Ik moet mijn zoontje even voorlezen, hij is heeeel zielig en zit al helemaal klaar op de bank met zijn boekje. Ik ga Bursa even Googelen. Turkije lijkt me schitterend.!!!
Hm, stil hier....Zoon ligt lekker te slapen, dus ik kwam weer even kijken of er al goede berichten zijn omtrent echo's, afspraken en hopelijk gestopte bloedingen.
haha het is heeeeeeeeeeel rustig vandaag heb toch maar snel gedoucht en gegeten kijk het schiet al op strakjes nog opmaken en dan haalt mn mannetje me op vraag me af hoe het met noukje is gegaan of miss. is ze nog niet geweest
Kijk op jou kan ik altijd vertrouwen, Nisa. Jij bent er gewoon weer gezellig. haha Ja, spannend voor Noukje hoor, ik zit hier mee te zenuwen.
precies!!! Ik ben inmiddels weer wat rustiger na mijn angst ivm de alcohol-inname. Ik heb veel geruststellende dingen gelezen en gehoord, dus ik probeer me maar niet te druk te maken om die 2 glaasjes en vanaf nu drink ik geen druppel meer. Da's gelukkig niet zo moeilijk voor. Ben jij zenuwachtig voor je echo straks? (hoe laat ga je ook alweer?)
nou dan weer wel en dan weer niet spannend: wat hij gaat zeggen. is het goed ingenesteld? en minder: omdat het nog zo vroeg is heb soms zulke steken/krampen in mn buik dat ik denk gaat het wel goed daarbinnen
Ja, dat is wel een beetje zenuwslopend, he. Het is vast allemaal goed. Die steekjes horen ook gewoon vaak bij een vroege zwangerschap he. Adem in , adem uit. Nou, zoon is wakker... Normaal zou hij nog zeker een half uur slapen. Nou ja, tijd om te spelen!!! Heel veel sterkte straks, ik ben aam het duimen!!!!
@ Nisa En hoe is het gegaan? @ Noukje Hoe is het met jou @ Cossy Nog boedverlies gehad? @ De rest: Wat zijn jullie stil!!! Vast keurig aan het werk geweest allemaal?
@tamr,Naar najib lijkt me erg leuk. Wil ik ook nog s doen. @april,Ik hou van stiekum doen hahahahahahaha. @cossy,Bloedverlies weg?? @noukje,Je houd ons in spanning!!!! @nisa,En hoe was jouw echo??? @hier,ben heel de middag lkkr wezen shoppen. Ik moest me wel inhouden als ik op de babyafdeling was. Maar heb daar niks gekocht alleen een kraamkado voor vrienden. En nu heb ik al heel de middag steekjes in mijn buik. Dat blijft iedere keer maar terug komen.pfffff
De echo was weer niet goed, hetzelfde verhaal als de vorige keer. Het vruchtje was zo'n vijf weken oud. Wat niet kan met mijn berekeningen en dat houdt dus in dat ik binnen nu en een paar weken weer een miskraam krijg. De klap kwam weer hard aan en het doet zoveel pijn.. ook mn man is er ondersteboven van. Ik "moet" volgende week weer terug komen. Ik heb nog geprobeerd om er onderuit te komen maar de gyn wou dat ik terug kwam. Ik hoop niet op weer het traject als de vorige keer, toen moest ik elke week terug komen. Ik heb vandaag ook een afspraak gemaakt bij de huisarts. Ik wil bloed laten prikken voor onderzoek naar mn schildklier. Ben bang dat daar iets mis mee is, aangezien ik erg weinig weeg (8 weken na de bevalling woog ik al weer 46 kg, bij een lengte van 1.60m) en ook niets aankom. En misschien gaan ze in het ziekenhuis ook wel onderzoeken doen, aangezien dit mn 2e mk is in amper 2,5 maand tijd.
Oh jakkes Noukje! Wat vind ik dit erg voor je. Veel sterkte meid! Ik weet niet wat ik anders moet zeggen.
@noukje,Jezus.....Heb even geen woorden. Had dit even niet verwacht.. Heel veel sterkte voor jouw en je man. En een hele dikke knuffel!!!! En als je wil praten gooi het eruit he hier!
Bedankt meiden. Ik wil jullie niet lastig vallen met mijn naderende miskraam verhaal. Zeker niet nu er weer zoveel meiden zwanger zijn waarbij het gelukkig wel allemaal goed gaat.
Gooi het er gewoon uit hoor Noukje, als je daar behoefte aan hebt! Eerlijk is eerlijk: ik zoek het miskraam-forum nu bewust even niet op. Ik vind het al spannend genoeg zonder ook nog medelijden te hebben met al die meiden. Maar dat zijn (echt) vreemden. Wij leven al een tijd met elkaar mee en hebben toch een beetje een band opgebouwd. Ik lees graag hoe het met iedereen gaat. Daarbij hoop ik natuurlijk op goed nieuws, maar ook als het slecht nieuws is wil ik weten wat er speelt! En ik gun jou ook een plekje waar jij je verhaal kunt delen met 'anonieme bekenden'!
Bedankt tupp. Ach voor nu ben ik helemaal "leeg". Weet niet wat te zeggen.. er valt ook niets meer te zeggen.. Klinkt raar maar zo voel ik me nu.. Het enige wat in m'n hoofd speelt is "waarom niet?". Maarja daar heeft niemand een antwoord op..
Lieve Noukje, Ik lees net je bericht, wat onzettend K*&^*^meis! Ik leef met je mee hoor, wat een nare ervaring weer en nu moet je ook nog wachten tot het op gang komt en volgende week weer naar de gyn. Heel veel sterkte meis en ik vind overigens dat je ook hier je verhaal kwijt zou moeten kunnen. Ik denk dat alle meiden hier ondertussen weten hoe dicht vreugde en verdriet bij elkaar liggen. Een gezonde zwangerschap is niet iets wat je zo maar in de schoot geworpen krijgt, maar is en blijft nog altijd een wonder en heel kostbaar. Voor nu heel veel sterkte en een dikke knuffel