Hoi meiden , Ik heb een erg gezellige dag gehad. De braderie was erg leuk en ik heb natuurlijk weer wat babydingen gekocht Verder lekker op de camping gehangen en spelletjes gedaan. Leuk hoor! Ik verlies sinds vanmiddag wat bloed, niet veel maar toch. Net maar even de vk gebeld, want ik wil eigenlijk wel een rustige nacht. Ze denkt dat het de buitenkant is van de baarmoedermond waar het vandaag komt. Ik ga het goed in de gaten houden en hoop dat het morgen over is. Ik zal erg blij zijn als ik de baby op de wereld heb gezet. Deze onzekerheid .... BAH Sterre, succes morgen met de arbeidsinspectie! Pookie, lekker rustig aan doen he!! Mosa, ik heb vannacht ook even gelezen hoor. Zomaar liggen 1,5 uur lang, dat is ook niks!
Hoi meiden, Pookie, balen dat je misselijk en zo moe bent, hopelijk heb je vanavond lekker kunnen slapen en voel je je morgen weer een stuk beter! Sheann, hopelijk is inderdaad jullie wc morgen klaar, wel zo makkelijk natuurlijk! Wel jammer dat je nog zo lang op internet moet wachten Het behang zat inderdaad al op de muren van de babykamer, alleen het was alleen groen en blauw, nu hebben we wat gele banen ertussen gedaan. Je buikfoto van vorige week had ik inderdaad gezien, mooi hoor! Ik denk ook niet dat de mijne extreem groot is hoor, maar omdat je het bij jezelf niet gewend bent lijkt het natuurlijk wel erg groot. Sterre, ook lekker toch, je vakantie aan je verlof plakken. Dat is ook niet verkeerd natuurlijk, dan hoef je pas ergens in februari weer te beginnen. Wat ontzettend fijn dat je vriendin weer zwanger is, lekker snel Hopelijk blijft nu wel alles goed gaan! Alvast heel veel succes morgen met de arbeidsinspectie, achteraf heb je er vast een goed gevoel over! Hanna, wat eng zeg, bloedverlies Ik kan me voorstellen dat je ermee zit! Hopelijk stopt het vandaag nog, en anders kun je vast morgen wel even langskomen bij de vk. Sterkte! All, de echo was weer super Ze lag nog wel in een stuitligging, en ze had vaak haar handjes voor haar mondje maar we hebben alles goed kunnen zien. Alles zag er ook prima uit, toch iedere keer weer een geruststelling. We hebben een DVD meegekregen en heel veel foto's, ik zal morgen wat proberen te plaatsen. Mijn ouders waren ook mee, en die keken ook hun ogen uit. We zijn allemaal helemaal verliefd Ik was trouwens eerder vandaag nog even bij de HEMA en daar hadden ze allerlei kleertjes voor 1 euro, dus nog 5 broekjes, 4 truitjes en 2 maillotjes gekocht, voor dat geld kon ik het echt niet laten liggen! Dus allemaal naar de HEMA Ik merk wel dat ik de afgelopen dagen toch weer te veel gedaan heb, ik heb flink last van mijn bekken. Ik ben er zelfs nog niet aan toe gekomen om de fysio te bellen, dus dat ga ik morgen maar doen. Ik merk dat het nu echt nodig is! Fijne avond nog!
Fijn Mosa, dat het zo'n leuke echo was. Ik ben benieuwd naar de foto's Wat een koopjes bij de Hema zeg! Lekker kopen is dat dan he
Hanna, als ik nog iets energie had zou ik de foto's er zo nog opzetten maar ik heb echt geen puf meer Maar het blijft een apart iets, zo'n echo! En met zulke koopjes is het zeker lekker kopen! En ik vind dat ze bij de hema ook echt leuke kleertjes hebben. Morgen nog naar één babywinkel in de buurt en dan ga ik me weer even inhouden. Deze week al zóveel gekocht Hoe gaat het nu met je? Nog bloedverlies gehad?
Mosa, lekker niet doen hoor! Morgen weer een dag toch? Het rommelt wel een beetje in mijn buik, een beetje golvende bewegingen... Geen bloedverlies verder tot nu toe....
Hanna, fijn dat je geen bloedverlies meer hebt gehad, dan zal het wel onschuldig zijn. Maar evengoed schrikken natuurlijk! Hopelijk slaap je vannacht beter, en anders mocht je je morgen nog zorgen maken, dan misschien nog een keertje laten checken door de vk?
Goeiemorgen allemaal, Het bloedverlies is helemaal gestopt gelukkig. Hopelijk blijft het zo. Morgen mag ik ein-de-lijk weer naar de vk. Ik ben heel benieuwd wat ze gaat zeggen, vooral over mijn olifantenvoeten..... Iedereen die ze ziet zegt... dit is niet normaal hoor.... dussssssssssssssssssssss Ook wel even kijken wat mijn bloeddruk doet. Ik voel me goed, maar je weet maar nooit he. Verder heb ik ook weer eens ouderwets lekker geslapen. Dan voel je je gelijk een ander mens. Fijne dag voor iedereen! Groetjes, Hanna
Goedemorgen, Hanna, wat fijn dat het bloeden gestopt is!! Dat zal je vast iets geruster stellen, alhoewel ik me kan voorstellen dat je blij bent dat je morgen naar de vk kunt. En idd goed naar je voeten laten kijken, als ze zo extreem dik zijn! Bij mij helpt het goed om kussens onder het voeteneinde van mijn bed te leggen, maar misschien doen je dat allang? All, fijne dag! Ik heb toch weer een drukke dag voor de boeg, maar wel veel leuke dingetjes
Sterre: Heel veel succes met de arbeidsinspectie. Ben benieuwd hoe het af gaat lopen. Hanna: Dat lijkt me vreemd als je ineens bloed verliest. Het zit je ook niet mee de laatste tijd. Lees net dat het al gestopt is... gelukkig maar Mosa: Zonder internet zitten overleef ik wel maar zonder wc is echt niet te doen. Aannemer had zich weer verslapen vanochtend en kwam 3 uur later aanzetten dus het zal mij benieuwen of hij de wc af krijgt. Wat leuk dat de echo weer goed was. Ik denk niet dat ik nog een pretecho ga doen maar dat zei ik vorige keer ook Zo te horen moet ik snel naar de hema. Ik was er vorige week nog maar niks gezien van de babyuitverkoop.
@Hanna: Ojee dat zal wel even schrikken geweest zijn, gelukkig is het weer gestopt en mag je morgen naar de vk. Hopelijk heeft ze ook nog een oplossing voor je voetjes, lijkt me erg pijnlijk als ze de hele tijd zo opgezwollen zijn. @Mosa: Doe je wel rustig aan, we moeten nog een paar maandjes. Verstandig dat je de fysio gaat bellen. Fijn dat de echo zo leuk is geweest en dat het nog steeds een meisje is Ik ben erg benieuwd naar de foto's. Ik mag zaterdagochtend weer naar de vk, mag ik ook weer even buik-loeren. Hier bij de hema hadden ze alleen de sokjes nog voor E1,- liggen vorige week...straks weer even binnenlopen om te kijken of er misschien meer in de aanbieding is nu. Veel plezier vandaag! @Sheann: Jemig wat zijn die aannemers toch laks zeg...mijn moeder heeft ook al zo'n problemen met die gasten. Die komen soms ook helemaal niet opdagen...:x Ik hoop voor je dat hij snel klaar is en dat je er vanaf bent want sjonge jonge. @All: Nou arbeidsinsp. geweest vanmorgen. Kwam mijn baas nog snel tegen ons zeggen dat die andere dames niet mochten roken, die jongen niet op de heftruck mocht (omdat hij geen certificaat heeft) en als ze ernaar zouden vragen moesten we zeggen dat alleen mijn baas erop rijd :x Op die dingen hebben ze hem dus ook niet kunnen betrappen...bah. Ze zijn bijna een uur bij ons geweest, hebben gesproken met mijn baas en rond gelopen. Mijn baas deed daarna net alsof zijn neus bloedde, alsof het een doodnormale controle was dus ik ben erg benieuwd naar hun verslag en of ze nog telefonisch contact opnemen. Vandaag ook weer rot werk moeten doen. Moest zelf de zware dozen tillen en veel moeten bukken...niet echt ideaal en ga dit dan ook doorgeven aan het UWV als ze weer bellen. Ik wil verdorie graag werken en dan word je tegengewerkt door je eigen baas Vanacht slecht geslapen, veel bandenpijn, steken en krampen gehad dus ga dadelijk nog even lekker mijn bedje in. Vanavond hoef ik gelukkig niet te koken...het word pizza-avond Nou weer genoeg gezeurd voor vandaag Ik kom wel een beetje stom over als ik het zo lees...net alsof ik mijn baas alleen maar dwars wil zitten maar dat is niet zo hoor.
Sheann, als puntje bij paaltje komt, is een wc idd belangrijker dan internet Wat een aannemer zeg :x Die man lijkt zijn werk ook niet serieus te nemen Hopelijk lukt het allemaal nog vandaag! Ik vond de 3D-echo wel zeer de moeite waard hoor, dus ik zou hem wel aanraden (als je het geld ervoor (over) hebt), maar aan de andere kant is het ook spannend om gewoon af te wachten tot de bevalling. Sterre, je komt helemaal niet over alsof je je baas dwars wilt zitten! Het lijkt me juist superfrustrerend als je baas nu ineens allerlei dingen anders doet dan normaal en net doet alsof het een standaardcontrole was. En dan ook weer rotwerk moeten doen, echt heel rot! Zo wordt het je bijna onmogelijk gemaakt om nog te werken, dat snap ik echt niet. Als je zelfs 's nachts last van bandenpijn en krampen krijgt, dan lijkt het er op dat het misschien stress is door je werksituatie? Heel vervelend, maar als het niet meer gaat misschien volledig de ziektewet in? Leuk is dat hè, als je weer naar de vk moet?! Ik vind het altijd leuk om het hartje te horen. Maar begrijp ik het goed dat je dan ook een echo krijgt? Dat is helemaal leuk natuurlijk! Hopelijk kun je vanmiddag lekker tot rust komen! De foto's komen straks, ik moet er nu weer vandoor! Trouwens, hier bij de HEMA hadden ze een magazijnverkoop, dus ik bedenk me net dat het ook zou kunnen dat ze alleen hier die kleertjes zo goedkoop verkopen, vanwege die magazijnverkoop. Ik had trouwens ook een bh gekocht, ook voor een euro Wel cup E, daar ben ik niet zo blij mee Tot later!
Hallo dames, ik ben weer een beetje bijgeslapen. Maar vandaag ziekgemeld van het werk. Vanmorgen werd ik wakker met een onwijs zere rug en rare krampen in mijn buik echt buikkramp geen harde buik vreemd. Maar vanmiddag moet ik naar VK en dan kan ik dat allemaal melden. Af en toe vraag ik mij af of ik me niet gewoon aanstel en dit er allemaal bijhoort?????????????? @Stere; nee hoor jij wilt je baas niet tegen werken, je wilt alleen dat hij zich aan de regels houdt! Maar rustig aan met die zware dozen hoor!!!! @Mosa; die kast bij jou hangt vast al helemaal vol met babykleding! Ik durf nog niet zo hoor, ben veel te bang dat het te klein is of juist veeeeeeel te groot of te warm/koud verzin het maar! @Hana; Ie bloed! Gelukkig nu wel gestopt maar voorzichtig hoor. Olifanten poten.......... ook niet erg fijn!!! @Sheann; wat een vervelende aannemer zeg, verslaapt zich doodleuk. Snapt hij niet dat je baby een nestje moet hebben, ZO SNEL MOGELIJK!!!!
Pookie, hopelijk was alles goed bij de vk en kon zij jou gerust stellen! Krampen zijn altijd eng vind ik, maar gelukkig is er bijna altijd niets aan de hand! De kledingkast hier hangt idd al best vol Maar ik heb voornamelijk maat 56 en 62, en een paar dingetjes van maat 50. Dus met de maatjes komt het vast wel goed. Ook heb ik alleen maar lange mouwen-kleertjes gekocht, volgens mij zit ik dan wel goed voor de winter. Ik wilde net de vakantiefoto's gaan inplakken (goed hè, nog geen week thuis en al foto's laten afdrukken ), is de lijm op Ik heb nu geen zin om nieuwe te gaan halen, dan morgen maar.
Het ziet er naar uit dat de wc af is hoop dat ik er ook al op mag plassen. Hij is vandaag lekker bezig geweest en ik moet zeggen dat als hij er is dat hij wel netjes en hard werkt. Ik heb het wel een beetje met hem te doen want volgens mij heeft hij een hoop zorgen thuis. Hij ziet er met de dag slechter uit. Ach ja, we komen er wel. Sterre: Ik vind het heel erg om te horen dat jij met je dikke buik dozen aan het tillen bent. Dat is echt niet goed voor je. Wat als je het weigert te doen? Ze kunnen je het toch niet verplichten. Denk je dat je baas door had dat jullie de arbeidsinspectie hebben ingelicht? Misschien dacht hij dat het een routine controle was. En je komt echt niet stom over hoor, ik vind het triest dat ze geen rekening met jou houden. Mosa: Misschien dat ik nog een 3d echo ga doen. Weet je tot wanneer je dat het beste kan doen, ik kan me voostellen dt hij op een gegeven moment te groot wordt. Ik zie dat jij ook 5 augustus naar de VK gaat. Hoe laat mag je? Ik ben ook even naar de Hema geweest. Ik heb een leuke polo een longsleave en een spijkerbroekje gekocht. Die spijkerbroek is maat 86 dus nog veel te groot maar dan sla ik hem een keertje om. En als hij die Antiliaanse billen van z'n vader krijgt dan komt het wel goed Pookie: Denk niet dat je je aanstelt. Tot nu toe heb ik geen buikkrampen gehad dus dat verschilt per persoon. Hahah mijn baby heeft idd een nestje nodig All: Jullie krijgen de groetjes van mijn vriend
Had ik een heel verhaal getypd op ieder commentaar, druk ik op verzenden, alles weg omdat internet er ineens uit ligt. :x Sorry, maar ik heb geen puf om alles opnieuw te schrijven Dus een korte versie van wat ik nog weet: @ Pookie, hoe was het bij de vk, toch geen enge dingen? Buikkrampen klinken niet goed, Doe maar rustig aan! @ Hanna, bloedverlies klinkt niet goed, gelukkig vandaag niet meer. Hoe was het bij de vk? Misschien voorzichtig met zout vanwege het vocht vasthouden, sommige kunnen daar sterk op reageren! @ Mosa, fysio al gebeld? Echt doen hoor, je kan beter niet te lang met bekkenklachten rondlopen. Verder klinkt het alsof je goed geslaagd bent van de week met babyspullen, echo etc. Mooie foto's van je buik (flink gegroeid) en de babykamer, lekker fleurig @ Sterre, begrijpelijk dat je je druk maakt om vandaag en je baas. Frusterend en vermoeiend het constante gevecht om aangepast werk. Gelukkig bijna weekend! @ sheann, stomme aannemer en UPC :x. Vervelend dat je er zo weinig aan kan doen. Nog even geduld hebben dus Nu weet ik het niet meer, maar snel even posten...
Wat laat jij foto's afdrukken?????????/ Wij niet hoor, ik moet nog een albumpje of 6 samenstellen van de afgelopen jaren Wil het nog wel een keer digitaal doen maar net zoals mijn buikfoto's houd hubby al de foto's gegijzeld op zijn PC. BIJ VK was het minder, ik kreeg daar ineens gewoon soort breakdown Ben een beetje depri vandaag door die rug en dat niet alles gaat zoals ik wil geloof ik. Nou ja. Ben ook die buikkramp helemaal vergeten te melden, net als mijn vraag wat/hoe met H1N1. Het komt nu wel erg dichtbij en in oktober verwacht men toch de grote pandemie met veel zieken etc...... Goed nieuws: mormel ligt met hoofd helemaal tussen mijn bekken, niet verwonderlijk dus dat mijn doos wat gevoelig is. En mormel heeft waarschijnlijk weer een groeispurt want ze was mooi groot................Bloeddruk prima, 75/135 voor mij bijna wat hoog, zal wel door depribui komen
Afrola: Fijn is dat als je je bericht kwijt bent. Ik kopieer de tekst altijd tussendoor zodat ik zeker weet dat hij niet zomaar weg is. Pookie: Fijn dat alles goed was met de kleine. Vervelend dat je de helft bent vergeten te vragen. Daarom schrijf ik het altijd op want mijn hoofd is echt een vergiet. Depri ben ik ook wel eens maar dan bedenk ik me altijd dat morgen weer een nieuwe dag is
@ sheann, Hoera WC af, nu nog inwijden ... En groetjes terug aan je vriend Zo gister een drukke dag gehad, ook naar de vk geweest. Met onze kleine druktemaker is alles goed, maar ik moest rustig aan doen want ze vond dat ik erg slecht liep. Tsja ik kan haar geen ongelijk geven . Verder met mijn moeder geshopt, ook al goed geslaagd in de uitverkoop met babykleertjes en daarnaast nog dekentjes, een lakentje, een knuffeltje in de babykamer-kleuren en een groomingset die de kleine snel ook snel zelf kan vasthouden ! Shoppen was wel flink vermoeiend en vandaag hard gewerkt nu dus aan het bankhangen met de laptop op schoot .
Afrola: Slecht slapen heb je zelf niet echt in de hand. Je zou wel overdag een tukkie kunnen doen. Goed geslaagd met shoppen. Ik moet nog zoveel halen voor de baby en meubeltjes voor de kamer hebben we nog helemaal niet. Ik zal blij zijn als ik eindelijk los mag gaan met shoppen.