Arme V,wat zullen jullie geschrokken zijn... en kleine beer van Loe.... wat sneu... hopelijk knapt hij nu weer op ps was er wel een verklaring voor de vlekjes? of was het een combi...
Ricmar, over die vlekjes willen ze gewoon geen uitspraken doen, EEN kindervlekjesziekte zeggen ze dan. Maar welke maakt niet uit zeggen ze erna. Wel apart, maar ja t heeft ook wel weer waarheid. Dit leek wel het meest op de zesde ziekte. Zijn rug en buik zitten helemaal onder, gezicht begint nu. Het schijnt aflopend te zijn als het op de armen en benen komt. Volgens google kon je bij de zesde ziekte keelontsteking en/of luchtweginfectie krijgen. Maar L. had al vijf weken een rood oor, dus tja of dat nu hierbij pas kwam, dat denk ik niet. Maar de longen waarschijnlijk wel. Ik hoop wel dat de vlekjes snel weggaan, want er staat twee dagen voor las ik en dit is de tweede dag al. Hoe gaat het met jullie nu?
@loe; sterkte met je mannetje. Wij zitten nu gezellig in een hotelletje in drente. Vandaag naar de sauna geweest, even tijd voor elkaar. En Y heeft het heel druk met spelen bij opa en oma
@ Hanna, ja het behangen is heel goed gelukt! Ben er ook wel erg trots op en vond het zeker toen jammer dat we het niet meteen konden showen aan iedereen omdat we het geslacht geheim hebben gehouden (nog steeds) . Heerlijk dat kleine wiegje opmaken. Ga je het ook nog een x wassen of gaat de baby er straks zo in? He bah wakker van de harde buiken zou de baby aan het indalen zijn? Gefeliciteerd met de vergunning ! @ Sterre, echt leuk dat je zo'n zin in je werk hebt. Kan alleen maar positief uitpakken dan allemaal . Die gebroken nachten lijken me ook wel erg zwaar.. En L alweer 4 maanden geweest! Gaat veeeeel te snel. @ Mosa, van D begon het met 34w3d en ik ben in de ochtend van 34w5d bevallen. Maar ik hoop ook dat er nog wat weken bij mogen komen, ben het nog niet zat! Lekker dat je vakantie hebt alleen net nu verkouden dat is weer minder he, beterschap. O jee 3u wakker midden in de nacht dat lijkt me geen pretje pff... Maar N slaapt er gelukkig nog doorheen? Hoe voel je s.vader zich nu? Zielig dat V uit haar ledikantje gevallen is.. Zodra D begint met klimmen haal ik het ledikantje weg.. @ Loe, dus toch de z.esde ziekte.. Ik herken die vlekjes wel. Ook de klieren. Maar het hoort er echt bij hoe hij zich voelt... Herken het van D! En zij wilde toen ook absoluut geen melk drinken en dronk heel slecht.. D wist ook absoluut niet wat ze met zichzelf aan moest ik herkende haar ook niet terug. En nu L ook nog die ontstekingen getsie hij moet het ook wel treffen he beterschap!! @ Pookie, lekker hoor geniet ervan! @ all, we zijn eerst weer goed gekeurd bij de gyn. Hij heeft me wel even pijn gedaan, hij drukte zo erg bij m'n buik/bekken..... Kreeg meteen een harde buik.. Maar de baby ligt heel diep en vast! Was m'n gevoel toch goed. Iedereen alvast een goed uiteinde gewenst! En niet teveel oliebollen eten .
Goedemorgen meiden, Loe, beterschap voor L. Hoe gaat het nu met hem? Hopelijk zijn jullie de nacht goed doorgekomen. Mosa, tja die klimpartijen uit ledikantjes..... Het zou verboden moeten worden he. We hebben Svinthe gewoon overgezet naar haar nieuwe bed. De keuze was reuze hahahah! Maar toen ze eergisteren op haar oude kamertje zag dat haar ledikant weg was moest ze huilen en vroeg om haar bedje. Echt wel even zielig Nu is ze gewend aan het wiegje voor de baby.
Pookie, geniet lekker van jullie tijd samen, is zo belangrijk he... babyd: fijn dat alles weer oke was, je kindje is dus mooi ingedaald. Wellicht ga je de 40 weken niet halen, maar je hebt het toch maar mooi tot hier gebracht! Hanna: C. heeft nooit meer naar haar ledikant gevraagd, die vond ze ook echt niet meer leuk. Mosa: tijd voor het grote bed voor v? all: net met N. naar de huisarts geweest, hij hoest al 2 weken 's nachts. overder gaat het wel maar als hij slaapt blijft ie hoesten. Het zit hoog in zijn luchtwegen en daar is niets aan te doen. Gewoon hopen dat het over gaat. Zelf voel ik de verkoudheid ook al opkomen. Pijn in mijn keel, oren, dichte neus etc... niets aan! Vooral omdat ik het weekend moet werken.
Hallo meiden, Ten eerste mijn excuses voor het vele afwezig zijn. Maar ik heb het zo druk met werk de laatste tijd dat ik gewoonweg te moe ben s'avonds om nog achter mijn laptop te zitten. Omdat ik nu 5 dagen werk (40 uur) blijft djaarman 2 dagen door de weeks thuis en werkt wel het hele weekend ! Meestal is hij op zijn werkdagen de laatste 3 maanden ook pas om 22.00 thuis dus of ik werk of zorg voor J. Het valt me erg zwaar zowel lichamelijk als geestelijk. Maar goed nog 4 weken werken en dan eindelijk verlof !! Het is helaas nog steeds onduidelijk of ik nog werk heb na mijn verlof (zit nog steeds vol in de ontslagprocedure). Op het moment zit ik weer op een andere afdeling tijdelijk werk te doen. Wel leuk en misschien een kans op vast dus daar hoop ik maar op. Met J gaat het geweldig. Ze rent al hard, praat steeds meer, klimt overal op en springt er dan met de handen omhoog vanaf (erg eng af en toe), ligt gillend en schoppend op de grond als ze ergens boos over is, geeft mijn buik (baby of boetje hahaha) kusjes, is een echte poppenmoeder en is helaas ook met regelmaat verkouden en aan de penicilinekuurtjes voor haar luchtwegen. 14 februari mogen we weer naar het CB voor haar 18 maanden controle (hoewel ze dan bijna 20 mnd is?!). Wat mijn zwangerschap betreft gaat het erg goed. inmiddels ben ik bijna 14 kg aangekomen (exact op het schema van J) en heb ik goed last van buik en rug na een dag werken. Ons manneke werd bij de groeiecho op 31+2 weken geschat op 1759 gr en een periode van 32+5 dus hij ligt voor op schema. Er werd dus al verteld dat we maar rekening moesten houden met een flinke jongen hahaha. Tot nu toe ligt hij bijna wekelijks anders stuit, dwars, goed maar achterstevoren en heel af en toe volgens het boekje. Ik ben nu benieuwd of hij bij de controle volgende week goed en een beetje ingedaald ligt (zelf heb ik dat idee namelijk). Inmiddels hebben we ook zijn meubeltjes al staan en is het kaartje al ontworpen, dus nu nog huis op orde maken, tas klaarmaken en kleertjes etc wassen (erg veel zin in) Nou meiden ik wens jullie een hele fijne jaarwisseling en een mooi nieuw jaar met jullie gezinnen!! Hopelijk ben ik in febr weer wat meer hier te vinden want ik mis het wel hoor!! Gelukkig kan ik op mijn gsm goed meelezen dus blijf wel op de hoogte van jullie. Nu vondt ik het wel net zo netjes om jullie even te updaten over mij. Als laatste heb ik een kerstkaart van J in mijn album geplaatst.
Hoi meiden, Hier nog steeds niet fit. Flink verkouden waardoor ik slecht slaap. Vannacht een uur wakker gelegen ivm verstopte neus waardoor ik benauwd wordt, maar als ik via mond ga ademen krijg ik weer keelpijn. Vannacht na een uur maar opgestaan en heb ik anderhalf uur marktplaats afgestruind met een kopje thee erbij. Als ik dan overeind zit gaat mijn neus weer wat open. daarna heb ik gelukkig nog even kunnen slapen. Vandaag ook eindelijk een dag zonder veplichtingen/afspraken, erg lekker! Morgen komen vrienden bij ons O&N vieren. Heerlijk dat we daarvoor ook niet weg hoeven . En dan is het alweer veels te snel maandag @ Pookie, heerljik naar de sauna, hopelijk heb je lekker (uit)geslapen en ben je nu ook heerlijk ontspannen @ Loe, zielig voor L, hij is wel heel ziek . Beterschap! @ Djaar, fijn dat het zo goed met je gaat. Maar wel zwaar hoor 40-uur werken en dan vooral de zorg voor J afwisselen met je man . Gelukkig bijna verlof. Hopelijk heb je nu wel snel duidelijkheid over je werk, niet fijn dat dat nu al zo lang duurt. Leuke foto van J, grote meid is ze alweer geworden! @ Melisa, succes met werken en je verkoudheid @ Mosa, schrikken van V die uit bed klom. Misschien is de keuze uit een bed idd de oplossing. Fijn dat je schoonvader inmiddels weer thuis is. Fijn dat hij O&N ieg thuis is . Hopelijk knapt hij snel weer op en blijven de uitslagen goed! @ BabyD, fijn dat je weer goedgekeurd bent. En de kleine goed ingedaald. Daar kwamen de weeen dus vandaan . En we zijn al bijna in 2012, dus nog even volhouden hoor . We gaan voor een nieuw record @ Hanna, ach gos S die moeite had om afscheid te nemen van haar bedje en kamertje. Wel te begrijpen. Dan nog maar eens laten zien hoe mooi haar nieuwe kamertje is @ Sterre, knuf voor de moeilijke nachten. Super dat je zo zin hebt in je nieuwe werk. Hopelijk valt het uiteindelijk wel mee met de nachten en vinden je jongens het leuk bij de nieuwe gastouder! @ all, zo ga eens wat doen.
Hoi dames, Zo, eindelijk beide meiden weer een keer tegelijk op bed. N zit denk ik in een sprongetje, ze doet alleen maar korte dutjes en is daardoor niet uitgerust en erg hangerig In combinatie met een vriend die erg veel moet werken, is dat best vermoeiend. Gelukkig komen mijn ouders aan het einde van de middag en zij blijven ook eten, lekker makkelijk voor mij Vanochtend de id-kaart voor N opgehaald, zo schattig vind ik dat van zo'n klein mensje. Loe, hoe is het nu met L? En heeft hij vannacht een beetje goed geslapen? Pookie, heerlijk zeg, een nachtje weg met z'n tweetjes Geniet er nog even van! BabyD, fijn dat je weer goed gekeurd bent! Nog eventjes en je bent voorbij het termijn van je bevalling van D Ik ben al even netjes aan het eten, geen tussendoortjes enzo (behalve met kerst dan ), maar oliebollen ga ik zeker wel eten morgen, ik vind ze heerlijk Met mijn schoonvader gaat het op zich wel goed. De wond geneest goed, maar hij heeft nog wel moeite met eten en drinken. En hij heeft nu een stoma, wat hij psychisch heel moeilijk vindt. Waarschijnlijk krijgt hij volgende week de uitslagen, dus of alles weg is en of hij nog bestraald moet worden of een chemokuur krijgt. Spannende tijden dus nog. Hanna, ach, arme Svinthe, even afscheid nemen van haar ledikantje. Omdat V al slecht slaapt de laatste tijd, wilden we niet zo rigoreus haar nieuwe bed introduceren, vandaar de 2 bedjes op haar kamer nu. En ze kan al een tijd uit haar bed klimmen maar omdat ze een slaapzak aan heeft, deed ze dat nooit. Tot gisteren dus, en door de slaapzak is ze ook gevallen. Nu ligt ze wel weer in haar ledikantje, maar ik denk dat we hem zondag of na het weekend weg gaan halen, kijken wat ze er dan van vindt. Melisa, ik ga meehopen dat N snel minder gaat hoesten! Wel goed dat je even naar de HA bent geweest. En sterkte met je eigen verkoudheid! Djaar, leuk dat je weer even langskwam Updates horen we natuurlijk graag! Logisch dat je het zwaar hebt, jeetje zeg! Ik vind het knap dat je het allemaal volhoudt! Wat zul jij uitkijken naar je verlof. Vervelend dat je geen duidelijkheid hebt over je werk na je verlof, denk je dat je dat wel een beetje van je af kunt zetten de komende tijd? Ik vraag me af of we eigenlijk al wel wisten dat je een jongetje krijgt?! Maar erg leuk! Fijn dat hij goed groeit, en ik ben benieuwd wat voor gewicht hij uiteindelijk zal hebben Jeetje, wat is je meisje al groot Een echt dametje al, en een schatje om te zien! Superleuk gedaan ook! Afrola, erg herkenbaar, last hebben van de verkoudheid 's nachts! Ik lig ook zo een uur wakker als ik eenmaal wakker ben, heel vervelend All, ik weet niet of ik hier nog voor die tijd kom, maar ik wil jullie allemaal natuurlijk ook een hele fijne jaarwisseling toewensen! Mijn ouders, broer en schoonzus komen hier en mijn vriend en broer hebben al veel vuurwerk ingeslagen, joepie
Djaar wat wordt je meisje al weer groot.. en balen dat je nu nog zo druk bent, maar hopelijk kan je straks wat rust pakken. geniet nog even van het zwanger zijn...
Djaar, wat een mooie foto en wat een grote meid inderdaad alweer! Druk druk, denk ook aan jezelf hoor. GElukkig groeit je kindje heel goed he. GEniet er nog even van! Gisteren weer een petdag met L. Niet willen drinken en alleen een beetje avondeten willen. Zelfs maar een halve fruithap (uit een potje, vers wilde hij helemaal niet). Hij ziet bleek en wilde alleen maar slapen. Hij huilde ik denk wel de helft van de dag, zo zielig. Ben zelf ook wel geradbraakt inmiddels. Vannacht heeft hij wel lekker geslapen (die hoest baart me wel zorgen, wat een enorm nare hoest!) en hopelijk gaat het vandaag beter. Vanochtend was zijn temp in elk geval voor het eerst geen ondertemp meer, maar 36.9. Iedereen alvast een heeeeel goed uiteinde en een heel gelukkig en vooral gezond 2012!!!!!
Hoi dames, Ik kwam even de allerliefste afsluiter van het jaar vertellen Toen V wakker werd, heb ik haar even bij ons in bed genomen. Ze gaf me een hele dikke knuffel en vroeg: mama? Dus ik zei: ja schat. En toen zei ze: houden heel veel jou. Aaaaaaah, ik vond het zó lief! Dat was de eerste keer dat ze het zei, ik ben er nog vol van Ook kregen we net de jaarafrekening van gas en electriciteit, en we krijgen maar liefst 600 euro terug Wij hebben het maandelijkse bedrag dat we betalen wel verhoogd afgelopen jaar, maar omdat we nu 2 kinderen hebben en dus veel meer wassen enzo vreesde ik ervoor. Een mooie meevaller dus Loe, arme L, nogmaals veel beterschap! Hopelijk voelt hij zich snel weer wat beter! All, nogmaals een hele fijne jaarwisseling en ook alvast een gezond en gelukkig 2012 toegewenst!!
Iedereen een fijne jaarwisseling en tot 2012. Ik mag over 3 uurtjes aan het werk, dus zal dit jaar niet meer aanwaaien
@mosa; wat lief van V,smelt. Gelukkig zegt Y ook vaak dat we lief zijn en geeft ze dikke knufs. Heerlijk is dat. Fijn dat de operatie van je s.vader goed is verlopen, hopelijk valt het vervolgtraject mee. @djaar;wat een lief kerstengeltje Let goed op jezelf hoor, niet te druk zijn met je dikke buik. en al de rest: GOEDE JAARWISSELING