dus prima.:)

    Gisterenavond op een drafje nog wel voor het eerst in zeven jaar met de kat naar de spoeddierenarts gemoeten. Maar da's natuurlijk een ander verhaal. Ze heeft nog nooit iets gehad, maar de laatste tijd was ze 'happerig' als ik haar over het eind van haar rug aaide. Ze wordt altijd wel ontwormd en ontvlooid, zeg eens per drie maanden. En ze gedroeg zich heel anders al een tijdje. Naar de dierenarts geweest. Conclusie: stress.........yes yes......;).dacht ik. Waarvan dan? Nou goed, twee kattenbakken neergezet, omdat ze heel soms buiten de bak plast maar een luchtje in huis ter kalmering van de kat, nee, dat ging me te ver. Maar kat veranderde niet. Ik snapte het nog steeds niet, er moest iets zijn.

    Totdat ik haar op zolder op haar zij zag liggen gisteren: een grote kale, bebloede plek op haar buik, helemaal natgelikt. Oh, gatsie, arme kat. Ik dacht een ontsteking oid. Meteen dierenarts gebeld, mochten om zeven uur nog komen 's avonds. In twee uur tijd (ik belde rond half vijf) had ze twee gigantisch grote kale plekken op haar rug, de plukken lagen op de grond en haar hele huid was rood met bebloede stukjes. :(Ah.........zo zielig. DIagnose: forse allergie. Waarschijnlijk voor het eerst vlooien en allergisch voor vlooien dus. Jeetje, ze ziet eruit. Ze heeft een prednison injectie gehad en sterke vlooiendruppels voor in de nek. Maar daarmee zijn we er nog niet: het hele huis uitgebreid stofzuigen en daarna dus met vlooimiddel bestuifen, ook tegen de eitjes. Poe poe. Dat wordt een klusje voor zondag. Maar goed, de kat is t zieligst, het zag er vanmorgen gelukkig ietsje beter uit.

    Maar...............mijn nacht was goed hoor, dit was de avond haha!:p

    Ik ga toch wel verwachten dat jullie meisje zich snel aandient. Wat denk je? Heb je al wat gerommel of nog helemaal niet?
     
  15. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wel wat gerommel maar al een week of langer. Bij de anderen was het ook zonder aankondiging. Dus echt afwachten :)
     
  16. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    9 mrt 2008
    4.888
    1
    38
    Zaanstreek
    Spannend hoor Salapio!
    en alvast heel veel succes!

    @jatobe; arme kat. Hij zal zeker ook nog zwart zijn, zie je de vlooien ook niet.
     
  17. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Zo, dus dat wordt echt verrast worden dan salapio. Dan ga ik je ook vanavond nogmaals (alvast) heel veel succes wensen!

    Ja, pookie, op de rug is de kat zwart inderdaad, heb echt niets gezien. Vandaag gedroeg ze zich wel weer iets meer zoals ik haar ken. Gelukkig. Wel raar om zo'n gehavende, half kale kat door het huis te zien lopen.....
     
  18. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Fijn dat het beter gaat met je kat!

    Hier nog heel rustig :) (behalve dat M zegt niet te kunnen slapen... maar die vindt het allemaal erg spannend geloof ik)
     
  19. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    M. zal het inmiddels ook wel wat bewuster meemaken ja. Tis ook spannend!!:D

    ps. foto nieuwe kapsel van L. staat in de lounge nu erbij. als t overal beetje dezelfde dikte heeft, gaat we zeker weer voor lang.;)
     
  20. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Salaaaaaaaaaaaapiooooooooooo..........;)
     

Deel Deze Pagina