@ano, Gefeliciteerd met je voorgenomen huwelijk! Super en een mooie datum! Ik zou gelijk gaan informeren of die nog vrij is, mei is een gewilde maand, of heb je dat al gedaan! @cossy, veel succes morgen ik zal voor je duimen! @ hier, ben best moe, vandaag het nieuws op mijn werk verteld! Ik geloof dat ze het allemaal al hadden gezien! Haha Fijne avond
@tamar,Leuk he nu mag iedereen het weten. Nee heb nog niet geinformeerd maar dat zal ik zeker snel doen. Wist niet dat mei zo populair was.
Mei t/m sep is populair! daarmo ben ik op 7 okt getrouwd dat was de eerste vrije zaterdag toen! Op welke dag valt 18 mei?
Echt Tamar, zagen ze het zo snel al? Ik mag volgende week vrijdag 's ochtends naar de vk voor een intakegesprek. Ik heb bedacht dat ik voorlopig maar even zeg dat ik fysio heb. Maar ik ben inderdaad bang dat ze het wel zien of raden. Nou ja, geeft op zich niks. Als ze allemaal hun mond maar even houden! De(schoon-)ouders gaan voor!
@ tupp ze verwachte het natuurlijk ook....maar mijn darmen komen flink op en ze schijnen het ook in mijn gezicht te zien!
Klopt, niet veel mensen trouwen op maandag. Je hebt dus best kans dat het nog vrij is. Maar idd: zo snel als je het zeker weet moet je wel gaan reserveren.
ik was nog even in twijfel dacht dat het misschien een beetje raar zou zijn. Maar ik ben nog al een eigenwijs iemand en dus heb ik daar schijt aan. Maar we gaan van de week zeker even bellen en regelen
@ano, gefeliciteerd. (niet lullig bedoelt, maar moest gelijk denken toen je schreef dat het een dinsdag is: misschien kan je wel gratis die dag is bij ons gratis) @lou, welkom, je zit hier op de goede plek. @tupp, ik vroeg me ook af of er niet meer gebeurd was aangezien we zoveel gepost hebben haha @Kirrebir, dat hele witte van de test ken ik. hoe hard je ook draait en keert en je ogen tot spleetjes maakt en de test open maakt en nog eens draait. en na een paar minuten nog eens kijken en en en en... sorry dat we je zo gepusht hebben. de taart hou je te goed (ik mag dan ook een stukje toch? dan doen we de chocoladetaart van de ah, die is zoooooo lekker (en ik hou niet van chocola alleen van chocolademousse) @ano (lees nu net je volgende post) ik vind dat ook geen rare dag, voor mij is de datum ook bijzonderder (18juli graag, op het strand met daarna een strandfeest maar moet nog gevraagd worden) @tamar, op mijn werk had de vrijwilligster het de vorige keer ook al gezien, ze had al eens gezegd dat ze het vaak eerder ziet dan dat iemand het wil vertellen. meestal ziet ze het aan de handen. bij mij omdat ik zo wit zag en zag er gewoon zwanger uit zei ze zo zometeen leah in bed leggen, eerst nog douchen. ze heeft vanmiddag nogal lang geslapen? van 2tot5?? en ze is savonds steeds wakker (gaat er normaal rond 8uur in, maar is nu steeds savonds rond 10-11uur wakker voor een uurtje ofzo) dus hopen dat dit beter gaat? (denk een sprongetje ofzo??)
@brenjomi,Nee hier word niet meer gratis getrouwd. Het begin van de week betaal je 300 eurie en steeds verder de week vordert loopt het op tot over de 1000 eurie. Ze zijn gek hier
das ook lullig, volgens mij is het hier de dinsdag gratis? en 1000euro vind ik wel veel (heb geen idee wat ze hier vragen??)
Dat is belachelijk duur! En volgens mij zijn gemeentes wettelijk verplicht om 1x per week een gratis moment aan te bieden aan de eigen inwoners!
hier stond daar niks over op internet. Maar hier in dordt willen ze overal geld uitslaan. en zijn ze met veel dingen duurder.
Heb even gegoogled: alles over gratis trouwen Ze zijn het inderdaad verplicht. Misschien dat Dordt er niet te veel aandacht aan geeft om het niet te veel te promoten. Maar als je ze belt zullen ze je moeten vertellen wanneer het kan.