Ik ben 4,5 jaar fulltime huismoeder geweest en nu wil ik weer graag aan de slag. Ik heb 2 kinderen, eentje gaat al naar school toe en de eentje zal naar de kinderopvang gaan. Nu ben ik al volop aan het solliciteren en ik krijg vaak de vraag wanneer ik aan de slag kan. Nu staat de jongste nog niet ingeschreven bij de kinderopvang, maar vinden jullie dat ik dat nu al moet doen of zal ik eerst wachten tot ik daadwerkelijk iets heb gevonden? De opvang waar hij naartoe gaat heeft trouwens geen wachtlijst.
Ik zou de jongste wel alvast inschrijven en overleg met het KDV over jouw situatie. Dan kunnen zij wel alvast rekening houden met de komst van jouw kindje.
Idd inschrijven. Wel goed dat je er nu al aan denkt. Ik heb bij mijn nieuwe baan gezeg dat ik 1 novmber kan beginnen en er niet aangedacht dat het wel eens lastig zou kunnen zijn om een gastouder te vinden.
Ik ben ook op zoek naar een parttime baan na 4 jaar thuisblijfmoeder te zijn geweest. Ik ben nog aan het rondkijken, en aan het uitzoeken hoe en wat ik moet regelen met belasting enz. Ik ga morgen bellen met een winkel hier, die zoeken iemand, wil wel graag op vaste tijden ivm opvang van dochter van 4 en zoon van 2