Bianc pff word je idd ook niet vrolijk van. Bij ons nog geen ontslagen maar wel een boel veranderingen .. Vreselijk haha. Werd net gebeld door de maatschappelijk werkster. We krijgen dus begeleiding van een follow up vp. Toevallig heeft zij ook zaterdag avond voor evi gezorgd. Dat was er tenminste een waar je wat aan hebt.. Alleen... Kost ze 60 per uur!!! En ze weten niet of t vergoed word en wilde de eerste keer maar gelijk 2 uur doen. Moesten we maar zien of we dit wilde. Ja willen wel!! Alles voor mn meisje.. Maar stel ze komt elke week 2 uur.. Ben ik eind van de maand 480 kwijt pff
Jeetje Marieke wat een geld zeg, kan me niet voorstellen dat het niet vergoed wordt. Maar ja als het meisje er baat bij heeft.....
Net gebeld naar mn verzekering. Word idd niet vergoed... Dus als ze donderdag belt eens vragen hoe vaak zij denkt dat t nodig is... Bedoel.. Alles voor mn meisje hoor.. Maar das wel een boel geld wat ik eigelijk helemaal niet kan missen
Jeetje....... nou dat zou ik dus maar 1x 1 uurtje doen en in dat uurtje verteld ze mij/ons maar direct alles wat we moeten weten hoor!!! Tsssskkk, zoveel geld joh ! Alles voor het kind inderdaad - maar dan wel mét gegronde reden en logica. Dus ik zou het ze eerst maar even goed laten onderbouwen. Jeetje, dat is spuugveel. Sorry hoor, maar ik schrik er echt van, van zulke bedragen. Hier heb ik er even de pest in. Een vriendin van mij sprak mij aan met dat haar moeder binnenkort komt te overlijden; want haar lever/nieren e.d. werken niet meer en ze heeft een hersenbloeding gehad. Nou ja, heel verhaal... Spreekt VL mij aan via Facebook vanuit zijn werk: hee, hoe is het? Dus ik zeg: nou, ben in gesprek met W., haar moeder gaat binnenkort dood. VL: Goh, rot hoor. Hee, wat eten we vanavond? Ik heb maar gezegd dat hij niet moest vragen hoe het ging, als het antwoord hem toch niet interesseerde. Waarop hij zei: Sorry, maar wie is W. ook als weer? Dus ik legde dat uit, hij herinnert zich haar weer (wat ik superdebiel vind, want ik heb niet eens zoveel vriendinnen en dan nog; ik herinner mij anders ook zijn 43952302339023 familieleden bij naam!!!) en ik zeg dat we binnenkort maar bij haar op visite moeten gaan. Zegt hij: je kan beter gaan wanneer ze vrolijk is. Mijn reply: je kan beter eten wanneer je niet zo'n ultra zak hooi bent! Echt hoor :x Kun je voor 1x gewoon net doen alsof je gevoel hebt?
Oh en daarna nogmaals wat we vanavond eten.... VL: nou ja zeg, ik kon ook niet ruiken dat het erg was, voor hetzelfde geld kende je W. amper. en toen bleek dat je het erg vond, toen deed ik alsof ik medeleven heb! Tjongejongejonge, je gaat maar naar de snackbar vanavond. De groeten Misschien dat je je echt in kunt leven als er geen eten op tafel staat straks.
Joycey, ik vind het ook erg veel geld idd. Dus ga t donderdag eerst goed navragen. Jeeetje soms vraag ik me af of jou vl idd wel gevoel voor andere kan opbrengen, oke ik kan ook een draak zijn als ik honger heb.. Maar vind dit best lullig idd. Vooral dat je maar moet gaan als ze vrolijk is.. Juist nu heeft ze die afleiding dan even nodig lijkt mij.. Hihi dus geen eten vanavond?
Hij wilde weten wat we zouden eten omdat er op zijn werk nog een stukje slagroomtaart stond op zijn werk en hij daar best trek in had - maar hij was bang dat hij dan vol zit tijdens het avondeten. Dus het ging hem helemaal niet om 'ik heb honger'. Verder nog het verwijt dat hij zich niet kan inleven van achter een beeldscherm (smoesje) en dat hij er in het echt misschien beter in mee kon leven (smoesje 2) en sorry dat ik de verkeerde snaar geraakt heb, hoor! (yea right). Soms heb ik zin om een emmer koud water over hem heen te gooien elke keer als hij iets verkeerds zegt. Ik denk alleen dat de waterrekening dan te hoog gaat worden en de dijken het water niet tegen kunnen houden - ik zou tevens ook blijven dweilen. Hmmm, beter van niet; stroomschokken dan?
Hahaha denk dat je met geen eten koken ook al een heel end komt. Als ik iig zo lees altijd dat jij altijd wel wat lekkers op tafel zet.. Hoe was de taart trouwens? Haha geen taart voor hem vanavond!
De taart was lekker Ik heb hem (met pijn in mijn hart, maar met trots in mijn dikke buik) na een (groot) stuk te hebben geproefd achter gelaten bij mijn schoonouders. Zij hebben hem de volgende dag ook nog meegenomen naar opa; en hij heeft er ook van genoten! Opa eet heel slecht, dus hij heeft er nu even 1400 kcal bij ofzo??? En ik ga de tartaartjes toch maar bakken, want anders gaan ze over de datum en dat vind ik zonde. Ik bedenk me later wel of ik ze deel met hem of niet.
Is het gezellig thuis nu Joyce? Ik zag dat je hem al in een doos had gestopt voor de kringloop? Marieke, wat een geld zeg. Dat lijkt me lastig zeg, alles voor het meisje uiteraard, maar er zijn grenzen! Zou je niet met het ziekenhuis kunnen overleggen of er manieren zijn dat het kan dat het wel vergoed wordt? Hier vandaag streng geweest voor het meisje met het motto: 'gapen is slapen' en ik ben ook gaan rekken met de voedingen. Dus geprobeerd om er 4 uur tussen te laten in plaats van 3 uur. Ze deed het echt super goed, telkens als ze moe werd heb ik haar direct op bed gelegd, waardoor er een duidelijke scheiding was. Ze heeft zonder morren geslapen en goed gedronken. Als ze wakker was, was ze heel vrolijk en lekker aan het kletsen. Dus heel trots op mijn meisje en ik hoop dat die structuur haar ook wat meer rust geeft waardoor ze niet meer dag en nacht om de drie uur voor een voeding komt.
Hallo Hier vandaag bij de osteopaat geweest, hij heeft helemaal naar haar gekeken nek en rug schouders zitten geen spanningen. Wel merkte hij dat ze aan de rechter kant wat mer spanning had en vertelde dat ook dit met het maagdarm kanaal te maken heeft en haar wat overprikkelde zenuwstelsel. Ze is motorisch erg onrustig en slaapt kort en niet diep, hiervoor is rust en regelmaat erg belangrijk, ik heb daarom toch een inbaker doek nu nog gehaald, ze maakt nog geen aanstalten om te draaien dus het kan nog even. Vanavond voort eerst in de doek en ze slaapt nu maar koste wel even moeite om haar in slaap te krijgen ze blijft vechten om haar armen los te krijgen. Hoop dat ze vannacht ook wat makkelijker inslaapt na de fles dat is de afgelopen 2 nachten een probleem en dat is erg vervelend als ik over 2 weken weer miet werken. Ik zit met iets, jay wilt in de avond alleen in slaap vallen met de borst, ze weigert de speen en duimen daar is ze te onrustig voor met haar handjes, zonder borst blijft ze huilen. Nu miet ik straks werken en ook in de avond, ik ben zo bang dat vl haar niet in slaap krijgt. Hebben jullie daar misschien een idee over of tips?? Marieke slaapt evi nu thuis ook in de inbaker doek?? Nou hopen op een goede nacht.
Ik weet het niet precies voor het slapen, meisje duimt en is soms onrustig, dan helpt het haar als ik haar duimpje voor haar vasthoudt. Maar goed, ik weet niet of ze dat accepteert. wbt het inbakeren. De eerste dagen kan het onrustige gedrag zelfs even erger worden. Schrik daar niet van. Je moet dan echt even doorzetten. Mijn meisje heeft in het begin echt liggen worstelen als ze werd ingebakerd, maar ligt nu stil en valt bijna direct in slaap. Bij zl ging dat 2 jaar geleden ook zo. Ze moeten er even aan wennen. Gun jezelf ook de tijd om eraan te wennen. Ik vond het in het begin best moeilijk om mijn kleintje zo te zien liggen.
Zusterb welke bakerzak heb je? Want op deze leeftijd mag niet alles meer volgens onze follow up verpleegkundige. Evi slaapt in de pucksbaby piep. Dit gaat wel goed ook nu thuis. Ze zijn wel mega duur. Heb deze te leen, had de mini besteld maar die is dus veel te groot. Heb helaas geen tips voor de speen, maar hoop dat ze met een paar dagen al rustiger slaapt door de doek. Mira idd ik vond het vreselijk om haar te zien wurmen en huilen. Vond het zoooo zielig
Zo pffff.. mensen kinderen wat kunnen jullie beppen! Gewoon ff 12 pagina's bijgelezen..kijken wat ik nog onthouden heb..... (niet veel dus..) @Eli dat willen wij ook nog laten doen van Mila's handje en voetje, waar doe je zoiets? Ik ken wel die afdrukken voor thuis dat je dat zelf kan doen, maar lijkt me zo'n geklungel.. 5 dagen uitharden..wow! ben benieuwd naar het resultaat! Post je ff een foto ? Lijkt me het mooiste als de voetjes en handjes eruit komen i.p.v. erin gedrukt zeg maar. Wat heb jij? @doorslapen: Mila slaapt van ongeveer 21.30 tot 9.30 a 10u... ben ik dus fout bezig.. Heeeeeeeul soms komt ze nog in de nacht of is ze rond 7.30 wakker. CB heeft er niets over gezegd toen ze vroeg hoe de nachten gingen, dus denk dat dat wel zou loslopen wat die 'maximaal 8 uur tussen voeding' betreft. Sorry.. ben nu echt de rest kwijt.. argh!
Om mee te beginnen mag dat nu sowieso niet meer. En omdat je moet gaan afbouwen is de pacco te strak.. Iig de follow up legde t zo uit dat op deze leeftijd je dus moet gaan afbouwen en zeker met de pacco. In de puckababy mogen ze iets langer tot ze idd echt gaan draaien. Maar dit is ook maar wat wij hebben meegekregen he.. Ik weet t verder ook niet haha
Fief ooo wat heerlijk dat lange slapen. En zolang ze goed groeit niks aan de hand toch! Hier komt mw nog om 6u
Volgens mij is die 8 uur vooral als ze zo klein zijn. Ze zijn nu rond de drie maanden, dan komt dat niet mee zo precies volgens mij. Mits ze goed groeien natuurlijk. Fijn hoor die goed slapende kindjes. Mag je echt blij mee zijn. We hebben nu sinds n week weer 2 voedingen per nacht, maar dat voel ik nu al. Petje af voor de meiden waarvan de kindjes helemaal nog niet doorslapen. Meisje heeft net gedronken en ligt nu ingebakerd op bed. Ze ligt wat te smakken en ik hoor haar gapen. Dus ze zal zo wel in slaap vallen. Ben benieuwd wat ze vannacht van plan is.
Owwwwww dan heb ik niets gezegd! Hoop dat je meisje dit keer lekker doorslaapt Mira! Trusten peepz! Marieke sterkte vannacht! Hoop dat Evi een goede nacht heeft! Ow ik moet echt even wat kwijt pff..word er gek van.. Wij hebben een VVE.. betalen bijna 100 euro per maand.. oke, geen mega grote bedrage, zijn VVE's die meer rekenen maar oke, toch een hoop geld.. elke keer als we een melding doorgeven van een defect word er traag of niet gereageerd en/of actie ondernomen.. nou is het kettinkje van de portiekdeur pleite, foetsie, weggg... door dit kettinkje gaat de deur open door middel van de knop die binnenshuis hangt.. nou is het voor ons nog geen groot drama, wij wonen op de 1e dus 2 stappen en de deur is open.. maar voor de bewoners erboven, die moeten de trappen af.. maar okee.. buurman had ook al gebeld... bovenbuurvrouw doet geen ene K.ut... Nou heb ik dus een mail gestuurd.. wil ik A ook weten wie nou steeds die mailtjes tikt... geeft ie geen antwoord op.. Op mijn klacht dat er haast geen actie ondernomen wordt.. ook geen reactie.. da's toch onprofessioneel??? Ik wil gewoon weten wie gemaild heeft klaar, weet ik ook met wie de afspraak is gemaakt.. Bij de vergadering in MEI dit jaar.. moet je nagaan.. is er melding gemaakt dat het afvoerputje buiten doorgespoten moet worden, want door modder en blaadjes etc.. raakt ie verstopt.. en dat gebeurd heel vaak.. krijg ik in SEPTEMBER dit jaar pas.. ja da's 4 maanden!!! later, een telefoontje van het doorspuitbedrijf: Ja we komen morgen..! Okeee.. eehh..waar gaat het over? (was het al ff vergeten..) ja afvoerputje, morgen komt er iemand langs! Ja leuk.. maar hoelaat? Ja tussen 13u en 18u.. Pff.. valt ons ook op dat wij altijd de pineut zijn (in dit geval hebben meerdere bewoners een melding gemaakt) met thuis blijven enzo. Nou willen VL en ik die VVE weg hebben..maar het contact met de buren is echt zo bagger.. vinden mij arrogant (ja duh als ik steeds mijn bek open moet trekken en jullie geen reet doen..! en je mond braaf houden.. pff.. dood moe word ik ervan..) maar boeiend.. hoef geen dikke vrienden te zijn met mn buren.. ten 2e zijn het niet heel veel mensen meer die bij deze VVE zitten.. tenminste, er zijn er een aantal verhuisd, huizen staan leeg.. De VVE bijdrage word ieder jaar met 10% verhoogd, oke prima, maar dan verwacht ik wel service en actie verdorie.. en dat binnen een week.. is dat niet haalbaar, stel me dan op de hoogte en de rest van de bewoners ook..dus ik had van de week gebeld over dat kettinkje van de deur.. laat meneer me niet uitpraten en komt er steeds tussen.. "Ja morgen komt er een nieuw slot in!" Nieuw slot?? nee gaat niet om een nieuw slot.. "Ow wat dan?" het KETTINKJE is foetsie, slot is nog goed .. *geeft telefoon aan VL want die man praat verrekt snel, da's niet te verstaan voor mij* ook bij VL kwam ie er steeds tussendoor en hing op met Oke doei! Bam hoorn erop.. Dus ik vind het gewoon werkelijk zonde van ons geld voor deze service.. enig idee hoe ik van zo'n VVE af kom? Ben bang dat je het sowieso met alle bewoners eens moet zijn.. zal eens kijken bij Vereniging Eigen Huis ofzo.. "Ja de bijdrage wordt ieder jaar verhoogd met 10% zodat we straks geld hebben voor dubbelglas en nieuwe raamkozijnen" Ja eer dat dat bij elkaar gespaard is (is nog niet zo'n oude VVE) zit ik al in een seniorenflat.. Pff..