Hanna: Nog proficiat met jullie trouwdag! Was het eten lekker? Daar gaan jullie wel vaker heen of niet? Wat fijn dat O zo'n leuke baby is L was en is ook wel een makkelijke alleen nu hij met kruipen e.d. begint komt er toch een tempramentje naar boven haha Vooral als het hem niet lukt..oei Pookie: Gaaf zeg dat jullie van die baljurken aan hadden. Het is wel prachtig dat slot zeist. Er was ook een trouwerij aan de gang. Erg leuk daar. Hier zit ook een mickey fan. Hij heeft er ook een trui van en die is favo Fijn voor je dat je je weer wat beter voelt. Gaan jullie wel verder als ik vragen mag? Goed dat je afgevallen bent! Ik ken dat dr frank niet maar heb er wel goeie verhalen over gehoord. Suc6 i.i.g. Melisa: Oei spierpijn van het zwemmen hihi. Ben je al volop in de verjaardagsvoorbereidingen? En wanneer vieren jullie het? Salapio: Hoe was het bij de ha? All: Gister de kat opgehaald en van alles gekocht voor hem. Kattenbak enzo... we hebben wel altijd katten gehad toen ik nog thuis woonde maar ik moest toch wel weer even nadenken wat ik moest hebben. Nou ja, het viel achteraf toch wel mee maar ik heb bij alle spullen ook gratis een bakje kattengras gekregen .. huh.. Het is wel grappig want R vindt hem het 'minst leuk' maar die kat zoekt wel precies hem iedere keer op N is nogal enthousiast dus die heeft al een kleine botsing gehad met de kat
Hoi meiden, Vandaag 34 weken behaald. Dat betekend weer een mijlpaal, als de kindjes besluiten te komen wordt er niet meer geremd . Maar toch is het goed als ze nog minstens 2a3 weken blijven zitten . @ Hanna, nog gefeliciteerd met 5 jaar huwelijk, lekker gegeten? Proefdruk is mooi, nog een tekstaanpassing en verder alles opgeslagen en netjes weggelegd zodat we ze kunnen bestellen als het nodig is . Nu nog de adressenlijst compleet maken... Krijg echt steeds meer zin om de kleintjes te ontmoeten! @ Salapio, fijn dat het toch iets beter lijkt te gaan met O. Al houdt hij huiluurtjes... Hopelijk heeft HA/CB volgende week nog goede tips! Vragen voor gyn stonden op papier, samen met bevalplan. Maar gyn kapte het gesprek op gegeven moment echt af. Toen had ik nog drie vragen, ik kreeg het nog net voor elkaar om toch nog 1 extra vraag te stellen maar toen stond er alweer een verpleegkundige aan het bureau om mij mee te nemen gyn stond op en ik kreeg echt geen kans om meer vragen te stellen. Het is toch lastig, met gyn heb je toch ander contact dan met vk. Daar heb je altijd alle kans om vragen te stellen. Gyn was ook al onwijs uitgelopen, tja eigenlijk wel standaard , misschien ook daarom dat ze er op gegeven moment een eind aan maakte? @ Pookie, fijn dat je je weer wat beter voelt en aan het afvallen goed bezig! Succes! @ Melis, haha spierpijn van zwemmen. Vast eenmalig @ Sterre, hoe was de diplomauitreiking van R? Leuk dat jullie de kat hebben opgehaald. Toch weer even spannend hoe jullie dat allemaal gaat bevallen. Katten voelen altijd haarfijn aan wie er liever minder aandacht aan ze geeft en daar gaan ze op af. Heb ik nou ook vaak last van . En N al zijn eerste aanvaring gehad, dan zullen er vast nog wel een paar volgen . Hopelijk valt de schade mee! @ all, hier twee drukke dagen gehad. T was de 20e jarig en toen heb ik nog veel in de keuken gestaan om muffins, cupcakes en lekker avondeten te maken. Gister hadden we een klein groepje vrienden en familie over de vloer. Gezellig, maar wel vermoeiend. Vanochtend zijn we echt aan het uitzakken. Vanmiddag nog even naar een tante die een afscheidsborrel geeft vanwege verhuizing. We hebben daar heel wat familiefeestjes gevierd, dus wel even fijn en leuk om zo gedag te kunnen zeggen. J is de afgelopen dagen verder nog heel vaak op het potje geweest . Het gaat nog niet altijd goed, soms is ze te druk en dan vergeet ze dat ze moet plassen of heeft even geen tijd . Maar gemiddeld nog maar 1 vieze luier overdag en 1 's nachts. Vanochtend loopt ze rond in haar blote billen (ze wilde geen luier of broekje aan) en af en toe gaat ze even op het potje zitten . Ze mag na een kleine of grote boodschap een sticker plakken op haar plasposter en daar is ze zo blij mee . Nu gaat de poster snel vol, dus even een paar kleine kadootjes inslaan morgen .
Afrola: fijn dat je de 34 weken hebt gehaald, en over een paar weken ben je al weer mama! Potje training: C. is dus altijd netjes droog als ze uit bed komt, maar gilt alles bij elkaar als ze op de wc moet. Dus de zindelijkheidstraining zal hier nog wel een eeuwigheid duren
Afrola: Gefeliciteerd met je 34 weken! Fijn hoor dat je dat i.i.g. gehaald hebt. Nu nog een paar weekjes erbij zou helemaal mooi zijn idd. Lukt alles nog wel een beetje? Omdraaien in bed bijvoorbeeld? Is het nu heel anders nu je 2 kindjes in je buik hebt i.p.v 1? Ik denk me trouwens weer te herinneren wat het andere geslacht was haha.. Maar we zullen het wel zien binnenkort Nog gefeliciteerd met T trouwens en veel plezier vanmiddag Goed hoor dat J al zoveel op het potje gaat. Hier wil N nog helemaal niet Hij geeft wel altijd aan als hij geplast of gepoept heeft en soms wil hij ook geen luier meer om maar op het potje wil hij dan ook niet. Maar hij kan binnenkort toch mooi 'de pot op' Wij zaten ook aan dat beloningssyteem te denken met stickertjes enzo. Heb jij zelf iets gemaakt?
Ha meiden, Voordat we hier ons dvd-avondje starten nog even bijlezen en reageren. Lekker weekend gehad. Vandaag echt een hele rustige dag. Lekker voetbal gekeken en verder geluierd. Het etentje was heerlijk en gezellig/ Lekker om er weer even samen uit te zijn. Retaurantje zat lekker vol dus gezellige sfeer. Met de oppas was ook alles prima gegaan. Fijn! Afrola, leuk dat de geboortekaartjes klaar liggen. Al 34 weken vandaag! Fijn dat het zo goed gaat. Zal de bevalling worden ingeleid bij een x-aanta weken als het niet vanzelf gaat beginnen? Nog gefeliciteerd met T! Pookie, leuk een Mickey-fan Goed zeg dat je aan het afvallen bent! Sterre, wat een lieve kat hebben jullie zeg. Ik zag zijn foto op FB. Echt een schattig beestje! De dr Brown fles werkt echt prima. Minder krampjes en bijna niet eer spugen! Ik ben er erg tevreden over! Fijne avond allemaal!
Hanna: Fijn dat het geslaagd is allemaal. Welke film hebben jullie gekeken? Dank je voor je compliment over onze kat Het is ook echt een lieverd. Hij is hier nu 3 dagen maar het is net alsof hij er al jaren is. Gaat gelukkig netjes op de kattenbak, ligt lekker op de bank of stoel .. schooit royaal hihi Super zeg dat de dr brown fles je zo goed bevalt. Mij toen ook bij N en L heeft em nu ook. Prima fles All: Hier weer ziekeboeg Eerst had L ontstoken oogjes en flink verkouden.. nu heeft N het maar daar komt het altijd net wat 'harder' aan. Flink koorts erbij en hij heeft zelfs bloeduitstortinkjes in zijn ogen Wel naar de ha geweest maar die kan ook weinig. Ik wist trouwens niet eens dat het zo besmettelijk was.. Ook voor mezelf naar de ha geweest en ik moet nu naar de orthopeed.
Hoi dames, Sterre, leuk dat het gelijk zo gezellig is met de kat en dat hij zich zo thuis voelt Beterschap voor je mannen! En jij dus naar de orthopeed, hopelijk kan die je verder helpen! Pookie, fijn dat het weer wat beter gaat met je Veel succes met afvallen! Afrola, joepie voor het behalen van de 34 weken! Schiet nu echt op En J zo goed met het plassen en poepen op een potje bezig, fijn! V heel af en toe, maar over het algemeen kan het haar nog (te) weinig schelen of ze op de wc plast, in een luier of zomaar op de grond Als het beter weer is, willen we er echt een beetje mee aan de slag gaan. Melisa, lastig dat C niet op de wc wil, ook niet op een potje dan neem ik aan? Hanna, leuk dat jullie etentje geslaagd was En O alweer 3 maanden zie ik, gaat ook hard! Een echt klein baby'tje zijn ze ook maar zo kort hè? Salapio, hoe gaat het nu met S? All, hier druk met van alles en nog wat. N blijft natuurlijk steeds langer wakker overdags en daardoor wordt het ook steeds drukker vind ik. Maar wel gezellig, en V en N kunnen al zo leuk met elkaar spelen N buikschuift nu aardig de kamer door, ze was er wel aan toe om wat mobieler te zijn. Deze week is het nationale sportweek en dus mogen mensen komen kijken bij ouder- en kindgym. Mijn vriend, mijn moeder en N komen dan morgen kijken bij gym, zal V wel erg leuk vinden. Ook bestaat deze week de PSZ 40 jaar, en morgen hebben ze een grote feestmiddag, daar gaan we ook heen. Een drukke dag dus morgen Fijne dag allemaal!
Hoi meiden, Even ego . Vannacht moeilijk nachtje gehad bij elke poging om mij om te draaien kreeg ik een harde buik. Zeer irritant en verder ook niet lekker geslapen. Vanochtend deed ook alles zeer onderin mijn buik en ook snel een harde buik. Ik had al een controle staan bij de gyn dus dat was wel fijn. Controle ging uiteraard weer heel snel. Maar op de echo (door gyn) leken de hoofdjes wat verder uit elkaar te liggen. Het hoofdje van de onderste was nauwelijks in beeld te krijgen. Dus misschien wel aan het indalen geweest??? Gyn gaf aan dat het haar niet verbaasd dat het wat rommelt, maar ze hoopte wel dat de kleintjes nog even bleven zitten. Elke dag meer is nu gewoon mooi meegenomen. Dat ben ik wel met haar eens. Ga nu nog maar even op bed liggen...
Ha meiden, O vandaag al weer 3 maanden. Het gaat echt snel!!! Ook omdat hij zo'n makkelijk mannetje is. Hij heeft nu eens sprongetje, maar dat is nog niks vergeleken bij zijn zus. Sterre, is de kat nog steeds zo makkelijk? Haha een schooiertje dus Hoe is het nu met N en L? Al weer wat beter? O had vandaag ook een soepoogje en S is heel verkouden... Mosa, veel plezier morgen. Leuk dat er een kijkdag is bij de peutergym. V zal wel trots zijn om met publiek te gymmen denk ik. Afrola, oei de laatste loodjes zijn nu toch wel begonnen voor jou he? Hopelijk slaap je vannacht weer wat beter... Mijn buik zat al in de weg 's nachts en daar zat maar 1 baby in laat staan jouw buik nu... Zo, nu tijd voor de laatste fles en dan lekker slapen!
Even ego ... Hier gaat het beter. S heeft nog steeds zn rommelmomentjes, maar wel steeds minder. T is ziek (geweest?), nu aan het vreten als een bezetene en net geen koorts meer dus ik denk aan beterende hand. Ondanks ziekte bleef hij heel vrolijk, wat een lekker menneke .
We hebben trouwens al twee roze geboortekaartjes binnen ... maar op ons geboortekaartje stond ook niet 'onze zoon/ons broertje' ... (wel twee blauwe en één roze poppetje op de voorkant) zie hieronder: hmmm lukt niet en S alarm ...
Mosa: Oeps haha, die V op de grond plassen.. N plaste van de week gewoon over mij heen toen ik hem aan het afdrogen was na het douchen Leuk zeg dat N al lekker aan het buikschuiven is. Ik zag ook een super leuke foto van haar met haar nichtje op je fb, leuk hoor Suc6 vandaag met al die feestjes Afrola: Oei dat is niet fijn die harde buiken. Hoe gaat het nu? Hopelijk blijven de kleintjes nog even zitten hoor. Hanna: Zo he, ik had het helemaal niet in de gaten dat O alweer 3 maanden is Mijn god wat gaat het snel! Gelukkig maar dat het geen grote springer is haha. L gaat ook weer naar een nieuw sprongetje toe volgens het groei boek.. ik ben benieuwd hihi. De kat heeft zich een beetje terug getrokken. Gister had hij ook op de mat en in de wipper ( ) geplast. Ik vermoed dat hij toch even moet wennen en dan vooral aan de kinderen. Hij is trouwens ook wat aan het niezen.. zou ik daar iets mee moeten doen? Dierenarts bellen ofzo? Hij is nu helaas heel stil i.i.g. Wel maf, in het weekend ging alles super goed en sinds gister is hij ineens zo stil.. Salapio: Fijn dat S wat rustiger is. En T weer flink aan het eten haha. Kan ik N er eens bij zetten, kan T hem het goede voorbeeld geven Wat een leuk kaartje zeg! Wij hebben bij N ook een 'hoera een dochter' kaartje gekregen en toen zelfs een 'hoera een broertje erbij' Wel grappig.. Bij L niks geks Melisa: Hartelijke gefeliciteerd met N!!! 1 jaar alweer Flink aan het feesten of valt het wel mee? Het zal wel een aparte dag voor je zijn i.v.m. met je moeder denk ik. All: Vanmorgen heeft N overgegeven bij de oppas. Ik weet niet zo goed wat ik moet. N is wel erg vaak ziekig, zeg maar. Pikt veel en snel van alles op, vaak koortsig en ook overgeven. Ik ben dat eigenlijk niet gewend want wij hadden dat vroeger eigenlijk niet vaak dat we ziek waren. Dit heeft hij echt van R zijn kant, ook die bronchitis. Wat zouden jullie doen?
Ja ... binnenkant is ook erg mooi, maar daar staat de naam op, even kijken of ik die weg kan krijgen ... Onze kleine kunstenares!
GEFELICITEERD N! Sterre, Als M overgeeft betekent dat meestal dat ze ziek is of wordt, dus ik zou ophalen. Maar er zijn ook kinderen die spugen en weer vrolijk doordarren ... Dus kan er eigenlijk niets over zeggen
Salapio: Gaaf hoor dat kaartje Ik heb N ook opgehaald maar hij heeft inderdaad overgegeven en is daarna weer 'vrolijk' verder gaan spelen. Hij ziet wel erg bleek. Gister ook koorts ( 39,3 ) Moeilijk hoor.
Bedankt voor de felicitaties. We hebben het vandaga klein gevierd, zaterdag komt er ook nog wat visite. Gelukkig maar, want N. is al 2 dagen ziek met koorts. Hij slaapt bijna de hele dag, maar eet en drinkt wel goed. Ik gok de 6de kinderziekte...