Hoi! Ik ben laurazoey en ik ben 26 jaar. 2 maanden geleden een foutje gemaakt bij het berekenen van mijn eisprong (omdat we toen dachten nog niet klaar te zijn voor n kleintje gebruikten we dat als hulpmiddel). Toen ik erachter kwam dat ik het fout had, waren we beiden toch wel heel nieuwsgierig of het raak was en hebben we besloten er voor te gaan. We zitten nu voor ons officieel in ronde 2. Ik heb ruim 4 jaar geen cyclus gehad ivm de prikpil. Wat een rotzooi is dat zeg! en bij het heftige ontpillen regelmatig gedacht dat ik zwanger was. Bij veel googelen uitgekomen op deze website, en nu we er dan echt voor gaan me ook zelf aangemeld. Hopelijk hoeven we niet al te lang te wachten op een positieve test Groetjes laurazoey
Welkom!! Wat leuk dat jullie er daardoor toch voor zijn gegaan Ik zit ook in mijn 2e ronde alleen ben ik pas sinds kort van de pil af. Ik hoop dat je gauw een positieve test in handen mag hebben, veel succes Xx
Welkom! Leuk om dan zo toch de stap te nemen! Hoe lang ben je nu gestopt met de prikpil? Ik ben ook aan de prikpil geweest! Wat een ellende zeg! Heel veel succes!
Helemaal geen emails gehad dat op dit berichtje ook reactoes waren. Oeps! Hannah1989 ik heb de laatste gekregen in feb 2014. Die deed het dus tot en met mei en vervolgens in november een eerst menstruatie. Gelukkig wel weer mooi stabiel. Ik hoop ook snel op een positieve test. Zie dat jij zwanger bent. Van harte gefeliciteerd!